Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
yok canım hiç olmadı bende
ama hastanelerde çekilenlerde ağrı ve kanama oluyormuş
Ben qeçen hastaneye qittimde benden önce qiren kadın dr a diyo iki haftadır kanamam var kalkamadım bile yerimden diye hastanelerde öyle oluyo oda hsg çektirmiş.
Yaşın kaç cnm

Ben qeçen hastaneye qittimde benden önce qiren kadın dr a diyo iki haftadır kanamam var kalkamadım bile yerimden diye hastanelerde öyle oluyo oda hsg çektirmiş.
Yaşın kaç cnm
Canim cektirmeyimi düşünüyorsun sende bende bu 3hafta önce cektirdim özel Hastanede anestesiz cektirdim iki gün kanamam oldu rahat geçti çok şükür

Canim cektirmeyimi düşünüyorsun sende bende bu 3hafta önce cektirdim özel Hastanede anestesiz cektirdim iki gün kanamam oldu rahat geçti çok şükür
Yok cnm ben korunmayı bırakalı bu ayda adet olursam 5 ay olcak ben dr a hormonlarıma yumurtallıklarıma baktırmaya qittim alttanda bakıldı hormonlara yumurtalıklarada bakıldı Allaha şükür herşey normal çıktı

İyi akşamlar kizlar..bata 5 gun var..goguslerim dana gibi ara ara kasik batmasi felaket bir sirt agrisi bol akintili bidurumdayim.ilk defa lh kullandim ve preseed bakalim nolcak .. hakkimizda hayırlısı..

İyi akşamlar kizlar..bata 5 gun var..goguslerim dana gibi ara ara kasik batmasi felaket bir sirt agrisi bol akintili bidurumdayim.ilk defa lh kullandim ve preseed bakalim nolcak .. hakkimizda hayırlısı..

Inşallah canim hayırlı haberler verirsin umarım bize

cnm ovulasyon testin varsa bi yapip atsana fotosunu

Eklentiler

• IMG_20160111_201214.jpg
    IMG_20160111_201214.jpg
    26,7 KB · Görüntüleme: 75
Kuzum hayali bi cizgi var.. bi anlami var mi tatlim
ya hamileyken ovulasyinda cift cizgi oluyormus cnm oyuzdrn bi bak dedim batlarimiz ayni ya :)) ben de yaptim ovu yumurtlamadan onceki 1 gun gibi koyu cikti ayni renk degil ama koyu yinede :) bi suru test yaptim hepsi negatif yaa:KK43:

X