Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37

29
15 AY
İLK
10 ŞUBAT

Hayırlı sabahlar kizlar yani gün yeni umutlar :) hayırlı haberler alacağımız bir gün olsun inşallah !

inşallah hepimize uğur getirir bu liste
yaş 26, 2 yıllık evliyim allah nasip ederse ilk çocuk olacak batta 2 şubat..

Daha 24 saat once hamileydim ya aralik 9 sat ti ve ocak 4 te hamile oldugumuogrenmistik hem kanda hem idrarda netlestirmistik aradan 10 gecti bugun doktora gittim kontrolum vardi muayne ve test sonuclarina gore gebelik bozulmus hastane resmen basimizdan assa yikildi.cunki 8 ay oncede hamile kaldim bu seferde kese vardi bebek yoktu iki hafta oluscak diye bekledik bebek olurmadi kac doktora gittim yok yok yok bebek yoktu ve kese patlamadan alinmasigerektigi icin kurtaj oldum.simdi bu boyle oldu.ne doktorumuz ne biz anlamadik bu isi doktor bile teste ve sonuclara baka kaldi dakikalarca sessizlik oldu odada.kal geldi hepimize resmen.sorun nerde anlamiyoruz doktorum.tedaviye devam etcez dedi kanamam basladi dusuk yapiyorum daha cok kucuk oldugu icinkendi dussun vucud atar zaten kendi dedi.kurtaj onermedi cumartesi gitcez tekrar bu konuyla ilgili bilgisi olan fikri olan paylasirsa sevinirim.bizim aklimizmantigimiz almiyo.esimdede bendede sorun yokmus ki hamile kalabiliyomusum.fakat gebelik niye devam etmiyo anlamiyorummm.suan cok kotuyuz sabahin bu saatine kadar uyumadik ev halki olarak uzuntu ve stresten uyumak icin yatanda geri kalkti allah kimseye vermesin rabbimmm.

ahh canmm kiyamam yaaa cnm bu kadar kendinizo yipragmayib bencd daha 8 ay olmus. burda bundurumlari yasayan armadaslarimiz var. herkestte olabiliyor. kan pirtilasmasina baktirdiniz mi cnm ? ve esinin spermlerine bakildi mi morfoloji onemli rol oynuo boyle bi durumda cunku. siz daha bebek olusmadan buladar yipratiosunus kendinizi olmaz yapmayin boyle. kimyasal gebelik

Çok geçmiş olsun..Bu zor zamanları eşinle birbirinize destek olarak,sabırla,duayla atlatırsınız İnşAllah.Rabbim isyana düşürmesin canım..En kısa zamanda müjdeli bir haberle mutlu olursunuz İnşAllah.

merhabalar yaş 29 9 aylık evliyim bat 7 şubat

cnm ben bebeğimi 7 haftalığğı geçtkten heemen sonra kaybettm bide görmüştüm meleğimi ben test yaptrdm kan pıhtılamas çıktı bunu 3 düşükten sonra yapıolar ama ben tekrar aynı acıyı yaşamamk için yaptrdm iykide yaptrdm sebebini buldm şimdi 3 aydr bebiş istyrz olmuyo ve sıkıntımız yok çok şükür bebiş olur olmaz iğne vurunmaya başlıcam şimdi sende zorla şansını ve yaptr o testi 1 aya çıkıo ama değer

Canim cok gecmis olsun genetik testi yaptirdinmi digerinde.tekrarlayan dusuklerde olusumunu saglayamayan gebeliklerde muhtemel sebep kan pihtilasmasi cikiyor.inşallah rabbim bir daha hayal kirikligina ugratmasin.cok zor..Rabbim tez zamanda kucağini doldursun..

Canim sanada cok gecmis olsun..kan pihtilasmasi mevzunu bilmiyordum.sende mutasyonlar nedir?hemozigot heterozigot ?bende ilk gebeligi bos gebelikten pihtilasma yuzunden kaybettim faktor v cikti bendede.

Canim sanada cok gecmis olsun..kan pihtilasmasi mevzunu bilmiyordum.sende mutasyonlar nedir?hemozigot heterozigot ?bende ilk gebeligi bos gebelikten pihtilasma yuzunden kaybettim faktor v cikti bendede.

bunlar çok önemli ama doktorlar saolsn umursamadılar zorla yaptrdım :)

Kan pıhtılaşmasi icin nasıl test yapılıyor kızlar merak ettim? Bizde yaptirabilirmiyiz

Çok yakın arkadaşım ilk çocuğunu o yüzden kaybetti. Şimdi iki tane kızı var çok şükür ama her gün göbeğinde iğne vuruyordu 9 ay boyunca

MRB CANIM ÇOK ÜZÜLDÜM.ÇOK GEÇMİŞ OLSUN.ALLAH Bİ DAHA YAŞATMASIN.BENİM İKİ DÜŞÜĞÜM OLDU.İLK GEBELİĞİM İKİZDİ BİRİ KENDİLİĞİNDEN DÜŞTÜ BİRİ KALDI ÇOK ŞÜKÜR ŞU ANDA İKİ YAŞINDA DİĞERİ DE EYLÜLDE KALP ATIŞLARI BAŞLAMAYINCA 8 HAFTALIK KÜRETAJ YAPILDI.20 GÜN ÖNCE DE AMELİYAT OLDUMÇRAHİMDE PERDE VARDI O ALINDI. DÜŞÜKLERİMİN SEBEBİ PERDEYDİ.OĞLUMU DA 33 HAFTALIK DOĞURDUM PERDE YÜZÜNDEN.HERKESİN BAŞINDAN TÜRLÜ TÜRLÜ ŞEYLER GEÇİYOR.İNŞALLAH Bİ DAHA GEBE KALIRSIN VE SAĞLIKLI Bİ ŞEKİLDE DOĞURURSUN ÜZÜLME.KÜRETAJ OLMAMAN AVNTAJ OLMUŞ.KÜRETAJ DOĞUMDAN DAHA KÖTÜ RİSK AÇISINDAN.ÇOK GEÇMİŞ OLSUN.

Herkese merhaba arkadaşlar topiği baştan sona okudum çok beğendim.inşallah ben de çocuk istiyorum.şubattan sonra istiyorum kısmet artık ne zaman olursa.

seieda kuzum sancim gitti bugun 1 hftadir cekiodum ama testler negatif bakalim kirmizi karti bekliyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…