Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Szler kadar şanslı değilim bence :) en azından bu ay hayırlısını versin rabbm ama yok testler hep negatif
Hayırlısı kuzucum belli olmaz kırmızıları gorene kadar umut varrr. Ama gerçekten de yoksa bi an önce gelmesı daha iyi dediğimn gibi düzen bozulmadan. Haydi bakalım gün doğmadan neler doğar ...inşallah güzel haberler geliverir

ahaaaa bu kizdi benimm dedigim @fyz40 pardon tatlim :KK70: bu kizda tam konunun uzerine geldi :KK70: tatlim insallah guzel haberler alirsin canim benim :))) nasil bi islem oluyor bu nasil toplaniyor yumurtalar anlatirmisin bayiltiolar mi. yani once 6 lrre mi yumurtlamissin bunlari mi topluyorlar :)))
13 yumurta oluşmuştu 6 tanesi dollenmis anestezi ile yapıyorlar ayilinca ağrı oluyor iki gün dinlenyrsn tabi benm halen sancim var bakalım yarın ne olck

cnm bısey sorcam. tup bebek heralde sennkı onda en zoru yumrta tplama sanırım nasıl oluyo bn korkuyorm o asamalara kalrsam dıye :KK17:
Ignelerden sonra çatlama iğnesi veriyorlar iki gün sonra anestezi altında toplama oluyor oluşan yumurtalardan sağlıklı olanları spermle birlestryrlar dollenirse embiryo oluşurşa rahmin rahatladigi vakitte transfer oluyor biraz sancılı işlem ama korklck gibi değil değer yani bunlara

Hayırlısı kuzucum belli olmaz kırmızıları gorene kadar umut varrr. Ama gerçekten de yoksa bi an önce gelmesı daha iyi dediğimn gibi düzen bozulmadan. Haydi bakalım gün doğmadan neler doğar ...inşallah güzel haberler geliverir
İnş cnm ne kadar mutlu olabileceğimi ben bile tahmn edemiyorm ama olsa mutlaka silikde olsa çıkard

İnş cnm ne kadar mutlu olabileceğimi ben bile tahmn edemiyorm ama olsa mutlaka silikde olsa çıkard
Kuzum hakkinda hayirlisi olsun..benim 5 gun gectiginde hayali cizgi cikmisti idrara gec dusuyor. kirmilari gorene kadar pes etmek yok..inşallah seninledir bebeğin :)

Kuzum hakkinda hayirlisi olsun..benim 5 gun gectiginde hayali cizgi cikmisti idrara gec dusuyor. kirmilari gorene kadar pes etmek yok..inşallah seninledir bebeğin :)

İnşallah canm benm ama belirtide yok haff haff ağrılar giriyo ama gırıltılar bide

13 yumurta oluşmuştu 6 tanesi dollenmis anestezi ile yapıyorlar ayilinca ağrı oluyor iki gün dinlenyrsn tabi benm halen sancim var bakalım yarın ne olck
yaaa hersey bebekler icin iste tatlim hadi bakalim belki ikizler geliyordur :)

dupastonda içtim ben aslında olmam lazım değilmiydi :KK43: ne biçim cümle la bu

Cnm ben normalde bugun adet olcaktm olmadım :KK43: dua edin yok test yaptm negatif ama rabbim bi an önce kurtarsn hasta oldurup duzenm bozld

Benim de gecen ay oyle oldu ya grcikti cok, testler negatif cikinca da insan gelecekse gelsin gecikmesin diyor iyice sinirleri bozuyor.. Hayirlisi olsun hakkinda

yook cnm gelen giden bebeğim benmledir inş diyorum rabbimden ümidimi kesmem asla ama gelelimki testler negatif hep :) oyuzden umrm bi an önce olurum

Tabii insan hasta olmadikca umudu da tukenmiyor o fa etkiliyor galiba. 8. Gecikme gunu doktora gittim kan testi verdim negatif cikti ertesi gun regl oldum. Sen de doktota gidip kan testi ver bence, tabii insallah sende benim gibi olmaz pozitif cikar :)

Tabii insan hasta olmadikca umudu da tukenmiyor o fa etkiliyor galiba. 8. Gecikme gunu doktora gittim kan testi verdim negatif cikti ertesi gun regl oldum. Sen de doktota gidip kan testi ver bence, tabii insallah sende benim gibi olmaz pozitif cikar :)

cnm bn kan vermcm çnki olsa çıkardı mutlaka

X