Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
cnm yumurtlama gunleri oluyor bu akinti adetin kac gunde bir oluyor. ovulasyon testi kullaniomuydun belki de yumurtluisun
Adetim 31 günde oluyor son aylarda. Adetim biteli 6 gün oldu. Normalde test kullanıyorum ama 2 gündür yapmıyorum nasılsa daha olmaz diye.
Ben bu akşam çalışayım neolur ne olmaz :KK49:

Kızlar bir sorum var. Benim adetim 20'sinde bitti, takvime göre 28'inde gebelik şansı gözüküyo. Ben Pazar gününden beri ovülasyon testi yapıyorum ama saatleri düzensiz. Az önce bir tane yaptım, ikinci çizgi neredeyse yok gibi.
Sıvı da tüketmedim çok. 29'una kadar gebelik şansı yüksek görünüyo, devam etmeli miyim ovülasyon testine, ne yapayım..

Kızlar merhaba ben yeniyim. Sizi takip ediyorum ama yeni yorum yapıcam. Sizden yardım istiyorum. Ben kasım ayında kimyasal gebelik geçirdm ve düşük yaptım.aralıkta koruduk.dr. adetin geç gelebilir demişti normalde 28-30günde olurdu ve aralık'ta dr dediği gibi geçgeldi. 36.gün geldi. Bu ay korunmadık ve ben günlerimi şaşırdım hangisine göre bakcm bilmiyorum.işin tuhaf tarafı adetn 22. Ve 24.gnde kahverengi minicik akıntı geldi iki sefer. Adet olcm sandm ama olmadı. Hala bekliyorum 32.gün gelmedi. Ama 30.günde test yapmıştm. Çok çok silik çixgi çıkmıştı.31.gnde tekrarladm testi negatif çktı. Ben artık çok şaşırdm kızlar. Nasıl böyle oluyor anlamıyorum yardım eder misiniz kafam çok karışık.kusura bakmayn uzun oldu.

Adetten sonra günaşırı yapan oldu mu hiço_O çok sıkıcı ama bir yandan da garantilemiş oluyosun.
ben yaptım ahahaha :KK70: artık bıktım yani cuma günüden beri bişey yok. ama yumurta takibi yaptırdım bu ay doktor yumurta gelşimedi çatlamadı dedi bu ay es geçtik artık dedi bakalm 5 gün kaldı bat a

Kızlar size bi sorum olcak ya 2 ay önce kimyasal gebelik geçirdim geçirdiğim ay aralık 2 de kanamam açıldı sonraki ocak ayında 35 gün sonra yani 5 inde adet oldum bu ay ne zman olacağımı bi türlü kestiremiyorum yumurtlmamamı doğal olarak bilemedim rastgele gittik Allah ne verdiyse

canım ben normaldde 28 günde bir adet olurum 2 aylık düşük yapmıştım.kırk gün sonra adet olmuştum.ondan sonraki iki ay 30 günde bir oldum sonra tekrar 28 günde bire döndü.o ara hormonların dengelenmesi bi iki ay sürmüştü.
bence de ovulasyon testi kullanabilirsin.

Ya kızlar kusura bakmayın nolur ama benden dün akşam uzayan beyaz bi akıntı geldi. Daha önceden de gelirdi muhakkak ama hiç dikkat etmezdim. Buaralar düşündüğümüz içşn herşeye bakar oldum. Sizce ne bu? Reglim bikaç gün önce bitti.
canım sümüksü ve şeffaf uzayan akıntı yumurtlama olacağı zaman geliyor diye biliyorum :)))) değerlendir

Kızlar merhaba ben yeniyim. Sizi takip ediyorum ama yeni yorum yapıcam. Sizden yardım istiyorum. Ben kasım ayında kimyasal gebelik geçirdm ve düşük yaptım.aralıkta koruduk.dr. adetin geç gelebilir demişti normalde 28-30günde olurdu ve aralık'ta dr dediği gibi geçgeldi. 36.gün geldi. Bu ay korunmadık ve ben günlerimi şaşırdım hangisine göre bakcm bilmiyorum.işin tuhaf tarafı adetn 22. Ve 24.gnde kahverengi minicik akıntı geldi iki sefer. Adet olcm sandm ama olmadı. Hala bekliyorum 32.gün gelmedi. Ama 30.günde test yapmıştm. Çok çok silik çixgi çıkmıştı.31.gnde tekrarladm testi negatif çktı. Ben artık çok şaşırdm kızlar. Nasıl böyle oluyor anlamıyorum yardım eder misiniz kafam çok karışık.kusura bakmayn uzun oldu.

canım belki ilk çıkan silik çizgi kimyasal gebelikten kalan beta hcg den kaynaklanıyordur.çünkü düşükten sonra yavaş yavaş düşüyor birden düşmüyor.zaten düşmeye devam etmiş ve çıkmamış sonraki testte. biraz düzensizlik olur bu dönem normaldir.biraz akışına bırak.

X