Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Bebegim nie ole dıon adet 2 gun gecmis kanda cıkmamıs 4. Günde cikmis k. K okudum kız oyle dusunme :)
kiz sen de kendini zorla gec dollenme etcen :KK70: insallah oyledir ve oyle gorunuyor cnm aslinda simdi kanda baktirsan cikar canm :)

Bebegim nie ole dıon adet 2 gun gecmis kanda cıkmamıs 4. Günde cikmis k. K okudum kız oyle dusunme :)
cnm ben kendimi ümitlendirip o piskolojiye giripte kırmızı kart yiyemem silik bile yok nesinden ümitlenim ben şimdi de hadi

kiz sen de kendini zorla gec dollenme etcen :KK70: insallah oyledir ve oyle gorunuyor cnm aslinda simdi kanda baktirsan cikar canm :)
Kız benim kendimden hıc umıdım yok yaw keske olsa valla ama icime hıc oyle gelmio ay ama okudum kız napım yalan mi solim :confused:

cnm ben kendimi ümitlendirip o piskolojiye giripte kırmızı kart yiyemem silik bile yok nesinden ümitlenim ben şimdi de hadi
Canım umıtlen demiom ki olabilir dıom belki sonucta bilemeyiz tabı gecikıp gecikıp olucaz eminim ama arkasından bebis gelecek inanıom bebis ten once duzenm bozulur mus :))

Canım umıtlen demiom ki olabilir dıom belki sonucta bilemeyiz tabı gecikıp gecikıp olucaz eminim ama arkasından bebis gelecek inanıom bebis ten once duzenm bozulur mus :))

ölme eşeğim ölme bu ayda buna inanmş gibi yaplm kuzum tamam :)

Ignelerden sonra çatlama iğnesi veriyorlar iki gün sonra anestezi altında toplama oluyor oluşan yumurtalardan sağlıklı olanları spermle birlestryrlar dollenirse embiryo oluşurşa rahmin rahatladigi vakitte transfer oluyor biraz sancılı işlem ama korklck gibi değil değer yani bunlara

OZELDEMI YAPTRIYOSN cnm devlette anestezı yaparlarmı acaba.. rahm flmnde ck agrmstı benm kasıgm belm öle bı agrmı bu yumrta tplamadkı agrı

daha bende şeydaysam yaralı parmağa işemem burda çok afedersiniz diyip diyip sözmde durmyrm biz millete teselli verrkn laf derken iyi millet sallamıyo bizi ya yok bole bişi

daha bende şeydaysam yaralı parmağa işemem burda çok afedersiniz diyip diyip sözmde durmyrm biz millete teselli verrkn laf derken iyi millet sallamıyo bizi ya yok bole bişi
Noldu kız cok sinirlı gordum seni

Yok canım öyle düşünme birbirimize destek verecek başka kim anlarki bizi sen bi git doktora belki güzel haber aclan daha kan testide yaptırmadan yook diye yıpratıyor kendini:KK19::KK20:

X