Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
kuzu ayni anda ymurtlamistik bende test yapiorm negatif hep benimde cok sancim var geldi gelecek bugun. goguslerim patlicak resmen gelsede rahatlasam yaa artik onumzudeki aylara bakicz canim insallah olur
amin canım inşallah
cuma günü klomene başlıyorum ben
doktorum sorunu olmayan çiftlerde ilk ay sonuç alabiliyoruz dedi
inşallah dediği gibi olur

kuzu ayni anda ymurtlamistik bende test yapiorm negatif hep benimde cok sancim var geldi gelecek bugun. goguslerim patlicak resmen gelsede rahatlasam yaa artik onumzudeki aylara bakicz canim insallah olur

Hani test yapmak yoktu

Kıızzz altaylım ikizin olcakmış çok sevindim valla Allah saqlıklıca kucaqına almayı nasip etsin :) ne çok olmuştur ama
Sagol canim tesekkur ederim. Darisi size insallah. Yok sok olmadim cunku hamile oldugumu ogrendigimde icime ikiz diye dogmustu hatta topiktede yazmistim. Doktorda ikiz diyince sevindim tabiki

kiz ben 4 gundur test yapiom dururmuyum ben hic test yapmak yok demedim ki hic bi zaman

Hani dioduk ya kiz en azından adet imiz biraz geciksin öyle yaparız bu ay relax olucaz diye bsenin bat ne zamandi?? Bat listesini düzenleyen arkadaş nerelerde acep

Hani dioduk ya kiz en azından adet imiz biraz geciksin öyle yaparız bu ay relax olucaz diye bsenin bat ne zamandi?? Bat listesini düzenleyen arkadaş nerelerde acep

Cnm o genelde ben yapnca testi bakma diyo biz uzulmeyelm diye yapmıyo kendi başlyo yapmaya :) dimi kız Minesuu

kiz gettt ben oyle bisiy demem bati gecince yapacakmisiz hemiii mumkun degil ben beklemem

benim bat 14 ocak persembe gunu ama eli kulaginda ha geldi ha gelecek olmak istiom yaa goguslerimi resmen tasiyamiom inek memesi gibi oldular sistilerrr

ama siz test yapmayiyin batin gecmesini bekleyin

ama siz test yapmayiyin batin gecmesini bekleyin

Hahahahah hele bi gelsin de bat o zaman bakicaz. Ama ben cidden bu ay çok rahattim gelen giden misafir çoktu durup düşünürdüm hep fırsatım olmadı düşünmeye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…