Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37

MRB
ben de kalıcı olarak katılmak istiyorum.beni de ekler misiniz? :))) yaş 32 4 yıllık evliyim .ikinci çocuğu istiyorum.bat: 5 şubat

Çok yakın arkadaşım ilk çocuğunu o yüzden kaybetti. Şimdi iki tane kızı var çok şükür ama her gün göbeğinde iğne vuruyordu 9 ay boyunca
Evet tatlim igne yapcam bende Allah herkeze bebisini bagislasin..artik drlar onlem olarak bile veriyorlar asprini cunku o kan akisini sagliyor.benimki olusamamisti bile bom boş keseydi..imkanin varsa yaptir ozelde ama pahali testler..normalde illa tekrarlayan dusuklerden sonra yapiliyor.ama sevincimin kursagimda kalcagini bileydim onceden yaptirirdimki..boyle kayiplardan haberim bile yoktu..hakkimizda hayirlisi..

cnm laboquick yapiorm erken gebelik degil ama guvenilir marka kuzum olmadi vakti var cnm napalim
onu bende yaptım bendede gölge bile yoktu canını sıkıo o test adamın bide kutusu bile yok kağıt sadece

onu bende yaptım bendede gölge bile yoktu canını sıkıo o test adamın bide kutusu bile yok kağıt sadece
yok cnm en gec yarin gelir adetim gecen ay 15 inde olmustum :) kismet

Minesuu patlat buralari kasik agrim gecti diyosun.. sigara içme cok
yok kuzu yaaa gelir kirmizilar birakirmi hic yakami dediginiz aspirini ben onlem amcli icsem.ne olur ki zarari olurmi acep :)) hamiskende iciliyormu kan vermeye eriniorm yaa aman

Açıklamanız için sağolun kızlar artik sorun da olmayınca sorun arar olduk niye olmuyor diye kafayı yemesek bari şaka bi yana halimize sukretmemiz lazım kızlar Allah Korusun ya kısır falan olsaydık o zaman napardik

hadi kisir partisi yapalim

yok kuzu yaaa gelir kirmizilar birakirmi hic yakami dediginiz aspirini ben onlem amcli icsem.ne olur ki zarari olurmi acep :)) hamiskende iciliyormu kan verme
Kuzum burdan birbirimize bu konuda ic icme diyemeyiz Allah korusun bisey olur.benim rahatsizlik belli oldugu icin kullaniyorum.dr gittiginde danis o belki onlem amacli baska bisey verir..cunku bu hapi kalp rahatsizligi olanlarda iciyo..danis oyle kullan bebişim

adet oldum kizceler bir sonraki bat 14 subat sevgililer gunu insallah sevgililer gunumuzu bebegimizin haberiyle kutlariz

mrb canım ben ilk gebeliğimden önce çok stres yapmıştım zor gebe kalmıştım hatta çocuğum olmuyor diye artık dört gözle bebek beklemekten vazgeçip stres yapmadığım bi zmanda doktora gittiğimde hamile olduğumu öğrenmiştim. ikincisinde ise hiç istemediğim bi zamanda kazayla hamile kaldım(gerçi sonra düşük yaptım ama).yani isteyince stres yapıyoruz bu da hormonlarımızı etkiliyor iş daha da zorlaşıyor.ama işte stres yapmamak elimizde olsa istesek de istemesek de stres oluyor

Allah bağışlasin canım. Aynen noluyor sa zaten stres yüzünden oluyor çok takıyorum ben kafama hep düşünüyorum. Takmicam diyorum ama olmuyor malesef canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…