Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

canım hoşgeldin nasılsınız merak ettim seni. babanız nasıl iyidir inşallah

Canım babamızı kaybettik.allah rahmet eylesin .yattığı yerlerde rahat yatsın.çok ani oldu ama allahtan geldi başkasından değil isyan etmicem sabretcez hep beraber.kızlar ölüm çok başka bişi imiş bir daha hayatında olmıcağını bilmek çok kötü inanın onu gömdüğümüz gece toprağa girsemde uzansam yanına yatsam korkmasa eziyet görmese dedim.rabbim günahlarını affetsin kabir azabı yaşatmasın.ettiğimiz duaları kabul etsin inşallah.

canım bende yemiştim bu karışımı ama bende kist yaptı çörek otunu iyice çiğnemek lazımmış herhalde inşallah şifan olur bebemmmm
canım çörekotunun öğütülmüş olması gerekiyormuş, toz halinde. bakalım bi daha bi deneyeyim bir de regl iken adaçayı içiyorum ben çok severim adaçayını hem de o da iyi gelirmiş. hayırlısı kuzum ya, hepimiz hakkında hayırlısı

Canım benim canım arkadaşım çok üzüldüm ya Çok merak ediyordum babacığınızı. Allah rahmet eylesin Nurlar içinde yatsın. Mekanı cennet olsun.. Ne diyeceğimi bilemiyorum gerçekten kelimeler kifayetsiz. Allah geride kalanlara sizlere sabırar versin bitanem. Asyam Allah, taksiratını affetsin sizlere uzun ömürler versin inşallah...

Nedir Ne yazılır inan bilmiyorum ama inan gözlerim dolu dolu okuyorum yazdıklarını Allahım sabır versin sana .babacığının mekanı cennet olsun.Rabbim günahlarını afetsin.
Kabullenebileceğimiz hayatın tek gerçeği ölüm.
Sana sabırlar diliyorum.

Çok üzüldüm ya, Allah sabır versin bitanem size. Babacığın ruhuna Yasin-i Şerif okuyacağım (hastalığım bitince) Rabbim dualarımızı kabul etsin.

canımm başınsağolsunn..allah gani gani rahmet eylesinnn...mekanı cennet olsunn canımmm...zor evet amaa inan allahım onun sabrını veriyor bakmışsınn günlerr--aylarr-yıllarr geçmiş...zaman ilacı tatlımm...şuan bunlar sana anlamsız gelecek biliyorummm ama öyle olcak tatlımmm..

Arkadaşlar, bu haberi hiç vermek istemezdim çok zor yazıyorum ellerim varmıyor. Betülümüz(Efsun) canımızın malesef kürtaj oldu bu sabah. Sabaha karşı düşük başlamış Dinlenecek evde. Ne diyiceğimi bilemiyorum o kadar üzgünümki. Çaresiz ve üzgün. Bugün böyle bi gün oldu. Asyamın haberi Betülümün haberi ((

ben ne dıyecegımı bılemıyorum.. kelımelerın bıttıgı yerdeyım.. 5 aylık evladını kaybetmıs bırı olarak sadece susuyorum.. rabbım guc versın...

inanmıyorum ya nasıl olur ki bu ayy yavrum ya ne haldedir ki şimdi nasıl saglık durumu betülün çok üzüldüm noluyor bu mubarek gunde böyle Allah ım korusun bizi sebebi yokmuşmu canım haber alırsan çok selam söyle geçmiş olsun dileklerimi ilet

Gerçekten diyecek bir şey kalmıyor Edlincim Çok üzgünüm Allah kuzuma sabır versin, gidenin acısı unutlumaz tabii ama Allah güzel duyguları tekrar yaşatsın. canım benim. canım vefalı arkadaşım.

Canım konuştum telefonla, üzgün tabii ama çok şükür sağlığı iyi. Sabaha karşı kanaması olmuş Doktor muayene ederken başlamış düşük ne yazıkki Doktor olabilir demiş yani daha dün gitti biliyosun ve her şey normal demişlerdi. İnan ne diyeceğimi bilemedim o kadar üzüldüm ki Tabii iletirim canım iyi dileklerinizi..

biliyorum cnm dun gitmişti çok telaşlıydı çok ama doktor ısrarla birşey yok demiş anlamamış mı yaa çok şükür sağlığı yerinde Allah ım yardımcısı olsun

bugun bu ıkı haberı duydum ınanılmaz uzuldum.. pc yı ne acsaydım nede gorseydım.. dıken uzerınde bır hamıllelık gecıren ben ınanılmaz kasıldım suanda.. bogazım dugum dugum.. daha fazla yazamayam.. daha sonra gorusuruz..a.e.o

ama nasıll olurr iyi yazmış durumunu betüşüm başın sağolsunn canımm benim yaaaa....allahım sabır versin size canımmm zorrr

Canım benim nolur kendine ve bebeğine dikkat et üzülme, aklım sen de kalmasın Rabbim bebeğini korusun

Başınız sağolsun. Allah günahlarını affetsin. çok üzüldüm

nasıl bir haber bu. çok üzüldüm... doktorda iyi demişti halbuki... demekki nasip değilmiş. minik mercimeği ona şefaatçi olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…