Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Gecenin ya da sabahın mı desem :KK48: herkese selamlar. Çoktandır giremiyordum hamile arkadaşlara hayırlı olsun (yazılan mesajların tamamını okuyamadım baya birikmiş inş hamile olan olmuştur diyerek ) olamayan arkadaşlar da üzülmeyin beraber beklemeye devam. :KK54: Dualarım sizlerle (her ne kadar uzak kaldıysam da topikten aklımdasınız Hoppa:KK36:)

Gecenin ya da sabahın mı desem :KK48: herkese selamlar. Çoktandır giremiyordum hamile arkadaşlara hayırlı olsun (yazılan mesajların tamamını okuyamadım baya birikmiş inş hamile olan olmuştur diyerek ) olamayan arkadaşlar da üzülmeyin beraber beklemeye devam. :KK54: Dualarım sizlerle (her ne kadar uzak kaldıysam da topikten aklımdasınız Hoppa:KK36:)

merak etme canım uzun zamandır gebe falan yok.birşey kaybetmiş sayılmazsın.:KK53:

benim bat değişti sanırım ocağın hem dokuzunda hem de 22 sinde olmuştum.normalde dün olacaktı ama 22 sinde tekrar olduğum için dün olmadım.yeni bat 18 mart @fTMNrsRKY canım listeyi düzenlediğin zaman belki eklersin diye yazdım.

Bn varım :) kan testi yaptırmaya gittim hastaneye sonuç bekliyorum suan :)
mrb canım inşallah hamile değilsindir.hamile olduğunu düşünmüyorum açıkçası
daha önce adet düzensizliğin kistin vs bi problemin var mıydı belki ondan gecikti.
ya da ya hamileysem diye çok stres yaptıysan gecikmiş olabilir.

gunaydin kizlar :KK25: hamile olan arkadaslara bi sorum olacakti. hamileliginizi ogrenmeden once cok ruya gordunuz mu hatirliyormusunuz. nette baya arastirma yapma cok ruya gorulurmus :)))) ben 4 gundur kabuslu ruyalar goruyorum hepsini hatirlio normalde hic hatirlamazdim :cool:

gunaydin kizlar :KK25: hamile olan arkadaslara bi sorum olacakti. hamileliginizi ogrenmeden once cok ruya gordunuz mu hatirliyormusunuz. nette baya arastirma yapma cok ruya gorulurmus :)))) ben 4 gundur kabuslu ruyalar goruyorum hepsini hatirlio normalde hic hatirlamazdim :cool:
ben çok görmüştüm her iki gebeliğimde de ama hep bebek görüyordum doğum yapana kadar da gördüm.
belki bilinçaltı da olabilir ama ikinci kaza olduğundan hiç beklemiyordum yani ama onada da hep bebek gördüm.
normalde de çok fazla rüya görürüm ve hatırlarım

ben çok görmüştüm her iki gebeliğimde de ama hep bebek görüyordum doğum yapana kadar da gördüm.
belki bilinçaltı da olabilir ama ikinci kaza olduğundan hiç beklemiyordum yani ama onada da hep bebek gördüm.
normalde de çok fazla rüya görürüm ve hatırlarım
Günaydın kızlar:KK73::KK25:
Evet bence de bilinç altına yerleşiyor.ben ve eşim bebekle ilgili hep rüyalar görüyoduk:KK69:

mrb canım inşallah hamile değilsindir.hamile olduğunu düşünmüyorum açıkçası
daha önce adet düzensizliğin kistin vs bi problemin var mıydı belki ondan gecikti.
ya da ya hamileysem diye çok stres yaptıysan gecikmiş olabilir.
Daha once hiç öyle düzensizliğim olmadı ya da ben takip etmediğim için farketmedim ama son iki aydır düzenlydi. Aşırı stres yaptim iki haftadır inşallah ondandir

Günaydın kuzummmm. Ben adetten 4gun önce test yaptığım gün uyandım eşime ben hamileymişim rüyamda gördüm dedim o gün test yaptım çıktı. Hala daha görüyorum sürekli kuzum bebekler falan rüyamda. Belkı bılınçaltı belkı his ama görülüyor bence kalmadan öncede kalınca da

Sonuç çıktı 1.20 çıktı yine
cnm hamile degilsin ustune dusup durma bence. icini ferahlat ogut vermek gibi olmasin ama daha dikkatli ol artik bak nekadar strese girdin buda sana bi ders olsun. adetin strestn gecikmistir.

X