Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

evet cnm ya kafam çok karışık inş.hemencecik gelir

inş. karışımın faydasını görürsün....

arkadaşlar eve süpürge tanıtımına gelecekler ve ev tozlu. ya gitsemmi evi silmek için yoksa gitmesemmi ki. ev yeni olduğu için yerler sürekli toz oluyor. şimdi temizlesem rahatsızlanırsam diye korkuyorum. tozlu olursada ayıp olacak. o süpürgeyi alırsam temizletecektim. eşimede okadar dedim adam tek gelsin eşi ile gelmesin diye. kadını tam tanımıyorum laf eder felan... ama yinede eşi ile gelecekmiş... ufff.... aman napsam ki ya...

canım bence temizleme ya, zaten tanıtım için gelmiyorlarmı? aleti deneyecekler zaten hem nasılmış görürsün. ay etsin laf ya boşverr senin canındın kıymetlimi.. dokunuyor sana temizlik bence hiç bulaşma.. makineyi alınca güzelce temizlettirirsin ohhh mis gibi olur

hiç gitmiyeyim erkenden eve ozmn. eşim demiş ev tozlu diye. arkdaşı da o adam. alem bu adam. aman düzenli ev zaten. tozlu kalsın napiim..

ben geldimmmm canlarım

çok şükür gördük ve duyduk kalp atışlarını .benim mercimek biraz korkuttu ama beni.karından baktı göremedi alttan bakalım dedim beni de aldı bir panik ne oldu bir sorun mu var dedim yok dedi olabiliyor kesen büyümüş sonuçta dedi sorun olsa zaten söylerim merak etme dedi ama ben uçtum o noktada başladım kötü senaryoları yazmaya eşiminde surat düştü tabi..
neyse alttan baktı hemen gördü bak dedi atıyor sonra sesini açtı ve duyduk sonra kapattı.ben yine eminiz dimi dedim (klasik ben işte) tamam birdaha açalım dedi tekrar dinledik
sorun yok dedi çoğu kişiyi bu haftalarda böyle duyuyoruz dedi benim minim 6+5 miş ben sata göre 7+1 olarak hesaplıyordum .işte testleri yaptık kan ve idrar.. sonra 3 hafta sonra yine gel dedi.3 ocak oluyor yani.çok şükür ..
kahverengi kanamyada olabilir sıkıntı yok dedi ultrasonda birşey görünmedi dedi.
benden haberler böyle

ohh gözün aydın cnm..senın minik sana şaka yapmış saklanmış hadı bakalım devamı 3 ocakta

canım inşallah her şey yolundadır. rabbim hayırlısı ile kucağımıza almak nasip etsin ben de haftaya gidicem kalp atışı için çok heycanlıyım.

tabi tatlım boşer ya vaktinde git, hiç uğraşma. bak bu ay çok dikkat ediceksin tamammıı hastalık pastalık yok bebiş yapcaz

doğru doğru.. akşam gittim çok az rötüş yaptım başka bişiy yapmadım.

küçükpisi boşver temizleme hastasın zaten sağlığından önemli değil ya bırak pis desinler

dediyse desin artık napiim... yerlerim tozdu. haftaya bayan alacağım eve temizlesin artık.. haftalık rutine bağlasam bayan alma işini iyi olacak. güvenilir biri bulsam keşke...

ay maş. bak korktuğun gibi olmadı. hayırlısıyla doğacak mercimeyin.... Allah bizlere de nasip etsin inş...

canım kadın işini hallet ya, annenle aynı şehirde değilmisin? benim anacığım birini bulmuştu 1 senedir o abla geliyor sağolsun çok iyi aslaaa bırakmammmm

Son düzenleme:

canım benim çok sevindim allah ım inşallah kucağınada almayı nasip eder öpüyorum betüşümmmm

bende dinlenicem cnm doktordan gelince yazarsın kuzucumm
yazarım bebeğimmmm bakalım bu sefer ne dicem ne yapıcaz.. ya ebrum ben bu ay yine bal çörekou tarçın yiyorum. çünkü bi kere daha yapmıştım bu kürü hatırlarsan. o zaman hep yumutrlama akıntım olmuştu çok, tabi gebe kalamadım ama tekrar denemek istedim. bugün 2. günüm ya başladım işte sabah. şifa olur inşallah.

canım bende yemiştim bu karışımı ama bende kist yaptı çörek otunu iyice çiğnemek lazımmış herhalde inşallah şifan olur bebemmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…