Hamileyim aldatıldığımı ögrendim..!

Hiç paragraf yok ve bir sürü bir sürü saçma sapan şeyler yaşayıp üstüne hamile kalmaya çalışmak. adamın kendine sana saygısı yok ki doğacak çocuğa saygısı olsun. Boşanmaktan başka çare yok. Ama sanmıyorum sizin boşanacağınızı

hpvyi kaptıktan sonra tedavi olup neden çocuk yaptınız? Hpvnin ne olduğunu biliyor musunuz? -Zaten aldatiyormus sürekli adam. Yakalanınca da kızı kotulemis. İnandın mı gerçekten bu adama. Ayrıca serklaj ameliyatı olmussun nerden biliyordunuz 12. haftada rahim ağzının kısa olacağını

Yorumlara göz attım da, kuluçka süresi falan demişsiniz 5 sene de neyin kuluçkasıymış. Yani konu en baştan patlak veriyor. Birde üstüne fikir mi istiyorsunuz? Dinlemiceksiniz ki affedin gitsin çocuklarınız olcak diyelim bence bunu duymak istiyorsunuz.

Adam sahtekar, sen de kemalim yapmaz moduna bağlama adamın kumaşı cinsi bu. Bildiğin iş güç arkadaşlık çoğu şey hikaye kekliyor seni. Seni seviyordur ona da aşıktır sadakatsiz volkan 2

Bu hikayeye inanacak kadar safken nasıl hayatta kalmayı başarıyorsunuz şaşırmamak elde değil. Kocanız o kadının donunu indirebilmek için ne taklalar attı, ne ikna kampanyaları düzenledi belli değil. Bir de kendisi zorlanmış ahahahah.

Güzel turkcemizde var olan paragraf,nokta,virgül vb şeyleri kullanmak bedava bilmiyorsanız söyleyeyim ve anladığım kadarıyla yorum yapayım bu saflıkla daha cooook konu açarsınız. Yazık o masum çocuklara.

Ekonomik olarak duzluge cikmayi becerememesini mi desem, sizin borc harc icinde yuzerken bebek yapma hirsinizi mi desem, hpv gecirip kocanizin "cok masum" bir birey olduguna olan inancinizi kaybetmeyip hamile kalma cabanizi mi desem, kocanizin herkese yardim etmeden duramiyorum bahanesiyle kendinden 15 yas kucuk kizla oral yaparak şoka girmesini mi desem...

Ne desem elimde kaliyor, kuzum siz fanusta mi buyutuldunuz de bu adam gozunuzu bu kadar karartabildi?

Bu arada su anadilinize bi nebze sayginiz olsun, yazdiklarinizin yarisindan cogu hatali.

Ohoo bu kimbilir kaçıncı aldatışı. Evliliğe devam edersen ileriki yıllarda başkasına ev açtığını, çocuğu olduğunu duyma ihtimalin yüksek. Niyeti bozuk adam düzelmez. Kendi hayatının içine etmişsin bu adamla evlenerek. Ömrün boyunca çekeceksin boşanmazsan.

Gözü açılmak istemeyen gozunun önünde yapsalar yanlış düşünüyorsun o öyle değil der.
Siz bu kiza gelmeden once zaten aldatıldığınızi biliyormussunuz.
Ortada bir bozulup bir kurulan ortaklik var,ortada sürekli bir borç lafi var ama nereden geldi kim kimi dolandırdı belli değil , belki diger ortak hakli kocaniz doğru düzgün çalışmıyor kadına falan para harcıyor ne biliyorsunuz.
Hiç araştırmaya çalıştınız mi?
Hpv konusuna hiç girmiyorum kim hasta olduğunu duysa ortalığı ayağa kaldırıp indirirdi.Nereden geldi bu hastalık bana diye?
Yakin zamanda ameliyat olunmadiysa ,kan verilip alinmadiysa,daha önce bünyede yoksa eşinizden geldiği aşikar
Yani bir doktor daha önceden olmus olabilir kuluçka dönemi dedi diye siz kocanızi boğazına çökmeden rahat bıraktınız.
Bence bilmek istemediniz hala daha bilmek istemiyor,eşinizin yaptığı akıl dışı savunmayi kabul ediyorsunuz.
Madem ediyorsunuz bebeklerden ne istiyorsunuz.
Bosanacaginiza inanmiyorum ,o aynı evin icinde yaşarım yuzune bakmam olayida yaş
Eğer bir gün gercekten bosanmaya karar verirseniz delil toplayip o zaman konuşun.
Şimdi konuşup boşuna sinirlerinizi harap etmeyin.

Bak kardeşim desen ki bu köpek herif beni aldattı o kadınla apartlarda yattı bana hastalık bulaştırdı ne yapayım desen sana derdim ki;
Boşanma.
İkiz gebesin doğsun bebekler. Şimdi boşarsan hem iki bebeğin sorumluluğu sadece sende olur hem de perişan olursun adam da bekar gibi hayatına bakar. Boşanma bekle bebeklerin sorumluluğunu alsın çocuklar kreş yaşına gelsin sen calıs tekmeyi bas derdim.
Ama sen kocam yapmazcılardansın. Yok bir de zilli tecavüz etti de tam olsun.
İkisi de birbirinden rezil.
O kızı ailesine söyle bu herifin de burnundan getir

Ne yaparsanız yapın ama lütfen eşinizin şu sizi aptal yerine koyduğu hikayeye kanmayın.

Sizin hastalikli kokmus kocalariniz suclu degilde karsidaki kizlar suclu hep bu kiza gelene kadar size cinsel yolla bulasan hastalik bulastirmis farkindamisiniz birde kiz icin birileriyle bir sey yasamis diye gozunuzle gormus gibi yazmissiniz esiniz size boyle anlatiyor ki bak ben ne kadar masumum o yollu demek icin aman adamlari kaptirmayin kimseye sikica sarilin bu dogumdan sonra hemen hamile kalin belki ozaman duzelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…