Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
msbebik msbebik mineati mineati ebruserkan ebruserkan Minesuu Minesuu canlarm benm inş hayırlı haber alırım ama ümidim yok rabbm en yakn zamanda nasp etsn inş bu kırmızılar bırakmıyo peşimi :)
Tatlimm inşallah hamissindir aminnnn ama yoksads hiç üzülme elbet bigun bu topikte ki herkes hamis kalıp başka topikler de bebislerimizi konuscaz inşallah

bende üzüldüm ama umrm kit değildir korktğm başıma gelmez :KK43:

inşallah öbür ay Rabbim nasip etsin sanada kuzum, adetin gelsın bu ay daha rahat daha stres olmamaya çalışarak geçir tamam mı kuzum

bu ay stres yapmdm aslnda ama demekk bişiylerden etkilendm isteristemez cnm hayırlısı ben şimdi ne zamn yumurtlcam :KK43:

bu ay stres yapmdm aslnda ama demekk bişiylerden etkilendm isteristemez cnm hayırlısı ben şimdi ne zamn yumurtlcam :KK43:
CSnim bırak yumurtayı filan takip etme Bşk ondan olmuo bende senin gibiyim ilişkiyi görev haline getirdim su gün mutlaka olmalı diye diye Bşk kaç aydır hamile kalamadim bu ay hiç bsy takip etmiycem csnim ne zaman isterse yapacam böyle dene tatlım bide ovulsyinu filan bırakalım arkadaşım bak çok uzuluyoruz o yüzden :KK43:

CSnim bırak yumurtayı filan takip etme Bşk ondan olmuo bende senin gibiyim ilişkiyi görev haline getirdim su gün mutlaka olmalı diye diye Bşk kaç aydır hamile kalamadim bu ay hiç bsy takip etmiycem csnim ne zaman isterse yapacam böyle dene tatlım bide ovulsyinu filan bırakalım arkadaşım bak çok uzuluyoruz o yüzden :KK43:
öle cnm ama ben bbu ay yumurtlma dönemmde izin alcaktm şimdi napcam hala adet başlamadı :KK43:

Canım bencede takip etme yumurtlamayı. ben 4 kere doktora gıttım bu ay yumurtalra baktı.10 ve 14 . gun gıttiğimde iyi gidiyor 15 mm dedı. 17 ve 21. gun gittiğimde gelişmemiş 15 mm hala ve buyumez ve çatlamaz bu ay artık dedı. ben tabi inandım doktor ya neticede.. ama genede ilk kez bu at gün aşırı ilişki oldu hiç şaşmadı ama. adete 1 hafta kalanak adar. sonra adete 4 gun kala bi test yaptım şok oldum . o yuzden takip etme. ilikşiyi mutlaka uygula. ayaklarıda kaldır her defasında . bence baska bısey yapma, ne ovulasyon testı nede ızın al iş yerınden

X