Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

efsuncum geçmiş olsun canım..inan çok üzüldüm..Rabbim sabır versin..

asyahayat senin de başın soğulsun..Rabbim mekanını cennet eylesin..

iyi akşamlar kızlar uzun zamandan beri bu başlığa bakmamıştım belki aranızda beni hatırlayanlar olur allah hepimizin bu sınavında sabır versin dayanabilme gücü versin hamileliği elde etmiş arkadaşlarıma sağlıklı hayırlı şekilde kucaklarına almayı bekleyen arkadaşlarımada en kısa zamanda bebişlerini nasip etsin

benim hikayemde 2 yıl uğraştım kendi çabalarımla çok iyi doktora gittim sandım ve stresten olmuyor diye hep geri çevrildim her ay stres yapmıyım diye kendime hobiler edindim ama yok hala sonra burada bir terslik var dedim ve çok iyi bir tüp bebek merkezine gittik ve orda öğrendik eşimin spermleri 3 milyon hareket yok morfoloji bozuk beynimden vuruldum sanki neyse kendimizi toparladık ve tedaviye başladık tedavimiz şükür iyi geçti transferimiz yapıldı sonucumuzu öğrendik hamileyim ama testi tekrarlayın dediler testimizi yaptık güzel katlandı gayet iyi giderken 3. testi yaptırdığımızda yavaş gelişme söz konusuydu ve doktor dış gebelik dedi o korkuyla konrole gittik şükür dış gebelikte değil fakat değerlerde istenilen düzeyde değil 18 gündür bebeğim benimle alıştım ve sonuç gebelik sonlandırılacak denildi şaka gibi 2 yıl sonunda bebeğimi buldum ama onu şimdi benden geri alınacak ne kanamam var ne değerde düşüş nede beni etkileyen olumsuz durumlar her işte bir hayır vardır dedim yarın yine kontrolümüz var iğne verilecek düşürülmek için düşmezse kürtaj ....
rabbim hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin denemeye devam eden arkadaşlarımda iyi merkezlere gitmeye çalışın benim gibi 2 yılınız boşuna helak olmasın allah hepinizin yardımcısı olsun

merhaba dentur, hatırlıyorum tabi ama çok uzun zaman oldu değilmi yazmadın bayadır. ya acaba bir başka doktora daha mı gitsen. yani dış gebelik değil dedi ama neymiş düşükmü yapıyormuşsun?? bence hemen yarın o iğneyi vurulma başka güvenebileceğin iyi bir doktordan daha randevu al ve yarın ona git.. inşallah doktor hatasıdır ve bebeğin seninle ve en önemlisi sağlıklıdır. sonucunu gel yaz inşallah iyi haberlerle gelirsin yaa o kadar emek boşa gitmesin değerlerin neydi acaba? bazen daha az artsa bile sonra normal bir şekilde gelişebiliyormuş gebelik. yani kanaman yok şikayetin yok vs.. bilemedim ya inşallahhh bebeğin sağlıklıdır ve kürtaj olmazsın canım.

evet canım uzun zaman oldu yarınki değerim gerçekten kötü çıkarsa bişi demicem ama beklediğim gibi gelirsede başka doktora gidicez inş. bebeğim sağlıklıdır değerlerimde transferden sonra
9.gün 62,89
11.gün 110,9
13.gün 183,4
15.gün 287,9
16.gün 349,9 değerler böyle canım geçen salı yani 16.günde bıraktık bakalım yarınki artış ve durum nasıl olacak bilmiyorum

ya bilmiyorum ama daha 16. günde değerin kötü değil evet 2 katı artmamış ama kk da hep böyle durumlar okudum ben sonu güzel bir şekilde biten..benim içime güzel şeyler doğuyor dentur gerçekten öyle.. inşallah yarın değerin güzelce istenilen şekilde artmış olur ama bence yine de başka bir doktora daha gitmeden kürtaj olma.. Senin ve bebeğin için dua edicem.. hayırlı haberlerle gel inşallahhhhhh

allah razı olsun canım inş. artar artmazsada nasip diyim yola devam edicez inş. ama kürtaj olmadan yada iğne kullanmadan gidicem inş. başka doktora yarında fırsat bulursam sonuçlarımı yazıcam allah hakkımızda neysi onu nasip etsin hepimize inş.

Hayırlı haberlerini bekliyorum canım..İnşallah yarın çok güzel bir gün olur aileniz için.. İyi akşamlarrrrr

bugün cnm cok sıkılmıstı..kasılmıstım..takıp ettım sızı ama yazmak ıcımden gelmedı..

dentur arkadasım zor bır durum ıcındesın..ama sen ve bebegın ıcın hayırlısı ne ıse o olsun..inan baska bırsey yazamıyorum..suan yüregım dolu..

papilim inş sen pazartesı guzel haberlerle gelırsın..

Canım başınız sağolsun mekanı cennet olsun inşalah Allah sabır versin hepinize

ben çok üzüldüm ne güzel kalp atışıda duyulmuştu neden böyle oldu anlamadım ki şimdi Allah sabır versin çok zor bir duygu..

canım sende hayırlı haberlerle gel inşalahh.kötü düşünme sakn hayırlısı ne ise o olsun..Allah yardımcınız olsun sizinde..

kızlar bende geçen gün doktora gittim.ama 4 haftalık olduğu için keseyi göremedik..fakat hamilelik şeklini almış dedi doktor ultrasonda.kalınlaşma olmuş normal gibi duruyo haftaya gel alttan bakalım dedi olumsuz bişiy olursa hemen müdahele ederiz dedi..ama ben alttan baktırmak istemiyorum oyüzden hem doktorumuda değiştiricem iki hafta sonra başka bi doktora gidicem..bakalım sabırla beklicez artık.

canım aynı durumu bende yaşadım önemli olan kesenin içinde bebeği gördünüzmü haftasıyla uyumlumu benim kese oluştu ama içinde bebek oluşmadı sonra kanamam başladı dr şanslısın vücudun kendi kendine atmış dedi çoğu kürtaj olmak zorunda kalıyor dendi eğer bebeğini gördüysen hatta 18 gündür diyosun kalp atışlarını duyman lazımdı bu zamana kadar o zaman korkma...Eğer durum kötü olsada üzülme allah herşeyin hayırlısını versin gerçi demek kolar biliyorum bende yaşadım çok üzülüyor insan allah yardımcın olsun

canım okuyunca çok üzüldüm allah sabır versin yeniden sağlıklı sağlıklı hamile kalırsın inşaalllaaahhhh :) herşey imtihan. ama gerçekten dediğin gibi doktorun çok önemi var. bende pozitif çıkan testimden sonra dr.a gittim heşey normal güzel yolunda dedi.ilgilendi 8 yıl sonra ilk bebeğim bide. tahlil istedi devlete gideyim yaptırayım dedim ordaki doktorada gitmişken baksın dedik evet bi gebelik var ama kese boş demezmi hemde 7 haftalıkken. eğer ilk devlete gitseydim durumumu düşünsene. allah herşeyin hayırlısını versin hakkında, hakkımızda. allah yar ve yardımcın olsun :)

Merhaba kızlar, idrar testiyle gebelik testi yaptım 2 cizgi çıktı adetimede 2 gün var hamilemiyim? test yanılıyor olabilir mi...kafam cok karisti

Bu arada dentur senin icin de inan cok uzuldum.... bende bi an baliklama daldim kusura bakma konunun uzerine ani bi giris oldu...

efsun cnm geçmiş olsun.sana bişey olmasında bebişin gelir yine tez zamanda inşallah.bir sıkıntın varmıydı anidenmi oldu cnm yaa...allah tekrar yaşatmasın.ne çok düşük oluyor ya korkuyorum hamile kalmaktan vallahi...

Allah razi olsun karbeyza kimseyede soramiyorum...adetime daha sure olunca emin olamadim.yazdiktan snra kan vermeye devlet hstnesine gittim burda baska saglik kurulusu da yok yapamayiz acilden h.ici gel dediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…