Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Nasıl kullanacağını bilemedim buraya yazdım topikle ilgili olmayınca cevap vermiyor diye bi kural varsa kusura bakmayin
valla biz aylardır uğraşıyoruz.hamile kalmak öyle sandığınız kadar kolay değil.evlenince anlarsın.hamile deilsindir.

İnşallah öyle olur. Bi hatadir bişeyler yaşadım. Ama şimdi de stresten başka hiç bişey düşünemiyorum. Adet gecikmesinin nedeni stres olabilir mi

Kızlar bu ay kendimi çok farklı hissediyorum ilk defa.bat a 10 gün var daha ama sol tarafında çoook hafif bi batma var.ayrica bu gun ilişkiye girdik ve o kadar agirdi ki heryerim anlatamam.cok sancılı gecti.size de oldu mu hiç boyle?

İnşallah öyle olur. Bi hatadir bişeyler yaşadım. Ama şimdi de stresten başka hiç bişey düşünemiyorum. Adet gecikmesinin nedeni stres olabilir mi

Değer çok düşük çıkmış hamile degilsin dir stres yapman da gayet normal.

İnşallah Hayırlısı yla kucağınıza alırsınız bebislerinizi kızlar. Dua edicem sizin için ☺☺ inşallah bende adet olurum da kurtulur şu stresten :)

İnşallah Hayırlısı yla kucağınıza alırsınız bebislerinizi kızlar. Dua edicem sizin için ☺☺ inşallah bende adet olurum da kurtulur şu stresten :)
hamile değilsindir bence de.yarın bi beta hcg baktırıp tekrar negatif çıkarsa doktora gidebilirsin.sonuçta adet olmadım falan dersin.yaşadıklarını anlatmak zorunda değilsin.

Tekrar hastaneye gidip kan testi yaptırmak da zor geliyo bana. Şimdiye kadar hiç kan testi yaptirmamistim ilk defa böyle bişey için yaptirdim çok kötü hissettim kendimi. Acaba evde yapilan idrar testlerinden yapsam 24- 25 gün geçtiği için sonuç kesin olabilir mi

Tekrar hastaneye gidip kan testi yaptırmak da zor geliyo bana. Şimdiye kadar hiç kan testi yaptirmamistim ilk defa böyle bişey için yaptirdim çok kötü hissettim kendimi. Acaba evde yapilan idrar testlerinden yapsam 24- 25 gün geçtiği için sonuç kesin olabilir mi

Cnm benm hepimiz insanız hayat senin hayatın ama unutmaki anlık yapılan hatalarımızın sonuçları sadece bizim canımızı yakmaz sende yaşamışsn korkma bişi yoktr bence ben bugün bakttdm aynı sonuç sanmam bişiy çıkcağını havalardanda olabilir bizim bu ay gecikme yaşayan arkadaş çok oldu doğru ve güzel olan bidaha yapmaman çnki bunun sonunda bi can var tamam arkadaşm biz bebiş için çırpınıyoruz tam tersine

Valla öyle canım ilk defa böyle bişey yaşadım. Yaşadığım strese degmez yani. Bi de adet olsam iyice rahatlicak içim

cnm kistler hamile kalmak icin engel degil. yumurtluosan sorun yok. cnm.sizin neydi sorun varmiydi bi sknti
Bütün testleri yaptırdık. .doktor hiçbir sıkıntı yok dedi. 6 ay deneyin dedi. Kist ve yaş nedeniyle 37 bu 6 içinde olmaz ise tüp bebek yapalım dedi.. stresli bir isim var... bilmiyorum neden olmuyor

X