Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Sanmiom canım çizgi kayboldu çünkü bi bakalım neyin nesi sokturucu alırım en azından hormonlarima bakar mi ki bugün
Beta Hcg hormonuna bakar usg bakar kesin. Negatif çıkarsa ya da gebelik düşünmezse diğer hormonlarına da bakar bence.ona göre de ilaç verir ama inşallah hayırlısıyla gebelik vardır da bunlara gerek kalmaz

Beta Hcg hormonuna bakar usg bakar kesin. Negatif çıkarsa ya da gebelik düşünmezse diğer hormonlarına da bakar bence.ona göre de ilaç verir ama inşallah hayırlısıyla gebelik vardır da bunlara gerek kalmaz
İnşallah canım ya ama olsa silikte olsa çıkardı kiz hiç adet belirtimde yok benim yumurtalıklar iflas etti sanırım :))

Hadi hayırlısı canım neden rahim filmi istediler?
1 buçuk yıl oldu. Ultrason ve diğer bütün tahliller ve eşimin tahlilleri de normal çıktı. Tek rahim filmi kaldı. İnfertilite polikiliniğinden istediler. Bakalım hastane araştırıyorum. adetimin birinci günündeyim. Cesaret edemedim ama bikaç özel hastane adı okudum burda echomar ve radyomar oralarda ağrısız oluyormuş. Herkes memnun kalmış. Echomar'a gideceğim sanırım.

1 buçuk yıl oldu. Ultrason ve diğer bütün tahliller ve eşimin tahlilleri de normal çıktı. Tek rahim filmi kaldı. İnfertilite polikiliniğinden istediler. Bakalım hastane araştırıyorum. adetimin birinci günündeyim. Cesaret edemedim ama bikaç özel hastane adı okudum burda echomar ve radyomar oralarda ağrısız oluyormuş. Herkes memnun kalmış. Echomar'a gideceğim sanırım.
Can'ım inşallah bişi çıkmaz ben de çektirdim uyutularak yaptıklarından bi sıkıntı olmadı hissetmedim sonradan hafif kasık Ağrım oldu bi de işlem sırasında kanama oluyor o da iki üç günde geçiyor

Teşekkür ederim. Eğer ağrısız yöntemi varsa anesteziye gerek yok diye düşünüyorum. Anestezi de riskli bir şey aslında. Ben de çok ağrıyor dediklerinde anestezi yollarını araştırdım. Ama burda yazılanları okuyunca rahatladım :)

Kızlar bugün yine kan verdim 2 gün önce 164 çıkmıştı bugün 193 çıktı doktor iç açıcı konuşmadı ya tutunamadı yada dış gebelik olabilir dedi benim gibi değeri az artış gösteren varmı

Koyu çıkınca yumurtlsm

Canım koyu çıkarsa yumurtlama döneminde olduğunu gösteriyor ama sanırım sen adet olmadığın için durum farklı.ben adet olup bitikten hemen sonra koyu çıktı.

yok cnm benm ben hiç adet olmadım

hahaha sende bizdensin canim :d sende basladin cop karistirmaya :KK70: Allah sonumuzu hayir etsin :KK70:
Kız geldim doktora muayne etti ultrason da gorunmuo gebelik kandan bakalım dedi km verdim sonuç bekliom sokturucu verecek adetin 2. Günü hormonlara bakılacak bide 2. Günü yumurtlamaya bakılacak

Kız geldim doktora muayne etti ultrason da gorunmuo gebelik kandan bakalım dedi km verdim sonuç bekliom sokturucu verecek adetin 2. Günü hormonlara bakılacak bide 2. Günü yumurtlamaya bakılacak

hadi kız süpriz yumurta gibi pırtlat şu bebişi :)

ayyy cokm mrklandimmm yaaa kizz nezaman cikcak sonuccc hemenn yazzZzz

X