Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Ay daha cikmmis kızlar hiç heycsnlanmiyalim negatif biliom içime doğdu :))

Teşekkür ederim. Eğer ağrısız yöntemi varsa anesteziye gerek yok diye düşünüyorum. Anestezi de riskli bir şey aslında. Ben de çok ağrıyor dediklerinde anestezi yollarını araştırdım. Ama burda yazılanları okuyunca rahatladım :)

Ben de cektirdim gecen ay ve anestezi istemedim. C kollu denen aletler son teknoloji onlarda agri olmaz diye okumustum, gercekten bana cekilen yerde de cihaz oyleydi. Anestezi konusunda ben de oyle dusunuyorum hic almadim ve mumkunse de almayim istedim. Islem sirasinda azicik basinc ve agri hissim oldu ama regl agrisindan cok daha azdi vr cok kisa surdu,sonrasinda hic kanamam ve agrim olmadi cikip az dinlenip ise gittim hatta. Cok rahat ol.

Kuzım ben gala olmadm gelen giden belirti kurunt bişi yok bol gelen çiş ve ıslaklık :KK43: usuttum ben galib ayaklarımı
Kız bende de var ıslaklık oluom kadın ultrasonla baktıktan sonra bacaklarıma kdar gelmiş beyaz bi akıntı adet oldum sandım masada :)))

Ben de cektirdim gecen ay ve anestezi istemedim. C kollu denen aletler son teknoloji onlarda agri olmaz diye okumustum, gercekten bana cekilen yerde de cihaz oyleydi. Anestezi konusunda ben de oyle dusunuyorum hic almadim ve mumkunse de almayim istedim. Islem sirasinda azicik basinc ve agri hissim oldu ama regl agrisindan cok daha azdi vr cok kisa surdu,sonrasinda hic kanamam ve agrim olmadi cikip az dinlenip ise gittim hatta. Cok rahat ol.
Nerde ve ne kadara yaptirdiniz?

Bide benim testte t çizgisi renksiz cikio ksyboluo bu ne ya sabah ki ve dun akşam ki öyleydi

X