hamileyim... yardim edin :(

Doctora gittim, 14 haftaya kadar yapiliyor. Ben yurt disinda oturuyorum.. Ama kiyamiyorum
sakın kıyma, bence biz kadınlar olarak hakkımız olan cinsel birliktelik tir kürtaj değil, biz o bebeğin adına nasıl karar veriyoruz hadi sen öleceksin diye ona sordukmuki yaparken oooofff offf Allah ım sağlık konusunda bile böyle birşeyle imtihan etmesin

Insallah... ama sende iki medeni insan gbi oturun edinle konususun yuva bozmak kolay deil yne dua et seni dnleyi baska eve tasinmis her erkek bnu yapmaz... seninde vardir hatalrin duzgunce konusun bebegi oyuncak etmeyin yavrucak daha dogmadan istenilmiyor... cok uzuluyorum icim yaniyo boylr seyler duyunca

Haklisin.. zaten onun kalbini duymak çok canimi yakti. Sanki cirpiniyor tutunmak icin..

Esiniz denge sorunu yasiyor ve ne istedigini bilmiyor bence.

baskalariyla gorusuyor demissiniz. sizden de kopamiyor.sizle de yapamiyor.bosan demek belki bize kolay geliyor ama kal.devam et demekte bir o kadar anlamsiz.kaldiki adam git demis.
bebek mevzusuna gelince kiymayin ona.eminim ilerde size yasam sevinci olacak onla hayat bulacaksiniz. sizden bir parca diye dusunun.

hem calisiyormussunuzda.isiniz daha kolaylasir.

Dualarimda sizi de unutmicam..

Benim elim vicdanımda olduğu için bunları söylüyorum. Kürtajın bebek için çok geç olduğunu bu ikilemde olmanıza benim Vicdanım el vermediğini söylemeye çalışıyorum. Hepimizin ki can hepimizin ki kalp. Çalışıp ayaklarınızın üstünde durup bebeğinizi büyütmekten başka çareniz yok suanda.

canım sakın elalem neder falan değil sonuçta kocanın çocuğu babaevinde olsanda farketmez. bence sakın aldırma böyle bi günaha girme zaten vicdanından kurtulamazsın daha sonra . evliliğin içinde ani bir karar alma derim bir süre görüşme ama boşanmada belki hatasını anlarda düzelir ama düzelmezse de evladına kıyma o Allahın bi hediyesi ..

Üzülme çekeceğin varmış o bebeğin bu dünyada soluyacağı nefes varmış bebeği veren rabbim rızkınıda verir ha eşin yola gelirmi sanmıyorum çok iyi düşün bebeğini babasız büyümesin die düşüncen varsa kaldırabilecek misin taşıya bilecekmisin eziyetleri artarsa bu çocuğada yansır allah yardımcın olsun artık anne oluyorsun dünya yansa evladım diceksin bu saatten sonra kendi kendine üzme kendini hayır bildiğinişte şer ser bildiğin işte hayır vardır senin şu saatten sonra yapacağın şey kendini maddi olarak güvenceye almak attığın her adımda temkinli olmak manevi olarakta rabbimden yardım iste tevekkül et buda senin imtihanındır belkide

aldırmayın bebeğinizi. ayrılsanız bile kendiniz bakar büyütürsünüz. bir cana kıymayın...

Aldiralim ..
Aldirmayalim ..
Kimseye soylemeyelim , Neyle oynuyosunuz?
Karninizdaki bir canli , ve ona gore kararlar almalisiniz ..

Üstelik yurt disinda kaliyosun , yani calissan da calismasanda , o bebege bakabilirsin .
tum masraflari karsilanacak cünkü.

Siz anlamiyor musunuz acaba? Benim burda aldigim aylik 7000 tl . Bebegime rahatlikla bakarim maddi yónden. Benim derdim manevi. Ben bunun günahindan, altindan kalkamamaktan korkuyorum. Bebegime kiyamiyorum zaten derdim baska. AnlamadaN yargilamayin

Tsk ederim.. O kadar güzel anlamissiniz ki beni.. Sanki kalbimdekini yazmisiniz. Sagolun gercekten

Siz şakamısınız ???? Hem yardım edin hamileyim diyosunuz, işine gelen yorumlara gayet ılımlı işinize gelmeyenleri azarlıyosunuz. Maddi durumunuzda iyi ise neyi düşünüyorsunuz daha anlamış Değilim. Herkes zaten manevi yönünden bahsediyor

Bence siz bebegin ayaginiza bağ olmasindan korkuyor ve bundan sonraki hayatınızda özgür yasamak istiyorsunuz. Bana öyle geldi. Baba evinde göbeği burnunda nasil olurum demissiniz çünkü.
Yazik.. o yavruya yazık. .

Bebegi aldirinca

Isine gelen yorumlara ilimli yaklasiyosunda isine gelmeyene ne cemkiriyosun..

Madem maasin iyi maddi durumun iyi , ozaman neyi tartisiyosunki ?
Biz burda manevi yonunu elestirdik zaten , o bebegi aldirinca vicdanin rahatmi olucak?

Ben sizi azarlamadim. Sadece bana ne oynuyorsunuz demeniz gereksiz. Ben oyun oynamiyorum. Esim beni yipratiyor.

Bence siz bebegin ayaginiza bağ olmasindan korkuyor ve bundan sonraki hayatınızda özgür yasamak istiyorsunuz. Bana öyle geldi. Baba evinde göbeği burnunda nasil olurum demissiniz çünkü.
Ayak bagi degil. Ben daha acik anlatim. Biz burda kucuk bir sehirde yasiyorum. Yani esimle her gün yüz yüze geliyoruz. Esim bana yapma etme diyip sonra yap diyor. Ben bebegime kiyamadigimdan zaten sabretim. Baba evinde olmanin sorunu baska. Kucuk yer. Laf çok . Babam da yiprandi

bilmiyorm ki arkadaşım Türkiyede olsn daha zordu yurt dışında daha normal bakarlar yinede diye düşünüyoru..son karar senin tabii..

Yurt dışı demistiniz? Nasil laf cok? Herkes kendi isinde gucundedir orda. Ayrica küçük bir yerde 7binlik gelir nerden geliyor merak ettim...

bilgece boşanmış karnıburnunda demek istedi sanırım..garip olurmu demek istedide.yrt dışı buraya göre esnektir bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…