hamileyim... yardim edin :(

Sadece bilginiz olsun diye yaziyorum. . esimden ayrilma kararini aldim. . ama bebegim dogucak allahin izniyle.. kiyamadim.. iyikide kiymadim. .
Bence en doğrusunu yapmışsınız. Benim de hamile olduğumu öğrendiğimde eşimle aram iyi değildi fakat bebeğimiz olacağını öğrendikten sonra değişmesi için çok çaba verdik ve şu an 16 aylık bir oğlum ve mutlu da bir ilişkim var. Ancak eşim hayatımda olsun ya da olmasın ben de bebeğimi dünyaya getirmeyi seçmiştim. Bizim yaptığımız hataların bedelini masum bir bebek ödememeli. Bebeğiniz dünyaya geldikten sonra ne kadar doğru bir karar verdiğinizi anlayacaksınız zaten. Hayırlı olsun

Kıyma o yavruya dogunca dıyegecegın tek sey iyiki dogurmusum olcak kımse ıcın kıyma bebegıne ayrıl calısıyormusun bak cocuguna gunah yazık kıyılırmı hıc o sana oyle bi guc verecek kı o sana tutunuyor sende ona tutun . Sımdı aldırmayı dusunuyorsun ya o dogunca ben bunu nasl dusundum dıye kendıne kızacaksın. Esin evlılık sorumlulugunu bılmeyen bı ınsan bakarsın cocuk olunca duzelır yada sevmıyosan yapamıcaksan bosan. Erkekler bebeklerı dogana kadar hıssetmezler doguncada dunyaları o olur kadınlar karnına dustugu anda hıssederler annelıgı .

Kürtaja karşı değilim sevgili arkadaşım. Ama tecrübedir ki çok pişman olursun. Şimdi olmasa da çok sonra. Güçlü ol ve sahip çık lütfen bebeğine. Allah yardımcın olsun bir an önce feraha kavuş.

Bi tarafta kocan olacak kişi' diğer tarafta senin hayat verdiğin Bebeğin... Zor bir durum. Aldır yada aldırma diyemem, düşün gelecek günleri Yılları öyle kararını ver. Ya bir daha çocuk sahibi olamazsan diye de bir düşün..

14 haftalık hamile gorunuyorsunuz takviminizde. Aldirmak için zaten 4 hafta kadar geç kalmissiniz. Yasal sinir 10. Haftada sonlaniyor. Bundan sonra yapacaginiz işlem cinayet olur. Bu zamana kadar kararsizlklara dusup aldirmadiysaniz bundan sonra da hakkiniz yok buna. Esinizle iliskinizin düzeleceğini düşünmüyorum hamile karisina naparsan yap diyebilen tiynette bir adam. Adam denirse tabi. Bebegine hem anne hem baba olmalisin. Allah yardimcin olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…