hamileyim ve aldatildim

yavrularına öncelik veren insan, aldatıldığını gözüyle gördüğü halde boşanmayacak olduğu halde, türlü çeşit maceralara girip bebeklerinin hayati riskini katbekat artırmazdı.

Son düzenleme:
Midem bulandı gerçekten bu adamın yüzüne nasıl bakıyorsunuz, baktıkça insanın içi almaz midesi bulanır sürekli, sevgi böyle bişey değil benim gururumla böyle aşağılık bir şekilde oynayan adamı değil sevmek kapıya paspas yapmam.

Madem eşinize güvenmiyorsunuz keşke bu halde bu işlere soyunmasaydınız adam ne haltlar karıştırıyor ayrılmayacaksınız bilmemeniz daha iyiydi.

Pis uçkur düşkünü herif ayrılmayacaksan burnundan fitil fitil getir.

yavrularına öncelik veren insan, aldatıldığını gözüyle gördüğü halde boşanmayacak olduğu halde, türlü çeşit maceralara girip bebeklerinin hayati riskini katbekat artırmazdı.

haklisiniz çünkü ben yine de güveniyordum hamileyim belki benim kuruntumdur o öyle bir şey yapmaz zannediyordum. sadece içimdeki şüphe ölecek ve ben rahatlayacağım artık zannediyordum. bu kadarını beklemiyordum. onun bu yönünü tanımış olduğum için yaptigimdan pişman degilim ama bu durum bana büyük bir trawma yaşattığı bebeklerimi tehlikeye düşürdüğü için pişmanım.

Bir süre idare edin. Çocuklarınız için. Şuan olumsuz düşündüğünüz herşey için hem siz hem çocuklarınız zarar görüyor.
Onlar hayırlısı ile sağ salim doğduktan sonra gerekli ve sağlıklı kararı alırsınız. Şuan bunları bırakıp sadece çocuklarınıza ve sağlığınıza odaklanın. Zaten eşinizin yaptıklarını siz affetseniz bile, Allah affetmez.

Geçmiş olsun...

ekran görüntüsü al diye kaç kere yazıldı ama işte...
bazen insan neye inanmak istiyorsa ona inanıyor.
yok yani ekran görüntüsü falan değil öyle bi sistem yok. Hani yeni mi çıktı acaba diye şimdi tekrar denedim arkadaşımla öyle bişey kesinlikle yok. Siz naparsanız yapın konuşma karşı taraftan silinemez.

yani mantık olarak da öyle olması lazım. aksi taktirde sistem, başkasına sizin hesabınızı etkileme şansı verir.
herhangi bir sosyal paylaşım sitesindeki böyle bir açık da kabul edilemez bir açık olur.
yine de garip gelse de twitter hiç kullanmadığım için birşey diyememiştim.

mesaj kutusu böyle görünüyor eğer ben yanlış giriyorsam ve bilen biri varsa yol gösterebilir mi

Eklentiler

• 20181217_173112.jpg
    98,2 KB · Görüntüleme: 78
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…