Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

supeerrr...darısı tum bekleyenlere Allah saglıkla tamamına erdirsin canıımm

günaydın canlarım, güzel bir gün olsun inşallah..

betülüm nasıl oldun canım, iyisindir inşallah rapor aldınmı?

nazarboncuğunun test günüydü dün diye hatırlıyorum, inşallah sonuç pozitiftir, merakla bekliyoruz canım.

ya kızlar dün ben eve giderken kaza yaptım.. Allaha şükür ben de yada karşı tarafta bir şey yok. maddi hasar var ama. verilmiş sadakamız varmış Allah korudu. 9 senedir araba kullanıyorum ilk kez kaza yaptım biraz korktum ama yine de gayet soğukkanlı davrandım.. öyle işte

sizler nasılsınız

gunaydın tatlım aaaaaaaa geçmiş olsun allah ım korumuş seni dalgınmıydın acaba ki neyse canım sen yinede çok dikkat et

ay kuzum dün sana baya yazmıştım ama gitmemiş, sonrada çıktım göremedim.. Allah dualarımızı kabul edecek dediğin gibi huzur çok önemli. Şükür demek lazım ki diyen insanlarız.. O günlerde gelecek canım benim hem de çok yakın bence
benım öss de en fazla yanlısım cografyadaydı... buna ragmen cografya öğretmenlıgı okudum

benim coğrafyam ve matamatiğim fulldü ya.. ahhh ahhhh güzel puan aldıydım o zamanlar gereksiz bir bölüm okudum. aslında ben hep psikoloji okumak istiyodum ama puanım yüksekti cidden dershane hocalarının yanlış yönlendirmeleri kurbanıyım (sözüm meclisten dışarı tabii, benimkiler öyleydi, acayip hırslılardı ve bölüm değil üniversit seçtim resmen) neyse kısmek buymuş napalımmm

Son düzenleme:
gunaydın tatlım aaaaaaaa geçmiş olsun allah ım korumuş seni dalgınmıydın acaba ki neyse canım sen yinede çok dikkat et

ya canım ben çok aceleci davranıyorum trafikte, sanki hemen yetişmem lazım eve önümdeki adam moron gibi gidiyodu, onu solliyim dedim o arada küt geçirdim onun arabaya bişi olmadıda benimki baya hasar gördü. Ama tabii Allaha bin şükür bize hiç bir şey olmadı. Allah belki beni dikkatli olmam için uyardı :26: böyle düşünüyorum. sağol bitanemm....

cok gecmıs olsun..gorup gorecegın son sey bu olssun tatlım.. allah korumus..

günaydınlar
bugün daha iyiyim çok şükür.habire uyuyorum serseme döndüm valla.
papillom çok geçmiş olsun kuzum.
taliha ebru edlin

günaydın ebrucum..böyle düşünme canım..hepimizin bir yığın günahı var..ama Rabbim çok lütufkar..vermeseydi rızık vermezdi,mutlu bi yuva vermezdi..herşeyin bi vakti var..doğacak olanın da bu dünyaya geleceği vakit belli.. biz ne yaparsak yapalım Rabbimin ol demesi gerekli..

vee ondan herşeyi isteyelim..elbette duaların kabul olacağı bi vakit var..biz Rabbim verene kadar isteyelim..Efendimiz ne demiş:Allah katında hiçbirşey kendisinden birşey istenmesi kadar sevimli olamaz.Öyleyse,sizden hiç kimse Allah’tan birşey istemeye utanmasın hatta ayakkabı bağı olsa dahi..biz istediğimiz herşeyi sıralayalım..umutsuzluğa düşmeyelim.. ve kendimizi üzmeyelim..

günaydın arkadaşlar... ay öğlen olmuş ama bana günaydın ozmn...

canım böyle kafana göre kullanmasan mı acaba (ben de hep aynı şeyi söylüyorum ) ya ama ne bileyim ilaçya neticede. sen test yaptınmı ya ne kadar gecikti öyle

canım sana dün cevap doğru ama gelmiyor. test yapmadım. bebek düşünmüyoruz bu aralar biliyorsun.. ayrıca ayın büyük çoğunluğu hastaydım. antibiyotik dahil olmak üzere kortizonlu serum çok yedim.... en sonki kırmızıların geldiği tarih 13 ekim. doktora gidersemde bunu verecek gene... benim kortizon yediğim de böle geç geliyor. sonra doktora gidiyorum o ilacı veriyor

kadına diyorum bak ben bu ay kortizon kullandım diye. sebep olurmu diyorum. olabilirde olmayabilirde diyor. muayenelerde birşeyde çıkmıyor. sorun yok. ama benimki gecikiyor. bebek istediğimiz dönem umutlanmama sebep oluyor. kırmızılarımın geldiği tarihi hesaplayamıyorum hiç....

kuzenim 2.ye hamileymiş hepsi birer birer hamile kalıyor sıkıldım daraldım artık allah ım yardım et nolur

nerde pozitif ebru..... gelsin çabuk.... üzülme canım. bak kaç kişi bebek haberini almak için bekliyor. herkezin bir sırası var. tabi yaşadıklarımız imtihan ancak günahım varda bebek olmuyor diye düşünme. öyle birşey olsa katillerin canilerin bebekleri olmazdı. dimi ama... bak ben bebek istememe rağmen düşünemiyorum. herşeyde vardır bir hayır. napalım...

geçmiş olsun cnım. Allah korumuş...

merhaba arkadaşlar ben de yeni keşfettim topiği. rabbim bebek isteyenlere hayırlısıyla nasip etsin inşallah.hamile olnlara da sağlıklı şekilde bebeklerine kavuşmak nasip etsin. amin.

ben daha çok yeniyim hem çok da heyecanlı. beni de listenize eklermisiniz?

hosgeldın zeera.. hayırlı olsun..saglıklı sıhatlı kucagına al ıns.. vee beslenmeye dıkkat

günaydınlar
bugün daha iyiyim çok şükür.habire uyuyorum serseme döndüm valla.
papillom çok geçmiş olsun kuzum.
taliha ebru edlin
canım Allah ım iyilik versin dinlen bol bol vitamin tuket öpüyorum çokkk
öyle tabiki canım tavka allah ın beklemekten başka çarem yok*

kırmızılarım gelmiş bulunmakta. çok mutluyum... korkuyordum işin açıkçası...
canım hayırlısı bu aya artık öpüyorum seni
[

hoşgeldin sefalar getirdin zeera ne kadarlık evlisin hamilesin galiba dimi ?
nerelerdesınızzzzzzz:26::26: huuuuu hhuuuuuu hadi gelin oyun oynayalımmm

burdayım tatlişkom naber gel sarılak

hosgeldın zeera.. hayırlı olsun..saglıklı sıhatlı kucagına al ıns.. vee beslenmeye dıkkat

teşekkür ederim hoşbuldum. inşallah canım. beslenme de tam neye dikkat etcem bilmiyorum daha ama süt içiyorum c vitaminin alıyorum. kahve ve çayı çok severim neredeyse bıraktım şimdilerde çayı açık ve fazla içmiyorum kahveyi bıraktım. bakalım böyle devam ediyorum ma bazı sebzelerden tiksindim. görmeye bile tahammülüm yok ıspanak gibi mesela..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…