Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Kızlar öncelikle hepinizi çok teşekkür ederim :) biliyorsunuz benim bat aslında bugün. Ama ben dayanamadim iki gün önceden test yaptim silik çizgi çıktı dün sabah da test yaptim silik çizgi çıktı. Dün kan verdim bugün aldım sonucu sonuç 33 çıktı. Doktor daha çok yeni 3 haftalik falandır dedi. Çünkü daha batin üstünden gün bile geçmedi :KK66:

Belirtiler de valla kizlar ben bu ay kendimi dinlemicem dedim çünkü her ay psikoljk olarak mide bulantısı baş dönmesi falan oluyordu bu ay hiç öyle bir belirtim olmadı ki mide bulantilari için zaten erken. Ama midem çok yanıyor du 5 gündür falan sabahları kalktığımda özellikle ve dünden beri gün içinde ara ara oluyor. Test yapmıcam demiştim günüm geçmeden ama beni test yapmaya iten en önemli belirti sol kasımda ki batma gibi böyle sanki bişey atıyor orda gibi çok değişik daha önce hiç öyle birşey hissetmedim sanki orda bişey var gibi ki varmış da çok şükür annesinin kuzusu :emir_bebek: goguslerim hassas ama adet öncesi hassaslık tan farklı sis ama sert değil dün den beri olan belirtim bu. Belirtilerim oldukça yazarım size kızlar ama eminim bünye den bünyeye değişir belirti. Bir de kızlar ben bu ay 4444 defa okunan selati tefriciye okudum meryem suresı okudum bol bol dua ettım. Birde corek otu kürü zaten o en başından beri beni çok etkiledi HATİRLİYORSANiz size söylüyordum bende değişik bi etki yapti diye. Yumurtlama döneminde 2 defa ilişki oldu.yumurtamin catladıgını gün hamile kalmış olabilirim ovu testi kullanmadım ama akıntıdan anladım. Birde yumurtlama dan sonra ateş çok basiyor du beni kızlar ellerim ayaklarım yanıyor du.
Baya uzun bir yazı oldu ama aklıma gelenleri yazdım kızlar. Bu sevinç tarif edilemeyecek bir mutluluk hala inanamıyorum ve cok korkuyorum bişey olur diye. Topik bana ugurlu geldi inşallah sizlere de ugurlu gelir kızlar. Allah kimsenin kucağıni boş bırakmasın. Bol bol dua edin ve Allah dan isteyin O ol derse olur sizlere de nasip etsin inşallah. :anneadayı::KK200::nazar:
amin canım darısı başımıza İnsallah çörek otu kürü nedir biraz acarmısın rica etsem :)

amin canım darısı başımıza İnsallah çörek otu kürü nedir biraz acarmısın rica etsem :)
Ayyy canımmm cok sevındım hayırlısı olsunnnn. Harıka bı haber bu Allah kucagına almayı nasip etsin .darısı başımıza ınsallah arkandan bızde güzel haberleri verırız. Rabbımız ol dedıkten sonra herşey olur hepimize nasip olcak ınş

kızlar bugün klomenin 10 günü ve 22 ve 24mm iki tane yumurta oluşmuş çatlatma iğnesi oldum. Eşimde sperm hareketleri orta derecede hafif varikoseli var fakat doktoru bu şekilde olması hamile bırakmaya yeterli olur demiş. Bu durumda olanınız var mı?

Corek otu kürü nu ben göz kararı yaptım canım ama ölçüleriyle yazıyor nette yazarsan tam ölçüsü çıkar ben bilmediğimden yanlış söylemek istemem. Adetin 2. Günü her sabah aç Karina bi çay tabağına bi yemek kaşığı bal bi çay kaşığı tarcin bi çay kaşığı Çörek otu koydum onu yedim.corek otu tozu diyor tarif de ama ben toz yapmadım ve mümkün olduğunca çiğneyerek yedim.tadı biraz acı ama napalım hersey bebişler için :KK66: normalde sabah akşam yapılıyor ama benim yumurtaliklar çalışıyor diye ben günde bir defa yedim isterseniz iki defa yiyebilirsiniz.

Akıntı konusu da canim bende burda öğrendim yumurtlama döneminde akıntı olduğunu catladıgın da akıntı nin biraz yoğun olduğunu bu ay onu takip ettim 15.gune denk geldi.

Sormak istediklerinizi sorabilirsiniz canlar :KK66:

Corek otu kürü nu ben göz kararı yaptım canım ama ölçüleriyle yazıyor nette yazarsan tam ölçüsü çıkar ben bilmediğimden yanlış söylemek istemem. Adetin 2. Günü her sabah aç Karina bi çay tabağına bi yemek kaşığı bal bi çay kaşığı tarcin bi çay kaşığı Çörek otu koydum onu yedim.corek otu tozu diyor tarif de ama ben toz yapmadım ve mümkün olduğunca çiğneyerek yedim.tadı biraz acı ama napalım hersey bebişler için :KK66: normalde sabah akşam yapılıyor ama benim yumurtaliklar çalışıyor diye ben günde bir defa yedim isterseniz iki defa yiyebilirsiniz.

Akıntı konusu da canim bende burda öğrendim yumurtlama döneminde akıntı olduğunu catladıgın da akıntı nin biraz yoğun olduğunu bu ay onu takip ettim 15.gune denk geldi.

Yastık falan koydun mu tatlım bekledın mı pekı

bana da cvp yazın :KK70:
Canım zaten yumurtalar gayet ıyı duruma Gelmıs. Zaten doktor kontrolundesın. Allahın ıznıyle olacaktır. Esıne bol bol sperm kalitesi arttıracak şeyler yedır dua et başka bisey kalmamış yapıvak

peki nasıl beslenmesini tavsiye edersiniz ben fındık ceviz keçiboynuzu yediriyorum buna ek nler olabilir?

kızlar bugün klomenin 10 günü ve 22 ve 24mm iki tane yumurta oluşmuş çatlatma iğnesi oldum. Eşimde sperm hareketleri orta derecede hafif varikoseli var fakat doktoru bu şekilde olması hamile bırakmaya yeterli olur demiş. Bu durumda olanınız var mı?
cnm ozelden bana esinin sonuclarini gonder yardimci olayim sana. benim esimde pazartesi varimoselden ameliyat oldu hamile kalmaya yuzde yuz etken varikosel ve gitgide ilerliyor. hareketi ve morfolojiyi etkiliyor. 8 aydir hamile kalamadim ben. umudum mart ayina kaldi bu ayi es gecicek mecbur adam iptal :KK70:

bencede sormak istediklerinizi sorun 2 gun sonra bulamassinizz hamisler topigine firar eder :KK70:

sonuçlar yok bende ama orta hareketlisi var sperm olarak doktor bu hamile bırakır dedi

peki nasıl beslenmesini tavsiye edersiniz ben fındık ceviz keçiboynuzu yediriyorum buna ek nler olabilir?
cnm sperm hareketi icon her aksam yatmadan once 1 bardak havuc suyu icir yalniz havuc suyu ile keciboynizinu sakin kullanma doktorda oyle diyor ters etki yapiyor. 1 ay havuc suyu 1 ay kecibiynuzu kuru dio doktor. bizim sayimiz oldukca yuksek oldugi icin keci boynuzu kuru uygulamadim 1.5 aydir havuc suyu iciriorm hergun aksam sıkip makinesini yikamaktan gina geldi ama yapacak bisiy yok. ayrica havuc suyu ile birlikte eczanede satiliyor 4 lu bal karisimi bir tatli kasigi hergun yedir. :KK66: ise yaricaktir. soniclariniz nasil bilmiorm ginderirsen daha iyi yardimci olabilirim

sonuçlar yok bende ama orta hareketlisi var sperm olarak doktor bu hamile bırakır dedi
cnm orta hareketle ileri hareket toplamda yuzde 40 olmali fakat orta hareketi ben hareketsiz olarak kabul ediorm. onemli olan ileri harekettir. kac aydir istiyordunuz ??

keçi boynuzu ve çoban çökerten otu kullanıyoruz 1 aydır keçiboynuzunu direkt yiyor diğerinin çayını içiyor. totalde 40 milyon sperm var bunun %60 orta hareketli %40 yerinde hareketli. ileri hareketli ve cansız yok.

5-6 aydır deniyoruz fakat bende yumurtlama problemi olduğu için ilk kez bu ay klomen kullandım ve denicez doktorum bu şekilde 3 ay deneriz olmazsa aşılama öneriyor.

keçi boynuzu ve çoban çökerten otu kullanıyoruz 1 aydır keçiboynuzunu direkt yiyor diğerinin çayını içiyor. totalde 40 milyon sperm var bunun %60 orta hareketli %40 yerinde hareketli. ileri hareketli ve cansız yok.
himmmm ileri hareket 0 mi yani ??? fena degil hareket yalniz total sperm sayisi dusuk. normalde mlde 20 milyon oluyor en azi. ozaman sen keci boynuzuna devam et.

X