Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

yok canım 4+5 olmuşsun karından görünebilir belki ya da alttan bakmak ister .eğer alttan baktırmak istemezsen idrarını tutabildiğin kadar tut görebiliyorlar o zman.

ozaman idrarımı tutmak daha iyi :) alttan normalde muayne zor oluyorum bide şimdi imkansız gibi bişiy :2:

efsunum cnm benım hosgeldın..ogleden sonra pıt pıt seslerını duydugunun haberını verbol bol ayetel kursi oku..ferah tut ıcını.

karbeyza cnm benım daha cok yenısın..kalp atısı ıcın nerden baksan bı 3 hafta kadar daha beklemelısın... ya sabırrr

papılım cumartesı bızı mutlaka bılgılendır..bakalım rotamız ne olacak

ebuşum ne zaman kendını hazır hıssedersen ozaman yap tabıkı.. hakkında tup yada asılama hangısı hayırlısı ıse o olsun..bakarsın bunlara gerek bıle olmaz.. EN GÜZEL ŞEYLER,HİÇ BEKLEMEDİĞİN ANLARDA GERÇEKLEŞİR...

kızlar karbeyzanın dedıklerını mutlaka yapın.. bılıyosunuzkı herseyın devası DOĞADA.. rabbım ne demıs..DERMANI OLMAYAN HİÇ BİR DERT VERMEDİK.. ne mutlu...

inşallah tatlım ya tabi muhakkak haber veriirim canım.okuyorum sürekli aklıma geldikçe canım

naber kızlar.. hayat nasıl...

bir kaç aydır istemiyorduk ya. bakalım bu ay istiyecekmiyiz emin değilim. hatta dün ebe aradı, ne durumdasın diye. bende istemiyoruz dedim, işte aradığı için evet hayır dedim sadece. aslında çok istiyor ama isteyemiyorum.

seninde gelmiş kırmızıların hadi hayırlısı olsun. doktorada gidecekmişsin inş. bu ay güzel haberlerle gelirsin.

dediğin doğru takip edemem çok değişken benim döngüm. ovü testi olabilir. hastalanmadan devam edersem alırım o testleri.

ebrucum doktorun ilaçlarıda kist yapıyor ya kime güveneceksin ozmn. inş. bebeğin gelirde önümüzdeki ay ihtiyacın olmaz ilaçlara...

edlin sen bebiş için birşeyler yapmışmıydın. seninle tanışmışmıydık unuttum da...

kızlar ben çıkıyorum dualarınızi eksik etmeyin benden
bu arada çok açık kahverengi bir leke geldi biraz önce endişendim iyice
neyse görücez artık drda
akşam güzel haberler yazarım inşallah burada
öpüyorum hepinizi

valla şimdi araştırdımda sütün içine maydonozu dogruyormuşsun buhar çıkınca onu başka bir kovaya koyup buhara oturuyorun ve etrafını çarşafla yada battaniyeler kapatıyon ki buhar çıkmasın diye iyi geliyormuş kullanan herkes hamile kaldım yazmışş..bu akşam yapıcam kızlar..

edlin sen bebiş için birşeyler yapmışmıydın. seninle tanışmışmıydık unuttum da...

tanısmadık heralde ama olsun sorun degıl cnm ben herhangı bır tedavı surecı gecırmedım..ilk bebek dusundugumde kontrol amaclı doktora gıttım hanı bır sıkıntı varmı dıye.. bıkac ufak kıst gordu onun ıcınde progesteron ılac verdı kullandım ılacın ardından gebe kaldım.. ama herkeste var bı dert benım derdımde rahım cabuk acılıyor..ilkini bu yuzden kaybettım zaten.. sımdı ıkıncı bakalım hayırlısı

inş. güzel güzel haberlerle gelirsin. inş. minik mercimeyin iyidir.

hakkında hayırlısı cnm..dua ile...

kızlar nedense alıntı yapamıyorum ebrucum, karbeyzanın dediği böğürtlen kökü suyunun içilmesini araştırıyorum, yumurtanın çatlamasına faydalıymış. yani bu sepepten gebe kalamayanların hamile kalmasını kolaylaştırıyormuş, Sen doktora gittiğinde verdiği ilaçlar kist yapıyor ve diğer ayı değerlendiremiyorsun ya doktorun verdiği ilacı (klomen yada başka ne kullanamanı istiyorsa) içerken yanında bu böğürtlen kökünü mü içsen acaba. yani canım okuduğum kadarıyla ben böyle anladım hem diğer aya kistin olmaz hem de döllenirse bebiş gelir canım. bir araştır istersen sen de edlin, canım teşekkür ederim hemen yazarım tabi ama evdeki internetim hala bağlanmadı en kötü ihtimalle pazartesi sabah bildiricem durumumu keşkem hormon değerlerim süper çıksa, keşkem doktor güzel şeyler söylese, keşkem ocakta bebişkom gelse, ah keşkem keşkem keşkeemmm bebişim olsaaaa keşkemm küçükpisi, tatlım bence al ovülasyon testini bu ay inş hiç hasta olma ve birlikte hamile kalalım zaten muhtemelen aynı dönemlerde denemeler yapıcaz, sonu bebiş olur inşallah sen bi doktoruna da git bakalım.. ya sana bişi dicem bence en hamile kalsan bu hastalık geçicek öyle hissediyorummm haydi sıkı çalışalım taliha, süt buharını daha evveldende okumuştum canım o da galiba rahim içindeki bir takım gebeliği engelleyici şeyleri ortadan kaldırıyor akıntı falan oluyormuş ve rahmi temizliyormuş. Bir dene bakalım, şifa olsun inşallah sana efsun, canım benim hayırlı haberlerle gellllllll heyecanla bekliyorummmm

Son düzenleme:
Arkadaşım Allah evladını sana bağışlasın bende senin yaşadığını yaşıyorum 7 haftalığım 10 gün önce bir iki damla kan geldi doktora gittim ilaç verdi 10 gün sonra gel dedi 2 gün öncede kahverengi leke geldi yarın kontrolum var. dua ediyorum miniğimin kalp atışlarını duymak için rabbim onları bize bağışlasın

güzel dileklerin için sağol. evet bir ihtimal geçebilirmiş. hatta bir bayan bebeği olunca astımının geçtiğini söyledi. benimde bir umudum var.... inş. hamiş oluruz. birde bu ay şu temizlik robotlarından alıyoruz. evde akar felan kalmasın diye. inş. onunda faydası olur...

arkadaşım kistim için karışık macun yaptırmış onu deniycem cnm bitene kadar sabah akşam aç karnına yiyecem sevgicim senin dediğin böğürtlenide sorucam iyi gelirse yapıcam inşallah herşey guzel olucak bebemmmmmm

inşallah hiçbirşeye gerek kalmadan gelir meleğimiz

evet cnm ya kafam çok karışık inş.hemencecik gelir

küçükpisi; canım ben de öyle duymuştum işyerinde konuşurlarken kulak kabarttım gebe kalınca astımı geçmiş bi kadının. zaten migren falan da hamile kalınca azalıyorya, olabilir yani neden olmasın dimi temizlik robotu da iyi olmuş aslında senin bi de işyerine almak lazım onlardan ebru; canım benim bi arkadaşına sor bakalım onlarda da vardır tabii biliyorlardır muhakkak.. macun da şifa olur inşallah aycan; inşallah sağlıkla kucağına alırsın, kalp atışlarını da bir duy için rahatlar inşallah temmuzda doğuracak bi kaç kişi oldunuz ne güzel birlikte takip edin artık süreci

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…