hamileyim ve aldatildim

yok yani ekran görüntüsü falan değil öyle bi sistem yok. Hani yeni mi çıktı acaba diye şimdi tekrar denedim arkadaşımla öyle bişey kesinlikle yok. Siz naparsanız yapın konuşma karşı taraftan silinemez.

bakin böyle görünüyor ve ben hiç bir şekilde silmedim acaba ben mi yanlış bakiyorum
20181217_173112.jpg

Keske arastirmasaydiniz.
Simdi sussaniz bu yuk sizi yer.
Ama susmayip yuzune yuzune vursaniz ayrilamiycaginizi var sayarsak artik biliyor esim diye rahat rahat yapar yapacagi ne varsa.

Yinede simdilik size tavsiyem elden gelebilen seyler icin cabalayin ve digerlerini bosverin.
Mesela cocuklarinizin sagligi sizin elinizde cabaniz o yonde olsun.

canım benim çok üzüldüm rabbim yardimcin olsun inşallah erkek zulmü tarihten bu yana hep biz kadinlarin kaderi olmuş gibi. rabbim tüm kadınları kendi yarattığı erkek cinsinin sapkinliklarindan korusun ve eşlerine sadık kılsın. ben de yatagimi ayirdim artık aynı evde yaşamaya mecbur iki yabancı gibi yasayacagiz cocuklarim biraz kendine gelsin memleketime tayinimi isteyecegim şimdi gidemiyorum gitsem bile bir köye verirler beni annem de çalıştığı için bakamaz. ayrıca kredi borcu ödüyorum. hastane ilaç falan derken elimde acumda da hiç bir şey kalmadi o yüzden yabancı gibi de olsa bir süre evde kalıp zamanı gelince gideceğim. eğer ben bu aldatmayı affedersem ikinci aldatilmayi da hak etmiş olurum.
Daha önce böyle bir şey olmuş muydu canım?
Anlamak zor gerçekten, insan niye yapar bunları hele eşi hamileylen

31 haftalik ikizlerime hamileyim erken doğum riski nedeniyle 2 aydır yatağa mahkumum. eşimin beni anlattığından şüphelendiğim için onu denemek istedim sahte bir profilden ona mesaj attım ve gerçekten bana sadık olmadigini gözlerimle görmüş oldum eşim karşıdaki kadından fotograflarini istedi cinsel içerikli konuştu buluşma ayarlandı eşim doğum yapınca babalik izni alıp yanına geleceğim diye anlaştı ve memnun kalırsa bu birlikteliğin cok uzun sureler devam edecegini eşini sevdigini ama hayatinda farklılık aradığını söyledi hatta karşıdaki kadına kadinim diye bile hitap etti. ben iki defa hastanelik olup daha fazla bu konuşmalara dayanamadigim için ona baskasi gibi yazmayi bıraktım. bu konuşmalar olurken onun bana karşı daha ilgili daha sevgi dolu davrandigini fark ettim yani bir yandan telefondan başkası sandığı kişiyle konuşuyor diğer yandan bana karşı sevgi doluymuş gibi davraniyordu. ben gerçekten travma yaşadım bu olayla ayrılmayı düşündüm ama ikizim olacak ve ben eşimi her zaman sevdim. ne yapacagimi bilmiyorum şimdi
Pislik ya bir de babalik iznini başka kadınların yanında gecirecekmis,büyük konuşmayayim senin yerinde olsam beş dk durmazdim o adamın yanında git kaç kurtar kendini

Daha önce böyle bir şey olmuş muydu canım?
Anlamak zor gerçekten, insan niye yapar bunları hele eşi hamileylen

daha önce böyle bir şey olmamıştı telefonunu sürekli gizlemesi benden saklamasi sürekli şifre koyması dikkatimi çekmişti aynı zamanda bir iki kişi ile twetter da konuştuğunu görmüştüm ama içeriği göremedim rüyamda da aldatidigimi görünce dayanamadim içimdeki şüpheyi öldürmek istedim ama şüphem ölmedi ölen evlilik oldu

Madem ayrılmayacaksın neden kurcalıyorsun diyen arkadaşlara katılıyorum. +1
Zaten güvenilmez biri ki böyle bir kumpas kurmuşsunuz adama. Kaçımız böyle birşey yapıyoruz ki.. Demekki siz de yapabilitesinin farkındaymışsınız. O zaman nesini seviyorsunuz ki bu adamın, zaten karaktersizği ortada. Ve herşeye rağmen yüzüne bakmayı nasıl kaldırabiliyorsunuz?
İlginç vallahi... Neyse bebeklerinizi hayırla kucağınıza almanızı diliyorum.

Madem ayrılmayacaksın neden kurcalıyorsun diyen arkadaşlara katılıyorum. +1
Zaten güvenilmez biri ki böyle bir kumpas kurmuşsunuz adama. Kaçımız böyle birşey yapıyoruz ki.. Demekki siz de yapabilitesinin farkındaymışsınız. O zaman nesini seviyorsunuz ki bu adamın, zaten karaktersizği ortada. Ve herşeye rağmen yüzüne bakmayı nasıl kaldırabiliyorsunuz?
İlginç vallahi... Neyse bebeklerinizi hayırla kucağınıza almanızı diliyorum.

temeniniz icin tesekkur ederim. daha once de dedegim gibi aldattigina dair bir şey gormedim sadece tavirlari bana cok şüpheli geldi telefonu saklamak şifrelemek gizli yazmak gıbı ve bir iki kişiyle yazıştıgini gördüm içeriği görmedim. rüyamda da aldatidigimi gorunce icimdeki o supheyle yasayamadım ben kendi kuruntum oldugu düşüncesiyle basladim bu ise tum şüphelere ragmen hala güveniyordum oyle biri olmadigina. ayrılmayacağım da demedim elbetteki boyle bir adamla yaşamak istemiyorum ama ne yapacagimi da bilmiyorum çünkü içinde olduğum durum çıkılmaz bir halde

Sizinki de bile bile lades olmuş. Dava açsan ispatlayamazsin. Senin olduğunu anlamıştım der. Bence hesaplarını inceleyin. Başkaları var mi diye

Sizinki de bile bile lades olmuş. Dava açsan ispatlayamazsin. Senin olduğunu anlamıştım der. Bence hesaplarını inceleyin. Başkaları var mi diye

az önce dayanamadim söyledim önce anlamamazlıktan geldi üç maymunu oynadı sonrada her şeyi biliyorum bana oyun oynadin ben de senle oynadım dedi.

bakin böyle görünüyor ve ben hiç bir şekilde silmedim acaba ben mi yanlış bakiyorum

belki bir ihtimal mesajları geri getirmenin bir yolu olabilir. twitter'a (yani işleticisi diyeyim siz anlayın) hesabınıza sizden izinsiz girildiğini ve posta kutusundaki çok önemli yazışmalarınızın silindiğini belirten ve silinen mesajları geri getirmenin bir yolu olup olmadığını soran bir mesaj yazabilirsiniz. başarılı olma şansı var bence. buna benzer birşey duymuştum sanki.
tabi önce şifrenizi değiştirin ve hesabınızın hiçbir yerde (telefon, bilgisayar vs.) açık olmadığından emin olun derim.

31 haftalik ikizlerime hamileyim erken doğum riski nedeniyle 2 aydır yatağa mahkumum. eşimin beni anlattığından şüphelendiğim için onu denemek istedim sahte bir profilden ona mesaj attım ve gerçekten bana sadık olmadigini gözlerimle görmüş oldum eşim karşıdaki kadından fotograflarini istedi cinsel içerikli konuştu buluşma ayarlandı eşim doğum yapınca babalik izni alıp yanına geleceğim diye anlaştı ve memnun kalırsa bu birlikteliğin cok uzun sureler devam edecegini eşini sevdigini ama hayatinda farklılık aradığını söyledi hatta karşıdaki kadına kadinim diye bile hitap etti. ben iki defa hastanelik olup daha fazla bu konuşmalara dayanamadigim için ona baskasi gibi yazmayi bıraktım. bu konuşmalar olurken onun bana karşı daha ilgili daha sevgi dolu davrandigini fark ettim yani bir yandan telefondan başkası sandığı kişiyle konuşuyor diğer yandan bana karşı sevgi doluymuş gibi davraniyordu. ben gerçekten travma yaşadım bu olayla ayrılmayı düşündüm ama ikizim olacak ve ben eşimi her zaman sevdim. ne yapacagimi bilmiyorum şimdi
Allah yardimcin olsun ben olsam coktan o konusmalari yuzune vurmustum boyle adamdan baba felanda olmaz bnce aileniz destekse size biraz yanlarina gidin ayrilmayacaksan bile burnu surtsun

Siz ne dediniz peki mesajlarınız nasıl silinmiş ?
Tepkisi tavrı nasıl şu an.

ben anlamıştım diye pişkin pişkin güldü safsın oyuna geliyorsun diye dalga geçti bütün arkadaslarim o mrsajlari gördü ben arkadaşımı gönderecek tim buluşmaya dedi. adi oysaki ben her şeyin gerçek olduğuna adim gibi eminim

Yaa Allah aşkına yangına niye körükle gidersiniz anlamıyorum gerçekten. Evet yapılan yanlışda vay nasıl devam etcen deyip ikizlere hamile bir kadını böyle bir çıkmaza sokmaya ne gerek var. Al karşına açık açık konuş. Boşluğa düşüp hata yapmış. Zamana bırak önce doğumunu yap su akar yolunu bulur.

Ikiz annesiyim 4 ay once dogum yaptim hamileligim sikintili gecti benimde her ikiz gebelik gibi bizim baska problemlerimiz de var ama aldatildigim sorusu benimde hep aklimda idi hic boyle bir ise kalkismadim ama kurcaladim kurcaladim hatta dogumdan sonra bu isi abarttim is ile ilgili mslarinda bile sorub cikardim simdilik boyle de devam ediyorum bakalim diyecegim o ki esinizin yaptigi cok buyuk yanlis ama biraz bizde de var bence bosanmayacaksak ki ikizlerle tek basina cok cok zor hem maddi hem manevi boyle seyleri kafaya takmamayi kurcalamamayi ogrenmemiz lazim

hamilesiniz, hafifletmeye çalışacağım ama anlamakta zorlanıyorum.
eski konularınıza göz attım ki eyvah eyvah.. bekar hayatı yaşayan evli bir adam, kocasını sperm bankası olarak kullanmış bir kadın.acık acık çocuk istemediğini söylemiş size..hatta annesini arayıp sizi boşayacagını falan da söylemiş daha önce..
böyle bir evliliğe çocuk yapmak neden?adam memnun kalırsam devam ederim, diyor elin karısına.babalık izni yahu babalık izni devletin karısı doğum yapan adama tanıdıgı hakkı uçkuru için cart diye harcıyor adam,kanım çekildi.. siz nasıl bir durumun içinde oldugunuzun farkında mısınz? bu evlilik değil kesinlikle.. boşanmayacaksanız kurcalamasaydınız keşke

X