Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Rabbim şifa versin inşallah canım sen de hayırlısı ile bebek sahibi olursun. dikkat etmeye çalşıyorum bakalım. ben çalışmıyorum atanamayan öğrtmenlerdenim evimin kadını olmuştum çocuğumun analığına geldi sıra böle giderse hemen de çalışamam zaten.

teşekkürler hoşbuldum gerçekten herkes çok abuk ilgilendi çok sevindim. burada sorularım olduğunda cevap bulabileceğimi umuyorum bebn de..

ay maş. sende mi hamişsin. Allah sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin.

amin canım Allah sizlerede en kısa zamanda nasip etsin inşalahh...

karbeyza tatlım tebrik ederim seni Allah ım saglıklı sıhhatli kucaınızada almayı nasip etsin bizlerde dua et nolur

canım benim çok sağol dualarım sizlerle Güzel Allahım en yakın zamanda sizede nasip etsin inşallahçç

canım yaa ne güzel bende dua ediyorum tüm isteyen arkadaşlar..

inşallah hepimizin bebeklerinden bahsettiği günler gelecek, tüm kalbimle inanıyorum

evettt canımmm işte böle hepimizin sırasıyla gelecek bebişleri :)

çokçok sağol canım aminnn..sende kendine dikkat et bebişimizede tabiki:) bakalım bide keseyi görüp kalp atışını duysam rahatlıcam biraz daha:)

aminn amin canım...allah sizlerde en kısa zamanda nasip etsin..

canım ya doktorunu bulmak kadar zor bir durum yok insan istiyor kendisiyle konuşan herşeyi açıklıyan bi doktor olsun ama bu zamanda çok zorbu dr lar neden böyleler anlamıyorum

kuzenim 2.ye hamileymiş hepsi birer birer hamile kalıyor sıkıldım daraldım artık allah ım yardım et nolur

canım üzme kendini allah sabredenlerin yanında olurmuş inşalah en yakın zamanda seninde hayırlı haberlerini alıcaz..

supeerrr...darısı tum bekleyenlere Allah saglıkla tamamına erdirsin canıımm

çok ama çok sağol canım benim :)

hoşgeldin canım :)) Allah sanada hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin minik yavrunu:)

Son düzenleme:
arkadaşlarr nasılsınız...hamile kalmak isteyen tüm arkadaşlar aktara gidip böğürtlen suyu alın onlar kendileri hazırlıyorlar sanırım.. adet olduğunuz gün gidip alın bi deneyin eğer ben bu ay hamile kalamasaydım gidip alcaktım.2,5 yıldır çocuğu olmayan birinin çocuğu olmuş bu sayede..bide sütle maydonuzu kaynatıp buhar banyosu yapın detayını anlatırım ben bunuda yapıcaktım..bunu ise tam yumurtlama dönemine denk getirin bi deneyin demekten bişey çıkmazki canlar..

Günaydın Kızlarrrrr....düngece öyle bi ruyumuşum ki deliksiz mükemmel bir uyku almışım kızlar ben bu ayki aşılamayı iptal ediyorumm...iyi oldu aslındaa bu ay nedense kendimi pek iyi hissetmiyorumm...eşimin işi çıktı yurtdışına gidecek...bu yüzden iptal ettik...hayırlısı bakalımm ben şu sütle maydonuzu deneyeyim yumurtlama zamanım zaten bu aralarr bir yapayım bakim eşim gitmeden halledim.

iyiyiz tatlım çok şükür sen nasılsın arkadaşım aktarda çalışıyor bana macun yaptırmış karışım sabah akşam yiyecem inş.şifam olur dediğinide sorcam bugun nasıl birşeymiş diye çok sağol canımcım
gunaydın canımmmmm ohh iyice dinlenmişsindir hayırlısı olsun hakkında tatlım öpüyorum çok

günaydın kızlarrrr güzel bir gün olsun inşallahhhhhh

canım onu ben de duydum aslında olabilir deneyelim olmassa denemediğimiz kalmıyor zaten ben bi araştırayım faydasını böğürtlen kökünün, yazarım buraya

günaydın şekerim ohhhh sefan olsun dinlenmişsindir güzelce.. iptal olmasına üzüldüm ama her işte vardır bir hayır canım bebiş kendiliğinden gelecek belki de

seni merak ediyoruzzzzz hayırlı haberlerle gel inş

evet sevdacım inşallah iyidir ve sonucu olumludur ya, ben de çok meraktayım

günaydınlar ben geldim işe
aslında bugün de raporluyum ama öğleden sonra kalpatışı için gidicez o yüzden buradan daha kolay olacak gidişimiz.
bugün kalp atışını duymak için gidicez inşallah duyarız hep bir korku endişe hali var ya bende
dua edin canlarım benim için

Dualarım seninle canım benim.. güzel haberlerle gel inşallah

ben de bugün regl oldum kızlar. çok mutluyum çünkü hem 26 günde bir oluyorum ya hiç şaşmadı hem de 3. günüm cumartesiye geliyor, doktordan randevumu aldım bile bakalım ne yapıcaz nasıl bir yol izleyeceğiz

gunaydın canummmm nasılsın bakim?
dualarımız seninle betüşüm herşey guzel olacak telaş yapmak yok gelir gelmez hemen yaz bize

yoluna giriyor demekki herşey cnm inş.guzel guzel haberlerle gelirsin kuzummm

dualarımız seninle betüşüm herşey guzel olacak telaş yapmak yok gelir gelmez hemen yaz bize

iyiyim canım benim sen nasılsın evet kuzum bakalım ne yapıcaz. sana ne dedi en son gittiğinde bu ay bişeyler yapacakmı doktorun, ilaç vs..

canımmm ne güzel keşke bende geceleri uyuyabilsem ama uyuyamıyorum bu arada sütle maydonuzuda çok iyi diye duydum nasıl yapacaksın sen onu

canım bence bi deneyin ben tanıdıktan duydum çok iyi diye oyüzden söylüyorum ama talihanın dediği gibi süt ve maydonozda birebirmiş onu nasılsa içmiyorsun buhar yapıyosun ikisi bir arada olabilir yani canım

günaydın canımm evet bencede deneyin ama sütle maydonozuda mutlaka deneyin ihmal etmeyin canım..

hadi canım hayırlısı çok sevindim :)

kızlar bende bugün doktora gidicem bakalım ne olcak :) kese gözükmeyebilir küçük diye..bide midem bulanıyor arada çok ekşime oluyor,gaz sancısı varmış gibi herzaman bi kasılma gerilme var karnımda ,belime ise felaket kopuyor ara ara çok huysuz oluyorum bide akşamüstü hep uyuyorum buyüzden gece uyuyamıyorum sanırım ama uykum oluyor başım ağrıyor gene yok yani belkide heycandandır bilemiyorum

hadi bakalım git ne diecek drun inşallah güzel olacak herşey.

inşallah tatlım inşallah tabi hemen yazarım

tam olarak son adet tarihine göre kaç günlük canım yani 4+? kaç oluyor

sağol bitanem...

evet daha kesen görünmeyebilir ama git tabi sen, en azından beslenme şeklindeki değişiklikler, yapman gerekenler ile ilgili bilgi alırsın, faydalı olur senin için.. gerilme kasılma bel ağrısı gaz sancısı çok normalmiş canım endişe etme.. doktordan gelince yaz bize de..

tamam canım yazarım sizlere :)

iyiyim canım benim sen nasılsın evet kuzum bakalım ne yapıcaz. sana ne dedi en son gittiğinde bu ay bişeyler yapacakmı doktorun, ilaç vs..

çok şükür iyiyim cnm bu ay kistlerim için d.kontrol kullanıyorum daha 10 tane var ve ben doktora gitmiycem bekliycem bir sure aşılama yapabilmesi için kistim olmaması lazımmış fakat verdiği ilaçlar kist yapıyor bana doktora gitmediğim zaman kist yok anlamadım bende diyorki bugun dersen hemen tup bebek yapalım ya dedim ne diyorsunuz siz neden başta söylemediniz o kadar oyaladınız beni doktorda diyor her ay kistin var.dedim her ay olmuyor size gelince oluyor dedim aaa dedi o zaman bekleyelim birazdaha dedi yani anlayacağın yolmaya çalışıyor bu doktorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…