Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Kuzım ben sadece duzenim bozulcak diye korkym yoksa bebeği ben değil Allahın istemesi lazm o isticek k beni vesile kılıp mutlu etcek bu gece duaşarımı kabul etsn inş mucizem gerçekten benmledr ama umitlenp ızulmek istemyrm
Aynen kuzum inşallah seninledir mucizennn, yanı en azından doktora gidince belkı rahatlarsın yoksa eğer gelır belkı adetin. Benım gecen ay 6gun gecikti,kan sonucunu negatif aldıktan bırkac saat sonra adetım geldı. Bazen gerçekten pıslolıjk oluyor. Ama kur lerım etkisiyle belkı geç dollenme falan olmuş olabılır. Yanı adet gelene kadar Allahtan umıt kesılmez, ama eğer yoksa da diğer ay olacağının sinyali düzen bozulmaları. Benımde gelmeden önce 2ay sapıtmıştı. Baskalarından da çok duydum hem. Çalışmalara ara vermeden devam yavrum vuhuuu

Ozel hastane disinda ozel laboratuarlarda da yapiliyor ama yapilan yere gore fiyat cok degisiyor bildigim kadariyla. Bir de sayi baktirmakla daha ayribtili hem sayi gem morfoloji baktirmakta da fiyat degisiyor. Ortalama 200-300 tl araliginda diye biliyorum ben.
kizlar siz nerde yasionuz yaa burda tum hastaneler da 40 60 arasi tabi sgk varsa yoksa bilemicm :))))

cnm iyi düşün iyi olsun belli olmaz üzülme dua et kuzum bnm :KK43:
Yapacak bişey yok Canım herşey Rabbimden elbet vardır bir hayır
İnşallah dış gebelik değildir canım ya tutunamasa değerin düşmesi mi gerekirdi acaba.
İnşaallah canım
Evet doktor değerin sıfırlanmasını bekliycez dedi hatta ama benim anlamadığım şu peki ya 2 gün sonra değer biraz daha artarsa böyle az artışlarda gebeliği devam eden oldumu acaba çok merak ediyorum ya :110:

hahaha bende diorm ne oteli :KK70: kiz normal muayene ucreti biz 40 liraya olduk cnm
Yarın bi sorum cnim doktora grci bana bakıp sonra esim e bakcakmis olmazsa bebisimiz inşallah gerk kalmadan hamis oluruz hayirlisiyla aminnn :))

Yarın bi sorum cnim doktora grci bana bakıp sonra esim e bakcakmis olmazsa bebisimiz inşallah gerk kalmadan hamis oluruz hayirlisiyla aminnn :))
olur cnm olur insallah. aslimda bebek dusunmeye baslarken herseye baktirmak gerek gerek kendimizin gerek kocalarimiz. bi sorn varsa cozumlenmeden her ay umit baglaniyor hersey en bastan bilinmeli :)

olur cnm olur insallah. aslimda bebek dusunmeye baslarken herseye baktirmak gerek gerek kendimizin gerek kocalarimiz. bi sorn varsa cozumlenmeden her ay umit baglaniyor hersey en bastan bilinmeli :)
Aynen bebeğim su hormonlarda. Temiz çıkarsa inşallah takmiycam ya alistim sanki uzulmuim negatifleri gorunce :))

kizlar siz nerde yasionuz yaa burda tum hastaneler da 40 60 arasi tabi sgk varsa yoksa bilemicm :))))

Ben yanlis hatirlamisim pardon kizlar ya, o kadar cok test tetkik vs yapildi ki karistirmisim :) esime sordum sen boyle deyince, sadece sayi bakilan sperm testi 80 tl idi morfoloji vs ayrintili olan 120 tl idi dedi. Hastanede falan degil ozel bir lab. Da bunlar Ankara'da.

Kızlar gunaydın bugun granti hasta olcam artk bebek olmadğndam eminim buyuk bir hareketle uyandm kasklarmda gırıl gırl ama o düzen bozlma olayına şaka maka katılıyorm çnk duşkyen oncede bozlmşt duzenm 12 gun adet olmştm

Kızlar gunaydın bugun granti hasta olcam artk bebek olmadğndam eminim buyuk bir hareketle uyandm kasklarmda gırıl gırl ama o düzen bozlma olayına şaka maka katılıyorm çnk duşkyen oncede bozlmşt duzenm 12 gun adet olmştm
zorla kendini adet etcn :))) doktora gitcektin hber et kuzum :KK66:

Hayırlısı olsun kuzum en azından gelıcekse de rahatlarsın. Öbür ay için dualarımız devam eder

Kızlar günaydın hayırlı cumalarrrr:KK74:
ebruserkan ebruserkan canım hayırlısı olsun adetin gecikince ümitlenmiştimo_ORabbim tez zamanda yüzünü güldürsün :KK60:
seieda seieda canım senden halen ümitliyim:KK49: hayırlı haberlerini bekliyoruz hadi hayırlısıyla hamişim de bize:KK9:
Şu mübarek cuma gününün hürmetine Rabbim tüm isteyen kardeşlerime hayırlısıyla tez zamanda emanetini gönder,yüzlerini güldür..Bizlere emanetini gönderdin yavrularımızı koru,sağsalim kucağımıza almayı nasip eyle.Sağlık sıhhat afiyet ver cümlemize Rabbim..aminn aminn ecmain..:KK200:

Kızlar günaydın hayırlı cumalarrrr:KK74:
ebruserkan ebruserkan canım hayırlısı olsun adetin gecikince ümitlenmiştimo_ORabbim tez zamanda yüzünü güldürsün :KK60:
seieda seieda canım senden halen ümitliyim:KK49: hayırlı haberlerini bekliyoruz hadi hayırlısıyla hamişim de bize:KK9:
Şu mübarek cuma gününün hürmetine Rabbim tüm isteyen kardeşlerime hayırlısıyla tez zamanda emanetini gönder,yüzlerini güldür..Bizlere emanetini gönderdin yavrularımızı koru,sağsalim kucağımıza almayı nasip eyle.Sağlık sıhhat afiyet ver cümlemize Rabbim..aminn aminn ecmain..:KK200:

cnm benden pembemsi bi akıntı geldi :KK43: ama ağrm falan yok işte şimdi ümitlenmeye başladm ben :KK43:

cnm benden pembemsi bi akıntı geldi :KK43: ama ağrm falan yok işte şimdi ümitlenmeye başladm ben :KK43:
Benim lekelenmem az az devam ediyor halen..bir-iki damla pembe akıntı kahverengi leke..
Canım benim hadi hayırlısı o kadar stres oldun sabrının meyvesini alırsın İnşAllah :KK60::anneadayı:

Benim lekelenmem az az devam ediyor halen..bir-iki damla pembe akıntı kahverengi leke..
Canım benim hadi hayırlısı o kadar stres oldun sabrının meyvesini alırsın İnşAllah :KK60::anneadayı:

amin canm varya içim içime sığmıyo napcam ne dicek doktr bilmiyorum eşimin doğum günü inş en güzel hediyeyi verrm bugün :KK43:

X