Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

ben batımın akşamında eve gittiğimde yaptım..hemen çıktı diğer çizgi..

ne güzel ama benim artık hiç umudum kalmadı galiba ben batın ertesi günün ilk idrarla yapmıştım çıkmamıştı sağlık olsun daha fazla gecikmesin bari ağustosa hevesim kalsın

Hafta sonu ne güzel geçmiş yeni hamişlerimiz var çok mutlu oldum haftayada ben veririm güzel haberleri inşaallah ( pazartesiye kadar dayanamayıp test yapmazsam)
ya bat cuma gibi ama 1 gün önce 3 gün sonrada oluyo bilmiyorum ama ortalama cuma
bende sanki belirtiler var kızlar
sabah midem çok kazınıo, hafif akıntım oluo belirsiz su gibi, kasıklarımda biraz ağrı oluyo, göğüslerimi belirti saymıcam çünkü adet belirtiside olabilir

katinam maşallah sana
Allah sağlıkla kucağına aldığın günleri de göstersin inşallah,sevindim gerçekten..darısı isteyen,bekleyen herkese olsun..

sağol ayazcım..Allah razı olsun..Rabbim sizlerede tattırıcak inşallah..
kızlar ben sela ile cuma ezanı arası çok dua ettim sizede fikir olsun..

Yeni hamişlerimizi tebrik ediyim yanlız kusura bakmayın çok öne gidemedim kimlerin olduğunu bilmiyorum bi kaç yazıdan öğrendim

sağol ayazcım..Allah razı olsun..Rabbim sizlerede tattırıcak inşallah..
kızlar ben sela ile cuma ezanı arası çok dua ettim sizede fikir olsun..

Amin Allah kabul etsin hamişlerin duası daha makbul olur diye duymuştum rabbim ettiğin bütün duaları kabul etsin....

bende öğrendigim andan itibaren bunları yaşadım..hafif akıntı süt gibi arada sarı akıntı..sabah açlıktan midem kazındı..hele adete 3 kala belim çok ağrımaya başlamıstı..1 gün öncede kasıklarımda inşaat var gibiydi sürekli baloncuk sesleri geliyodu açlık gurultusu gibi..hatta kızlarada söylemiştim..regle hazırlanıyo benim reglim demiştim..

canım çok tebrik ederim çok sevindim adına ya bazen düşünüorum geçen aylarda hüsrana uğradığım için bu aydamı yok die ama midem çok kazınıo dün eşim çok güldü sabah kalktım miidem kazınıo ben çok acıktım dedim die. akşam kayınvalideme söledi o dalga geçti sabahtan acıkılırmı die moralimi bozdu orası ayrı. neyse hafif akıntım vardı dün bugun bilmiorum fark etmedim orucum şimdi akşamı zor ediyorum sağda ve solda batmalar var yanlız kendimi çok dinliorum böle rahatsız edici bişey değil kendimi dinlediğim için hissediorum sadece yoksa anlamam bile

bu ay bende hamile isem kızlar bu salla titret başarılı ben sadece yumurtlama gününde 2 kez yapabildim eğer varsa ondan

bu ay bende hamile isem kızlar bu salla titret başarılı ben sadece yumurtlama gününde 2 kez yapabildim eğer varsa ondan

aynen canım bende öyle, bu ay bir görev gibi bacaklarımı yukarı diktim tam 1 saat kadar öyle duvara dayadım, uyuyamadım tabi rahatsız oldum ama olsun napalım dedim. ALlah emeklerimizi karşılıksız bırakmaz eninde sonunda inşallah
ben bu bacakları dikme meselesini kocakarı uydurması sanıyordum en başta, ama benim dr um bizzat kendisi söyled, hemen yıkanma ayaklarını dik öyle yat dedi, sabah yıkan dedi.

merhaba kızlar bugün net bir tuaf anlamadım gitti sayfalar çok geç açılıyor 1 saate anca okudum yazılanları.benim reglide dün bitti ovulasyon testi yaptım 2 gündür silik çizgi çıkıyor heralde 4-5 güne koyulaşır iyice.

günaydın kızlarrr valla içim açıldı sabah sabah 3 güzel haber birden
dilem
katina
pisipamuk hepinizi tebrik ederim kızlar çok sevindim Allah sağlıkla gelmelerini nasip etsin inşallah

Son düzenleme:
çok teşekkür ederim canlar darısıda size inşallah..bende ilk 8 gün orucu tuttum ama aşırı açlık hissetmedim..

günaydın kızlarrr valla içim açıldı sabah sabah 3 güzel haber birden
dilem
katina
pisipamuk hepinizi tebrik ederim kızlar çok sevindim Allah sağlıkla gelmelerini nasip etsin inşallah

sağol bilgemcim..amin inşallah..sizdende bu haberleri duymak nasip etsin Mevlam..

oyyy kuzusu canım benim çok mutlu ettin beni.duygularımız karşılıklı biliyorsun inşallah en yakın zamnda bizde veririz hamiş haberlerimizi

2 bebek derken canım daha önce bilgilerini yazmışmıydın hatırlayamadım da

ben de bugün bekliyorum işte talihacım ya

Kızlar yaa adetime daha 11 gün var ve 4-5 gündür inanılmaz belim ağrıyo ve göğüslerim kocaman oldu.. Bu kdr erken belirti vermiş olabilir mi olamaz mı? yardım edin lütfen

kiiizzz efsun nerdeyim benbeni de ekle listeye yas 25 denemeler bayagi aksayacak cunku kibrisa gidicem esimle 2 ay ayri kalicaz beklenen bata 21 ekim yaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…