Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
ayaklarını kaldırdın mı ilişkiden sonra bana öyle demişlerdi ama bu çörek otunu deycem hastalıgım yeni bitti dua ette bu ay bari olsun yaa sen hamişsin duaların kabul olur :)

kuzum dun @fTMNrsRKY konustuk ozelden bi seieda var vefali gordugum dedim kanim.isindi dedim :) hamis kalsanda birakmassin diye dusunuorm ama belli az hormonlar insana her seyi yaptirir :KK70:

asla bırakmam bırakcak olsam dört bi yandan sarmazdm etrafını özelden şurdan burdan biz dert arkadaşı olduk için rahat olsun bebek olana kadar sıkınt olduktan sonra kolay zaten fındık fıstık ceviz daya yumurta ye koşma bol bol kus yeter nolcak Allah büyük dert vermesin

kızlar ben de adet oldum bugün 3. günüm :KK43: bu ayda olmadı vardır Rabbimin bir bildiği.bende hipotiroid var değerler yüksekti en son ilacın dozunu arttırmıştı doktor.bu sefer de fazala gelmiş sanırım baya bir düşmüş :) birde kadın doğum başka tahlillerde yaptı göstermedim henüz anlayan bir bakabilir mi?
TSH 0.272
FSH 4.30
LH 2.86
Prolaktin 16.76
Estradiol 24.00

kızlar ben de adet oldum bugün 3. günüm :KK43: bu ayda olmadı vardır Rabbimin bir bildiği.bende hipotiroid var değerler yüksekti en son ilacın dozunu arttırmıştı doktor.bu sefer de fazala gelmiş sanırım baya bir düşmüş :) birde kadın doğum başka tahlillerde yaptı göstermedim henüz anlayan bir bakabilir mi?
TSH 0.272
FSH 4.30
LH 2.86
Prolaktin 16.76
Estradiol 24.00
cnm troit yani TSH dusuk evet ama normal :) diger sonuclarin gayet guzel senlik bi sorun yok bunlar hormon testleri. gayet iyi. kac aydir istyorsunuz

ayaklarını kaldırdın mı ilişkiden sonra bana öyle demişlerdi ama bu çörek otunu deycem hastalıgım yeni bitti dua ette bu ay bari olsun yaa sen hamişsin duaların kabul olur :)

Ederim tabi ki canim. Dene mutlaka ben bu ay ilk denemem de oldu :KK66: ilişkiden sonra ayaklarımı biraz kaldırdım canım sonra sağ tarafa döndüm ayaklarımı karnim a çektim o şekilde yattim

cnm troit yani TSH dusuk evet ama normal :) diger sonuclarin gayet guzel senlik bi sorun yok bunlar hormon testleri. gayet iyi. kac aydir istyorsunuz
7 ay bitti canım ama bu 7 ayda da tsh 6 ile 10 arasında değişti en son doktor dozu biraz arttırmıştı bu yüzden baya bir düşmüş sanırım :) tekrar normal doza dönsek iyi olacak galiba inşallah en kısa zamanda olur

Kız niye gidim aşk olsun aranızda en çok yazan ben degilmiyım cidden alındım he
ahanda bizim hamisin hamislik hormonlari calismaya baslamis alinganliklar basladi :KK70: cnm sen kan sonucunu 2 gun sonra tekrarlar 2 ye katmalamasi gerek hatta dun vermistin dmi yarin tekrarlat. ve bunsurecte cok dikkatli hareket et bebek icin. insallahbdegerin yukselir

ilk müşteri bnm valla kusmasamda zorla kuscam :)
ben de kusmak istiorm. sen de ben de ikiz istiorz zaten sirf su corek otu kurunu coft yumurtlamak icin yapiorm yoksa yapmazdim her adetin 15 i tavuk gibi yumurtluom zaten :KK70:

Ederim tabi ki canim. Dene mutlaka ben bu ay ilk denemem de oldu :KK66: ilişkiden sonra ayaklarımı biraz kaldırdım canım sonra sağ tarafa döndüm ayaklarımı karnim a çektim o şekilde yattim
hmm anladım canım herhangi bir ilaç kullandın mı yani doktor bana ilk gitmemde folio verdi de sizce gerekli mi

X