Hamileyim aldatıldığımı ögrendim..!

moralinizi bozmak istemem ama eşiniz elimde satılık köprü var dese kaça dersiniz gibi bir olayyani durumunuzu hamilesiniz diye hormonlarınıza veremiyorum çünkü öncesi hpv olmuşsunuz ama kocanızın meşrebini kavrayamamışsınız sanki.yani birde abi olarak cinsellik konuşmak ne bileyim ülkemizde cinsellik eşle bile kolay kolay konuşulamıyor.şakasına aparta gitmişken hop oral moral falan inanmışsınız. gerçekten kalbiniz pırıl pırıl

Sanki eşiniz tecavüze uğramış gibi anlatıosunuz. Siz zaten affedeceksınız

Kardeş sen saf mıson? Adam aldatmış sonrada şaka yapıyo sandım demiş sana sende yemişsin.Ulan bu işin şakası mı olur.
Hadi zorlayalım kendimizi inanılacak tarafı olmamasına rağmen başta eşinin şaka olduğunu düşünmesine inanalım. Apart olayında nasıl anlamamış. Apartada mı şakasına gidiliyor onuda mı şakanın bir parçası olarak görmüş.
Sana tavsiyem belliki senin boşanmaya niyetin yok en azından psikoloğunu aksatma. Hamileymişsin en azından çocuğun için psikolojik sağlığın iyi olsun.

“Sen kalk kızın ağızı benim kocamın pipişe düş hepimiz şok”

Valla ben de eşimi seviyorum ama aklımı yiyicek kadar güvenmiyorum . Aldatılsam şuan ki fikrimle ağzına s… boşardım . Bu erkekler cidden o kadar mı kendinden geçiyor cidden anlamıyorum. Son zamanlardan ben de başka konulardan yoruldum o sebepten şuan insanları , evliliği sordular oldum. Eşimi çok seven bir iş arkadaşı var çocuğun yaşı küçük bir de cahil cühela 19 yaşında karısı var ve eşime karşı bakışları hoş gelmedi . Tabi kozla görüşmüyorum denk beldik dengim de değil hiçbir konuda ama eşim fark etmedi ve ben ona mal mısın o kadar dedim ayrıca bu ara evde kaldığımda Müge anlı olayları , burda okuduklarım üstüne bir de o bücür cadının heyecanına hayretler içinde bakıyorum ve nerdeyim ben diyorum .

Anladığım tek şey kocanizdan alamadığınız intikamı bebeklerden almaya çalışmanız..çünkü asla ama asla bosanmayacakasin senin için aldatılmak oldukça doğal ve normal bisey adam seni kanser etmiş ona bile eyvallah demişsin dahası yok diyecek bisey hiç yok boşuna burda insanları vaktinden etme

Arkadaşlar siz ne düşünürsünüz bilmiyorum ama bu çift asla ayrılmamalı, roman gibi hayatları var

Kıyamisuuu masum kocasına neler etmişler kadının (ee şey kocanızın adı kemal mi?)
Kesinlikle ayrilmamalar

Hani demişsinya kız eşimin anlattıklarının tam tersini anlattı diye, ne anlattı mesela? Eşin mi kızı tehdit etmiş? Yerinde olsam kıza inanırdım, çünkü eşinin anlattıklarının yalan olduğu çok bariz.

Allahım okyanus kadar ıcınıze ferahlık versın

Ne yüce gönüllü eşiniz var borç harç içinde derleşmek için apart tutuyor falan..
Abisi olarak seni dinler demişler eşiniz olacak herife kızcağız ağzını falan yoklamış ama sizin oral seks yapmadığınızı söyleyip kendinden 15 yaş küçük kızın ağzına dayayan kişide eşiniz.. hatt bence eşinizin penisi bir anda eşiniz bile anlayamadan kendiliğinden kızın ağzına girmiş olabilir ben ikna oldum kesinlikle eşiniz suçsuz(!) ay kusucammmm iğrenç...
Evliliğinizin 7. Ayından beri belli eşiniz olacak kişi dürüst değil ve istikrarlı değil neyin çabası bu???
Eşim beni seviyor yazmışsınız bir yerde kahkaha attım. Gerçekten çok iğrenç bir hayatınız var ve sadece o doğacak olan bebeğe üzüldüm.
Geçmişten niye bu kadar kaçmak istiyor tek o zavallı kız değil çünkü düşen bu tuzağa da o yüzden. Apart mapart nasıl bulunur bunları bir anda nasıl yapmış eşiniz? Çünkü defalarca yaptığı için şakasınaymış bilmemneymiş kim kimle apartta dertleşir bırakın ya kıza neler vaad etti ki size ulaşacak cesareti buldu o kandırılan kız hiç bunu düşündünüz mü?
Sizin hiç mi kendinize saygınız yok gerçekten? Şunların birtanesini yaşamış olsam hala "ama eşim beni seviyor bunu biliyorum" demeye utanırım..

Yani beş para etmez boş beleş adamın peşinde de bu kadar dolanılmaz ki. Israr kıyamet ille baba yapmak istemişsiniz. Ne gördünüz bu aşağılık yalancı adamda çok merak ettim. Ayak üstü elli tane yalan sıkıyor. Ortağı dolandırmış borcu üstüne yıkmış, tekrar bu ortakla iş kuruyor. Ben buna da inanmadım, belki de kendi saçtı paraları sevgililerine, sizi aldattığı kadınlara, iş batınca da ortağını suçladı.

Kanser riskli hastalık kapmışsınız, bu da mı yetmedi adamdan soğumak için? Bir saniye bile düşünmediniz mi ben bunu nasıl kaptım diye? Kız arayıp kocan seni kaç kişiyle aldattı lafından sonra sahilde keyif çatıp yüzmek nasıl oluyor? Neyse şanslısınız, bu muhteşem ötesi kocayı bırakmamak için geçerli sebebiniz var artık. Çocuklarım babasız büyümesin bayağı geçerli bahane.

Yakında apart rezervasyonlarını da size yaptırır. Yer ayırtır, ödemesini yaparsınız. Gerçekten soruyorum, hakkınızda böyle düşünülmesini böyle boynuzlanmayı nasıl yedirebiliyorsunuz kendinize?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…