hamileyim ve aldatildim

Boşanmayı düşünür müsün? Şimdi bebeklerine odaklan sağlıkla kucağına al. Bebeklerin biraz toparlandıktan sonra (bizde öyle derler bebek 3 aylık kadar olunca) benim hayatımda farklılık yapmaya ihtiyacım var diyip aç davayı.
Allah yardımcın olsun canım yaşadığın şey çok zor.

Anlattiniz mi esinize mesajlasmalardan haberiniz oldugunu o yuzden mi ayirdiniz yatakları

gece eğer beni aldatırsa tepkim ne olur diye beni ölçmeye çalıştı ben dayanamadim sinir krizi yaşadım ve her şeyin farkında olduğumu her şeyin bir bedeli olacagini soyledim sanırım anlamış ya da korkmuş olmalı ki sahte profili engellemiş ve bütün deliller silinmiş artık delilim yok sadece kullandığı kelimeler zonkluyor benimde. kendimi güçlü ol bu dönemi atlatacaksin diye hep motive ediyirorum ama dün yine üzüntüden sabaha kadar doğum sancilari yaşadım. hic gücüm yok ama güçlü olmak zorundayim. şimdilik yapabilecegim tek şey bir yabancı gibi evimde yaşamak.

gece eğer beni aldatırsa tepkim ne olur diye beni ölçmeye çalıştı ben dayanamadim sinir krizi yaşadım ve her şeyin farkında olduğumu her şeyin bir bedeli olacagini soyledim sanırım anlamış ya da korkmuş olmalı ki sahte profili engellemiş ve bütün deliller silinmiş artık delilim yok sadece kullandığı kelimeler zonkluyor benimde. kendimi güçlü ol bu dönemi atlatacaksin diye hep motive ediyirorum ama dün yine üzüntüden sabaha kadar doğum sancilari yaşadım. hic gücüm yok ama güçlü olmak zorundayim. şimdilik yapabilecegim tek şey bir yabancı gibi evimde yaşamak.

neden deliliniz yok ki? yazdıklarını silse bile bile ancak kendi hesabından silebilir.
sizin hesabınızda yazışmaların hala durması gerekir.
telefonunuzu, hesabın şifresini falan verdiyseniz o başka ki onu da yapmamışsınızdır herhalde.

Cok üzüldüm ya lutfen boyle yapmayin bebeklere de size de bisey olmasin. Cok istiyorsaniz yine bosanirsiniz ama en azindan cocuklariniz dunyaya gelene kadar sabredin simdi kotu bisey olsa Allah korusun kaldiramazsiniz bunun acisini o yuzden surekli ayni şeyleri yazıyorum size. Esiniz muhtemelen siz iletişimi kesince o hesaptan mesajlasmayi kesince anladi karsisindakinin siz oldugunu ve bu yuzden hesabi engelledi herşeyi yok etti. Sizi denemeye çalışmasının sebebi de emin olmak icindi konustugu kisinin siz oldugunu anlamak icin yani. Kendi hesabından konusmalari silse bile sizin hesabinizda kalmiyor mu konusmalar onlarda mi siliniyor? Oyle olsa bile yine bosverin gerçekten degmez ya su üzüntüyü yasamaniza hamile halinizle. Bebekler doğduktan sonra ister ayrilirsiniz ister barisirsiniz ama suan sadece kendinizi ve çocuklarınızı düşünün sagliginiz herseyden önemli

Bu büyük konuşmak değil ki kişiliğimi koruma sınırım.
Madem seviyorsun ayrılamıyorsun neden konu açıyorsun ki? Kocam beni aldattı nasıl sineye çekerim mi?

evet arkadaşlar gerçekten büyük konuşuyorsunuz ama rabbimden dilerim asla böyle bir şey yasamazsınız sevgi öyle bir şeydir ki boşansanız bile bitmez ben eşimi tanıdığımdan beri hep ona sadık olarak yaşadım normalde de her şeye karşı sevgi dolu bir insanim elbette gerekeni yapacagim ve zamanı geldiğinde yolumu ayiracagim ama o gün bile sevgim biter mi bilmiyorum. biliyorum ki kaybeden o olacak ben belki bir gün her şeyi unuturum ama o yaşamı boyunca benim gibi sevmis sadık kalmış fedakarlıklar yapmış deli dolu anac ruhlu bir kadini asla unutamayacak. nefret ediyorum ama nefret bile sevginin ayuka çıkmış halidir. ben acımı da sevgi sandığım şeyi de nefreti de bugün yaşıyorum ama gün gelecek hepsi bitecek inşallah çünkü benim elimde degil inanın. şimdi cocullarim biraz büyüyene kadar yabancı gibi yaşayacağım sonrasında memleketime döneceğim yavrularimla inşallah

neden deliliniz yok ki? yazdıklarını silse bile bile ancak kendi hesabından silebilir.
sizin hesabınızda yazışmaların hala durması gerekir.
telefonunuzu, hesabın şifresini falan verdiyseniz o başka ki onu da yapmamışsınızdır herhalde.

konuşma twetter üzerinde olmuştu sanırım orda engellenince her şey siliniyor

Allah yardımcınız olsun gerçekten de çok zor bir durum..eşiniz denen kişilik yoksunu kişinin belki de sanal ortamda ilk görüşmesi değildir bu..neyse olan olmuş..bundan sonrasına bakmak gerek şimdi..önceliklerinizi belirleyip, evlatlarınızı sağlıcakla kucağınıza aldıktan sonra, güçlü durup gerekeni yaparsınız..Sevgili meslektaşım üzmeyin kendinizi ve sağlam durun lütfen..

Aslinda ekran görüntüleri çıkartıp önüne atacaksınız "bunlar bana geldi. Bu rezillik ne" diye. Ama şu anda bebeklerin sağlığı önemli olan.. Sizin ayrilmaya niyetiniz yok. Şüphelenmeseniz baştan böyle bir oyuna kalkismazdiniz. Yani bu esinizin ilk vakasi ve son vakasi değil sanırım. Siz sizi aldatmak isteyen adamı hala sevebiliyorsaniz zaten kimsenin söylediği birsey fayda etmez. Bir kac sene evde yabanci gibi yaşayip sonra memelekete dönerim diye kendinizi avutabilirsiniz tabi. Yine de psikolojik destek alin. Cünkü esinizin rahat durmayacagini düşünüyorum yoks kimse esine "seni aldatsam ne yaparsin" demez boş yere

konuşma twetter üzerinde olmuştu sanırım orda engellenince her şey siliniyor
Size burada delilleri saklayın denildi.
Siz de saklamadiniz öyle mi ?
Hakikaten bravo.
Istersen yine ayrılma hatta esini hep sev sonucta hayat senin hayatın ama bari olaki ortaya bir şey atmissin bildiğine dair insan en azından delil alır.
Neyse Allah sağlıkla kucağına almayi nasip etsin bebeklerini ne diyim.

Son düzenleme:
Size burada delilleri saklayın denildi.
Siz de saklamadiniz öyle mi ?
Hakikaten bravo.
Istersen yine ayrılma hatta esini hep sev sonucta hayat senin hayatın ama bari olaki ortaya bir şey atmissin bildiğine dair insan en azından delil alır.
Neyse Allah sağlıkla kucağına almayi nasip etsin bebeklerini ne diyim.

ben daha önce twitter kullanmadigim için orda karsi taraftan da silinebilir özelliği olduğunu bilmiyordum. dün gece öğrendim ben de

artık bütün güvenini yitirdim ama sevgim ve bebeklerim nedeniyle çok caresizim. tek istediğim bebeklerimin sağlıkla doğması o yüzden acımı içime gömüp unutmaya çakışıyorum. yavrularima bir şey olursa daha kötü olurum.
Keşke yapmasaydın canım.Bazen bazı şeyleri görüp bilmemek bilmekten daha hayırlı.Çok üzüldüm.

Merak ediyorum, sormak istiyorum.
Yüzüne vurmadan bu durumu nasıl duruyorsunuz ?
Nasıl bir sabrin ürünüsünüz ?
Yani o her türlü naneyi yerken hakikaten susabilmeyi başarabilmek için ciddi ciddi ne yiyip iciyorsunuz?
Hamileyim bebeklerim var diyeceksiniz belki ama bana bu çok yavan geliyor, ne bileyim.
Ben ki sabır abidesiyimdir ama ben bile dayanamazdım.

31 haftalik ikizlerime hamileyim erken doğum riski nedeniyle 2 aydır yatağa mahkumum. eşimin beni anlattığından şüphelendiğim için onu denemek istedim sahte bir profilden ona mesaj attım ve gerçekten bana sadık olmadigini gözlerimle görmüş oldum eşim karşıdaki kadından fotograflarini istedi cinsel içerikli konuştu buluşma ayarlandı eşim doğum yapınca babalik izni alıp yanına geleceğim diye anlaştı ve memnun kalırsa bu birlikteliğin cok uzun sureler devam edecegini eşini sevdigini ama hayatinda farklılık aradığını söyledi hatta karşıdaki kadına kadinim diye bile hitap etti. ben iki defa hastanelik olup daha fazla bu konuşmalara dayanamadigim için ona baskasi gibi yazmayi bıraktım. bu konuşmalar olurken onun bana karşı daha ilgili daha sevgi dolu davrandigini fark ettim yani bir yandan telefondan başkası sandığı kişiyle konuşuyor diğer yandan bana karşı sevgi doluymuş gibi davraniyordu. ben gerçekten travma yaşadım bu olayla ayrılmayı düşündüm ama ikizim olacak ve ben eşimi her zaman sevdim. ne yapacagimi bilmiyorum şimdi

eşinize konustugnuz kişinin siz oldugunuzu söyleyin ve yazısmaları gösterin. oda travma yaşasın. çok sakin konuşun. ayrılıcam ve çocukların yüzünü göremiyceksin diyin. büyük bir ders verin. bekara adam boşamak kolay derler. empati kurunca ayrılık cok zor geldi..enazından çok büyük ders verin.Nacizane tavsiyem.

Gercekten cok cok zor bir durum, siz karninda onun bebeklerini tasirken onun böyle yapmasi yenilir yutulur degil, kendimi sizin yerinize koydum ben olsam yapamazdim ayrilirdim :KK43:

Bu erkekler ne saf ya
Ne kadar kolay kanıyorlar
Hiç görüntülü konuşmak istemez mi bir insan yada sesli konuşmak?
İki resime inanmış
Birde bu resimler kimin resimleri acaba?bazen düşünüyorum sosyal medya hesaplarımızdan resim çalınıp birileri kullanıyor mu ?

Bu erkekler ne saf ya
Ne kadar kolay kanıyorlar
Hiç görüntülü konuşmak istemez mi bir insan yada sesli konuşmak?
İki resime inanmış
Birde bu resimler kimin resimleri acaba?bazen düşünüyorum sosyal medya hesaplarımızdan resim çalınıp birileri kullanıyor mu ?

unlu bir dizi oyuncusuydu.

Yerinizde olsam ne yapardım bilemiyorum. İki çocuğuma bakacak gücüm varsa, bir işim varsa doğumu falan beklemezdim. Zor, acı, üzücü. Ama afedersin senin iki tane bebeğin yolda, karın zor durumda; sen uçkur dersindesin.. böylelerini ödüllendirmemek lazım.
Umarım toparlanırsın. Kurcalamanı anlıyorum; içindeki şüpheyle böyle davrandın anlaşılan. İnsan böyle durumda gerçekle yüzleşsem sonra ne yaparım diye düşünemiyor belki de

X