Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
kızlar selam bende katıldım aranıza bu ay bende başladım bu küre uygulama yapanlar var mı bır kac sorum olacak

Tbi tatlım hayırlısı olsun daha kismetimizde yok denek ki :)

Ozel hastane disinda ozel laboratuarlarda da yapiliyor ama yapilan yere gore fiyat cok degisiyor bildigim kadariyla. Bir de sayi baktirmakla daha ayribtili hem sayi gem morfoloji baktirmakta da fiyat degisiyor. Ortalama 200-300 tl araliginda diye biliyorum ben.

Kızlar stres yapmayın, hepsi kendiliğinden olucak. Allah isteyen herkese nasip etsin,aratmasın Rabbimiz hiçbirimize.. Şeyda, nolur üzülmeyin canınızı sıkmayın...hcgller tavan yaptığındaaaa hep beraber hamişler grubuna geçicez..

Kızlar stres yapmayın, hepsi kendiliğinden olucak. Allah isteyen herkese nasip etsin,aratmasın Rabbimiz hiçbirimize.. Şeyda, nolur üzülmeyin canınızı sıkmayın...hcgller tavan yaptığındaaaa hep beraber hamişler grubuna geçicez..

Kuzım ben sadece duzenim bozulcak diye korkym yoksa bebeği ben değil Allahın istemesi lazm o isticek k beni vesile kılıp mutlu etcek bu gece duaşarımı kabul etsn inş mucizem gerçekten benmledr ama umitlenp ızulmek istemyrm

Cnm ben bu haldeyim geçen ay çk yoğn oldm bu ay olamıyorm bence yapm bırak kendi duzenine sadece diyeceğim bol bol kıru incir ye
Kuru incir geçen ay yedim tatlım benimde 6 gün gecikti işte bence bsy yemeyelim yumurtaliklardan olcaz Allah muhafaza :KK70::KK70:

X