Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
K3 zlar bende tam bir senelik evliyim. İlk bebeğim yerleşmeden düştü dediler :KK43: 6 aydır bebek istiyoruz ama daha benim adetim yeni düzene girmişti ki şimdi de yumurtalıklarda kis çıktı tedaviye başladık bakalım hayırlısı... Rabbim herkese gönlünün muradını versin inşaAllah :)
Biz de 6 aydir deniyoruz bende de çikolata kisti var..3 doktora gittim.. hcg testi istediler ..yani rahim filmi.. bu test ile kapalı kanal varsa açılıyormuş. .3 ay daha dene dediler..olmadı tüp bebek..yaş 36 olunca direkt bunu öneriyorlar

Bebek
melis ya lütfen cvp yaz bu mesaja 4cm kist var sağ tarafta dedi of ya of kese daha oluşmamıs kan aldılar tekrar. o kist ne olcak ya cocugum düşecekmi off cok kötüyüm ne olcak simdi
Varsa kist sıkıntı yaratmıyor diye biliyorum.. hatta kisti olana hamile kalmayı öneriyorlar. .çikolata kisti neden bahsediyorum

Kızlar size bi tavsiye hiç bir belirti beklemeyin çünkü benim hiç yok sadece ve sadece ağız kuruluğu bu kadar yani belirtiler kişiye göre farklılık gösteriyor

Şükürler olsun Rabbime hamileyim :anneadayı:
Bu duygunun,mutluluğun tarifi imkansız Rabbim dileyen bütün kardeşlerime hayırlısıyla nasip etsin.Eşimi aradım ağlamaktan konuşamadı çokk sevindi..:KK200:
Sonuçlarım gayet güzel çıktı..sadece d vitaminim eksikmiş. hCG 58,7 çıktı.Yani daha çok küçük çok yeni..
Dün sormuştunuz neler yaptın diye :KK48: anlatim :KK69:5 aydır istiyoruz.eşimde ben de çok yoğunduk annem rahatsızdı tam randumanlı çalışamadık..dedim bu ay güzel çalışalım:KK49:son regl tarihim 29,12,2015 di.düzenli adet olurum ve 6 gün sürer.ovulasyon testi aldım.adet döngümün 10.günü başladım ve hergün hatta yumurtlama gününe yaklaşınca günde iki defa yaptım..nedense ikinci çizgi hep silik çıktı.koyu rengi yakalayamadım..ama akıntımdan da takip ettim.adetim 03,01,2016 da bitti.04-06-09-10-12 ilişki oldu.akıntım yoğun şekilde 12 sinde geldi.hangisinde tuttu artık bilmiyorum:KK31: hiçbir kür uygulamadık.Ama bitkilerin şifalı olduğuna inanıyorum..Rabbim her bir nimete bir derman gizlemiş..Çok dua ettik eşim de bende.Hep şöyle dua ettim ve hep hayırlısını diledim.Allah'ım sabırla duayla emanetini hayırlısıyla göndermeni diliyorum.bana ve tüm isteyen kardeşlerime hayırlı evlatlar ver.hamile olan kardeşlerimi hayırlısıyla kucaklarına aldır diye dua ettim.sadece kendim için istemedim her duamda tüm isteyen kardeşlerime de dua ettim..bu pazartesi regl günümdü öğlen leke geldi bu seferde olmadı dedim tam gözlerim sulandı ağlıcak gibi oldum ve sonra kendi kendime dedim ki hayırlısını dilemedin mi Allah'a havale etmedin mi sakın üzülüpte Rabbini gücendirme dedim ve teselli buldum..adet oldum derken hamile olduğumu öğrendim..desteğiniz için çokk teşekkür ederim hepinize..duayla sabırla bekleyin,elinizden geleni yapın ve Rabbimize tevekkül edin.'Kün fe yekun' Rabbim ol der ve oluverir...Rabbim sizlere de yaşatsın bu mutluluğu tez zamanda hayırlısıyla..hep dua edicem tüm isteyen kardeşlerime..İnşAllah yavrum benimle kalır Allah'ım emanetini gönderdi çok şükür İnşAllah benimle kalır:KK200:
Bu güzellik hem hamilelikte hem de ömür boyunca devam etmesi dileğiyle. . Bizde senin için dua ediyoruz ☺birşey merak ediyorum üstüne görmeyi biraz açar mısın. Ne kadar yoğun kaç gün sürdü

[/QUOTE]
benide ekle cnm[/QUOTE]
heyyyy kızlar burda batları geçenler var, onlarne alemdeeee[/QUOTE]
Benim 10 Şubat ☺çalışmalar devam ediyor.. bugün yumurtlama günüm. .soğan kürünü başladım. ..preseed jel aldım. .bugün kullanmaya başlayacağım. .hayırlısı

msbebik msbebik ne yaptın canım kan tahlili yaptıirdn mi
evet kuzum yeni çıktı sonuç 159,9 Allah hepimizin dualarını kabul etsin ıns. Bebeklerimiz bızle olsun. Herkes ıcın dua ediyorum. Herkes yasasın bu duyguyu.kucaklarımızda evlatlarımızla uyuyalım geceleri.. Rabbimiz yardımcımız arkadaşlar onun izniyle hepsi olacak

@minesuuu canım belirtileri yazıyorum. Aslında pek belirti gibi gelmiyordu bana.yumurta takibi yaptırdım bu ay yumurtanın gelişmediğini soyledı doktor 4kontroldede hatta akıntı ıcın fitil verdi.cuma günü kullandım 3gece 1tanede hap verdi.onuda içtim. 2gundur ıştahsızlık vardı,dun mide bulantısı oldu çok ben hep ilaçlara yordum.kasık ağrısı var sızlama şeklinde ara ara oluyor. Onun dışında başka bişey yok. Âmâ en belirgini iştahsızlıkmış sanırım belirti olarak

Melissa81 Melissa81 canım ama 2 katından fazla cıktı nette üzüm gebeliği yazıyor öyle olabilirmi kistte çıktı 4 cm tam nette bunlara bakarken avmde deprem oldu' birden tirremeye ağlamaya basladım korkudn,, iğrenç bi gun oldu insallah bebekte birsey yoktur daha doğrusu bebek vardır umarım haber verden beta değer hakkında az daha yorum yap lütfen melis suan kismeye soramıyorum netten bakıyorum 2 katından 80 fazla cıkmıs
Kuzum kendini bosyere uzuyorsun..yasadikca deneyimliceksin zaten evet gebesin hcg artiyor buguzel bosyere kotu dusunuyorsun.drlâr bile 12 haftaya kadar hep temkinli gider yorum yapmazlar.kesenin icinde olusan bebis gelisimini tamamlayana kadar.Allaha emanet et ve rahat ol sen nekafar takmazsan bebisin okadar rahat gelisir buyur.Annelik boyle bisey sanirim Allah herkeze yasatsin bu guzel duygulari..

Kız eminmisşn bi girim dedim aralarınada bu 4. Ayım ama iyi ki girmişim kan bağı olmadan kardeş oldular bana :)
Tatlim walla burasi bana cok iyi geliyo sizlerde olmasaniz ne yapcam iyiki varsiniz..:-)dert ortagi olduk :) Allahin izniyle gebişde kaldikmi hep beraber dahada güzel olcak :KK66:

X