Hamileyim aldatıldığımı ögrendim..!

Bu durumda kıza da hpv bulaştı yalnız, bunu şuraya not düşerek başlayayım.

Siz boşanmayacaksınız, adamı iyice kontrol altına alın bari, telefonla takip bile yeterli değil. Asla güvenilmez. Ya da şöyle yapın, boşanmayacaksanız hiç kurcalamayın ki artık aleni yapmaya başlamasın, her yakalayıp boşanmadığınızda doz artacak çünkü.

Anlattığı hikayeye gelince sadece ailenin bizim kıza göz kulak ol demesi doğru, gerisi külliyen uydurma. Kız cilvelendikçe tatlı tatlı flört edip sonra da ipin ucunu kaçırdığına yemin edebilirim ama ispatlayamam.

Ya konu şaka mı? Nasıl aklınız alıyor ya evli adam başka kadınla cinsellik konuşuyor bu bir aparta gidiyorlar neymiş şaka yapmış sanmış falan bu iki orada bir şeyler yaşamışlar bu üç sonra gitmiş bir daha olmuş bu dört bunun affedilecek bir yanı yok kusura bakma adamın ciğerini sökerim!!

Tabii canım adama tecavüz etmiş kız, senin ki yapma ben karımı seviyorum dedikçe, eşin mağdur kız orsbu ben ikna oldum

Şimdi çok uzundu ve anlatım berbattı, bu adam çok iyi olduğundan kimseye hayır diyemediğinden kızla aparta gidip kendine oral mi yaptırmış?
evet. çünkü kız, dertleşirken, sürekli birileriyle yatmak istediğini anlatmış abiciğine. laf lafı açmış, demiş ki abicim gel sne benim sırtımı kaşı ben de seninkini kaşıyayım yaralarımıza merhem olalım, hem karın sakso çekmiyormuş ben yalarun demiş

Ne iyi adamlar var dünyada.

13 haftalık bebek aldırılmaz yasal olarak diye biliyorum nasıl ya aldıracağım ya da bu şekilde soğuk devam edeceğim diyorsunuz anlamadım.
Yalnız eşiniz baya yalancı ya ve yalanları çok saçma nasıl inanıyorsunuz ki???

Şimdi çok uzundu ve anlatım berbattı, bu adam çok iyi olduğundan kimseye hayır diyemediğinden kızla aparta gidip kendine oral mi yaptırmış?
Evet maalesef tehdit ve şantajla defalarca birlikte olmuş adam, aldattığı kız konu sahibine eşin seni defalarca başkalarıyla aldattı demiş Seda hanım boşansam evlenecek misin demiş kıza o da hayır demiş, bir daha bizi arama deyip telefonu kapatmış, iyilikten maraz doğuyor ne yazık ki.

Kız üstüne atlamış buda dayanamamış hee oldu canım bizde yedik.Müşgül dinlemeyede aparta gidiliyo zaten.Hpv kaptığında hesabını sorup defterini dürmemişsin şimdide kız zorlamış diye kendini ikna yolundasın.Üzgünüm ama böylesi asla düzelmez boynuz üstüne boynuz yer her seferinde haklı olduğunu dinlersin.Karar senin umarım gerekeni yaparsın (Pek ihtimal vermiyorum )

Öfff konuya bak aynen canım koz kocana tecavüz etmiş 1değil 2değil hemde bir çok kere. Ama seni çok seviyor dimi?
17yaşından beri berabermişsiniz bu adamın senden önce ne kadar cinsel hayatı vardıda hpv kaptın o adamdan ? Adam seni bu kızla değil eminim başkalarıylada aldattı. Bir sürü şeyi sindirmişsiniz eminim bunuda sindirirsiniz. O yüzden boşuna stres yapıpta karnınızdaki masumlarında hayatlarını riske atmayın.

Siz bu saflıkla iyi hayatta kalmissiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…