Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
2016 YILINDA HAMİLE KALMAYI PLANLAYAN ANNE ADAYLARIMIZ

*ANNE ADAYIYAŞNE KADAR EVLİKAÇINCI COCUKBATMUTLU SON
1.*ftmnrsrky 24 yaşında 1,5 yıllık evli ilk çocukBAT 12 OCAK daha değil
2.*minesuu26 yaş1,5 yıllık evli ilk çocukBAT 14 OCAK daha değil
3.*ebruserkan 26 yaş 6 aylık evli ilk çocukBAT 29 OCAK daha değil
4.*sssedahmettt27 yaş1,5 yıllık evli ilk çocukBAT 22 OCAK daha değil
5.*Melissa81 33 yaş 3 yıllık evli ilk çocukBAT 16 OCAK daha değil
6.*Tugbanusta26 yaş5 aylık evliilk çocukBAT 17 OCAKdaha değil
7.*happycouple27 yaş2,5 yıllık evliilk çocukBAT 3 ŞUBATdaha değil
8.*seida26 yaş9 aylık evliilk çocukBAT 2 ŞUBATdaha değil
9.*
10.*
11.*
12.*
13.*
14.*
15.*

Kizlar ben bu ayda umutsuz vakayim laborant bi ark.yanina geldim sagolsun bakti 1 saatte 0.03 cikti sonuc..negatiffff:KK62: 1den 13 une deger yuksek olmaliydi dedi 50-70 arasi gibi..Artik sizlerden guzel hbr bekliyorum..:KK69:

Üzülme canım ya daha çok yenisin zaten hakkında hayırlısı olsun

2016 YILINDA HAMİLE KALMAYI PLANLAYAN ANNE ADAYLARIMIZ

*ANNE ADAYIYAŞNE KADAR EVLİKAÇINCI COCUKBATMUTLU SON
1.*ftmnrsrky 24 yaşında 1,5 yıllık evli ilk çocukBAT 12 OCAK daha değil
2.*minesuu26 yaş1,5 yıllık evli ilk çocukBAT 14 OCAK daha değil
3.*ebruserkan 26 yaş 6 aylık evli ilk çocukBAT 29 OCAK daha değil
4.*sssedahmettt27 yaş1,5 yıllık evli ilk çocukBAT 22 OCAK daha değil
5.*Melissa81 33 yaş 3 yıllık evli ilk çocukBAT 16 OCAK daha değil
6.*Tugbanusta26 yaş5 aylık evliilk çocukBAT 17 OCAKdaha değil
7.*happycouple27 yaş2,5 yıllık evliilk çocukBAT 3 ŞUBATdaha değil
8.*seida26 yaş9 aylık evliilk çocukBAT 2 ŞUBATdaha değil
9.*Umut yolcusu23 yaş1,5 yıllıkilk çocukBAT 28 OCAKdaha değil
10.*
11.*
12.*
13.*
14.*
15.*

Kizlar benide alirmisiniz araniza bende hamile kalmak icin tedavi goruyorum gecen ay gordum klomen ve catlatma igensiyle hamile kaldim bugun ise bebegin tutunamadigini kanamamin baslayacagini ogrendik simdi ise tekrar tedaviye devam cumartesi tekrar gitcez kanamam basladi cunki :KK43:

kadaşlar bugün bat geçeli iki gün oldu test yapmak istemiyorum yine negatif olacak diye iki üç gündür adet olcak gibi ara ara sancim var. Birde bugün tuvalete girdiğim de akıntım gelmiş ama ilk defa böyle akıntım oldu böyle kremsi ve uzayan bir akıntı geldi neyin nesi olabilir ki

Kizlar benide alirmisiniz araniza bende hamile kalmak icin tedavi goruyorum gecen ay gordum klomen ve catlatma igensiyle hamile kaldim bugun ise bebegin tutunamadigini kanamamin baslayacagini ogrendik simdi ise tekrar tedaviye devam cumartesi tekrar gitcez kanamam basladi cunki :KK43:
gecmis olsun cnm bejim Allah bidaha yasatmasin hosgeldin aramiza :) yas kacti nekadarlik evlisin ?

Yas 33 1 bucuk yillik evliyim. Tsk ederim suanki piskoloji ve yikimi hayel kirikligimi anlatamam cok zor esimde bende ikinci kez yasiyoruz yoruldum bu durumdan :KK43:(

Yas 33 1 bucuk yillik evliyim. Tsk ederim suanki piskoloji ve yikimi hayel kirikligimi anlatamam cok zor esimde bende ikinci kez yasiyoruz yoruldum bu durumdan :KK43:(
anliyorm cnm cok zor ve yipratici bi surec ama sabirli ve tevekkul etmek gerekiyor. insallah bidaha yasamassin ve bebegini kucaklarsin :KK66:

kıyamm sana ben kzum çk geçmiş olsun yeni sayfa tertemz devam inş

X