Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Canim kalbini ferah tut..birsey olmaz sen kendine dikkat et..o vajinal progestani arkadasim kullandi grimsi geri donus yapiyormus ama endise etme cogu kiside oluyormus o.
Tamam canım sağolasın Allah razı olsun..Evet daha dikkatli olucam minübüse bineceğim işe gidip gelirken..diyabet var bende hareketsiz kalınca şekerim çıkar düşüncesiyle yürüyüş iyi gelir diye düşünüyordum ama lekelenme oluyo yürüdüğümde..o yüzden yürümicem.şeker değerlerim iyi şükür bi şekilde idare edicem artık..
Demekki normalmiş.anladım canım.Vajinal yoldan daha etkili oluyormuş ve yan etkileri daha azmış ayrıca şekerimi etkilemesin diye bu şekilde önerdi doktor.zor biraz ama yapacak bişey yok bebeğim iyi olsun yeter ki

cnm bak rapor al gtme kormkma ama dikkat et emi

cnm bak rapor al gtme kormkma ama dikkat et emi
Canım rapor almam şuan imkansız.oturarak çalışıyorum zaten masa başı işi yani.yürüyerek gidip geliyordum ama yürümicem artık minübüsle gidip gelicem.dış iş olursa da diğer arkadaştan rica edicem.arada da diğer odada uzanabileceğim koltulkar var ara ara orda da uzanırım..İnşAllah herşey yolunda gider..korkum endişem var geçmiyo bitürlü okadar dua ediyorum iyi düşüneyim diyorum ama evham tutuyo işte

kuzum imkansız falan deme ben yaptğn hatayı yaptm ondan önmli değil ayaklarını kaldrp istiraat gerekiyo

kuzum imkansız falan deme ben yaptğn hatayı yaptm ondan önmli değil ayaklarını kaldrp istiraat gerekiyo
dikkat etmedim farkındayım dikkat etmemek te değilde dediğim gibi şekerim çıkmasın diye hareket ettim ama zararı oldu.hareket etmicem bikaç ay..artık dikkat edicem olmazsa alırım rapor canım..

dikkat etmedim farkındayım dikkat etmemek te değilde dediğim gibi şekerim çıkmasın diye hareket ettim ama zararı oldu.hareket etmicem bikaç ay..artık dikkat edicem olmazsa alırım rapor canım..
canım cok dıkkat etmen lazım, ilk aylar herkes için önemli ve riskli hele senın şuan bu durum olduğu için cok daha dıkkat etmen lazım. yatman dinlenmen lazım uzanman lazım canım. korkma hersey yoluna gırıcek bırazcık daha büyüsün :) kalp atısı duydunuz mu canım

Tatlim arkadasim tup bebek yaptirmisti direk tutsun diye ilk gunden 4 ayliga kadar kullandi oda aksamlari cok sokuluyo diye sikayet ediyodu.ama dr devam normal diyodu.sende dr na sorarsin ama tum gebelere onerebilecegim birsey varsa mutlaka bir not defteri tutun..akliniza gelen sorulari yazin..ben yapsaydim gebeyken onlen alinabilirmis sonrasinda dusuk yaparak pihtiladmam oldugunu ogrendim..mutlaka not alin.birde canim bolca su ic tatlim..saglikli bir gebelik gecirirsin saglikla bebisini kucagina alirsin inşallah canim..tabisi bizede dua edin bizde size katilalum

Önerilerini dikkate alacağım canım sağolasın..İnşAllah büyüdüğünü de görürüm Rabbim bebeklerimizi korusun..Canım 10 gün önce kese bile görünmemişti.dün kese göründü 1,6 cm cik..haftaya cuma bebeği de görürüz dedi doktor.İnşAllah..sen nasılsın canım herşey yolundadır İnşAllah

Canım progestan pıhtılaşma sorunu varsa pek işe yaramıyormuş diye okudum.o yüzden pişmanlık yaşama..İlacı akşam yaparken çok zorlandım hatta acı hissi çok oldu kastım kendimi sanırım ilaç bitürlü gitmedi..ama sabah rahat davrandım kolay oldu..ama yürüyünce akmış..daha erken yapıp bir saat dinlenmeyi deneyeceğim..Ben zaten herşeyimi paylaşıyorum sizlerle..her başıma geleni,doktor kontrol sonuçlarını yazıyorum burda..tecrübeli arkadaşların sizlerin desteğiyle daha rahat geçiyor gebeliğim iyi ki varsınız..günde 2-2,5 litre su içiyorum canım.evet sıvı alımı önemliymiş.severim zaten su içmeyi onda sıkıntı yok :)) Rabbim dileyen herkese tez zamanda emanetini göndersin.bu heyecanı sizlerde yaşayın hayırlısıyla.başından beridir sadece kendime dua etmiyordum tüm isteyen kardeşlerime de nasip et Allah'ım dedim hep.halen de duam aynı.Rabbim bana nasip etttin dileyen kardeşlerime de tezzamanda evlat sahibi olmayı nasip eyle..çokk amin Allah'ım..

daha erken evet canım ben ikisini görmeye gittiniz sandım :) şükür tatlım ya haftaya perşembe gidicez nasipse bizde kalp atışı için. baş ağrısı cok oluyor bende bıde halsizlik hiçbişey yapmak gelmiyor içimden

Maşallah Rabbim korusun bebişini canım..
sıraynan görcez dimekki..10 gün önce kese bile görünmedi.hatta pazartesi günü sağlık ocağına gittim tahliller için ultrasonda baktı göremedi kese.dün heyecandan bayılcaktım doktordayken.bakar bakmaz kese oluşmuş dedi.çapını söledi çıktısını verdi :) bebeği haftaya görürüz artık dedi.İnşAllah :)
ağrım yok çok şükür.sadece sabahları midem çok bulanıyo.evet halsizlik bende de var canım normalmiş bu aylarda.Rabbim yar ve yardımcımız olsun..evlatlarımızı korusun..

Ayy su içmekten tuvaletten çıkamıyorum ya :) gece bile kaç defa kalkiyorum mecburiyetten içiyorum bende. Birde bizde aritici olduğundan minarelleri de süzüyor aritici diyorlar.o yüzden her gün de maden suyu içmeye özen gösteriyorum.

Evet canım maden suyu nineral bakımından önemliymiş.Arıtıcımız yok çeşme suyu içiyorum ama hergün ya da gün aşırı bir şişe içiyorum bende

Evet canım maden suyu nineral bakımından önemliymiş.Arıtıcımız yok çeşme suyu içiyorum ama hergün ya da gün aşırı bir şişe içiyorum bende

Iyi yapıyorsun canım. Napalım bebişimiz için herşey yaparız onlar sağlıkla dunyaya gelsinler yeter ki

evet ya o tuvalet olayı çok fena su içtikçe tuvalete koşuyom bende . sen duydun mu canım kalp atışını :)

evet ya o tuvalet olayı çok fena su içtikçe tuvalete koşuyom bende . sen duydun mu canım kalp atışını :)

Canim doktor cumartesi randevu verdi ama ben biraz daha beklemek istiyorum çünkü üstten duyamazsa alttan bakmasindan korkuyorum haftaya giderim belki kararsızim

Canim doktor cumartesi randevu verdi ama ben biraz daha beklemek istiyorum çünkü üstten duyamazsa alttan bakmasindan korkuyorum haftaya giderim belki kararsızim
sıkışık git kuzum ozaman görülür duyar bence duyar ama yaa zaten canım vakti aslında git kız bir an önce duy sesini:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…