Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
canım istanbuldaysan doktor önerim işinde usta

canım nasılsın bebişlerin naısl özlettin kendini inanki bizi bırakıp gittiniz
Yok kuzum biryere gitmedim. Ben burdayim gozum ustunuzde diger merveyle minesuyla fatmanurla surekli konusuyoruz. Ikizler iyi cok sukur benim uzun sure mide bulantilarim kusmalarim vardi yeni yeni kendime geliyorum. Hepinizi ozledim valla ameliyatini olmussun cok sukur iyisin en kisa zaman da sendende bebis haberi alcaz insallah

cnm benim bildigime gore doktorlar hemen tup bebek diosa bi bildigi vardir boyle bindurumda hemen hamile kalmak gerekiyor diye okumustum. sen baska bi doktora daha git o ne derse artik ona gore konusuruz. tabibi sifali bitkileri de denemekte fayda var

Çokkk teşekkür ederim kızlar. Haydi inş kan testinde de çıkar. Hepimizin gönlünden geçen olsun. Yaaa burası gerçekten uğurlu galıba yaaaa hepimiz hamıle kalıcazzzz burdaaaaa

Tamam canım hayırlısı inşallah

Çokkk teşekkür ederim kızlar. Haydi inş kan testinde de çıkar. Hepimizin gönlünden geçen olsun. Yaaa burası gerçekten uğurlu galıba yaaaa hepimiz hamıle kalıcazzzz burdaaaaa
kizzz inanmiormmmmm masallahhhh be guzel cikmis oylee Allah tamamina erdirsin canm adeti bozmayalim anlat cabuk neler yaptin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…