Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Selam kizlar.. topikimiz rutine dondu yine Minesuu gii bende bu hafta ruyamda hep bebişle uyandim ama gulerek uyandm hep..ne tatli bebisti o oyle..Allahim tez vakitte bizede nasip etsin her birimize inşallah

bata daha 9 gun var.dun batma vardi bugun o da yok.be bilim hic umitli degilim bu aydan senin bat kac? Doktor 6 at icinde olur ins demisti dimi sana.
benim bat 13 ya da 14 subat canm..insallah hamileyimdirde esime en guzel sevgililer gunu hediyemi veririm. ama bendende umut yok 6 ay sabretcez belki daha fazla Allahtan umut kesilmez

Selam kizlar.. topikimiz rutine dondu yine Minesuu gii bende bu hafta ruyamda hep bebişle uyandim ama gulerek uyandm hep..ne tatli bebisti o oyle..Allahim tez vakitte bizede nasip etsin her birimize inşallah
yaa herkes bebek goruo ruyasinda ben hic bebek gormedim ruyamdaaa

benim bat 13 ya da 14 subat canm..insallah hamileyimdirde esime en guzel sevgililer gunu hediyemi veririm. ama bendende umut yok 6 ay sabretcez belki daha fazla Allahtan umut kesilmez
insallah hamilesindir tabi :) bende bu ay hamileysem bebegimin esimin dogum gununde dogma ihtimali var :)
Bu ay hepimiz hamile kaliriz ins

yaa herkes bebek goruo ruyasinda ben hic bebek gormedim ruyamdaaa
Kuzum muhtemel bilinçaltidir bu cunku battan sonra aklimizdan cikmiyoki..ise giderken durakta beklerken bi bakiyorum iç ses hep bebişle iilgili dualar ediyo :) strestende olmuyo.benim tum arkadaslarim hep aklimdan sildigimde oldu diyo.bu nasil bisey o kafayi keske bende yasasam.aklimda hep

Bizde bir dua toplulugumu kursak kimin kime duasi tutar bellimi olur.kalbimizde ferahlamis olur belkii

bu o kafayi yasayamayizz canm ne yazikki

Canım ben hamile olduğumu öğrendiğim günün gecesinde erkek bebek gördüm. Öyle tatlıydi ki kucağıma aldim opup seviyordum. Rüya tabirlerine baktığım da çok güzel haberler uzun zamandır beklediğin bir şey falan yazıyordu. Tabi hep bebeği düşündüğümüzden de olabilir ama çok etkilemiştim o ruyadan

Masallah canim yaa 7 haftalik oldun bile saglikla sihatle yavrunu kucagina almayi nasip etsin rabbim..

18 mart yazmışım sıyırdım galiba 18 şubat yeni bat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…