Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

teşekkür ederim hoşbuldum. inşallah canım. beslenme de tam neye dikkat etcem bilmiyorum daha ama süt içiyorum c vitaminin alıyorum. kahve ve çayı çok severim neredeyse bıraktım şimdilerde çayı açık ve fazla içmiyorum kahveyi bıraktım. bakalım böyle devam ediyorum ma bazı sebzelerden tiksindim. görmeye bile tahammülüm yok ıspanak gibi mesela..

aaa oldu mu sımdı:KK19: ıspanak semız otu pırsa haftada 1 mutlaka tuketmen lazım.. ayrıcaaaa yoğurt beyaz beynır sütt ve olmazsa olmaz CEVIZZZZZZ anacım bunları yemezsen olmaz.. kahvaltıda hersabah haslanmıs yumurta ıhmal etme.. hadı afıyet olsun :KK56:
:KK56::KK56:

dun senın fotolara baktım..o bebek bezı pastası kurabıyeler vs.. kendın mı yaptın? yada bı steden sıparısmı verdın.. bende yenıdogan ıcın bıseyler alıyım dıyorum.. varsa guvenebılecegım sıte soylermısın?

benimde 2,5 yıl oldu evleneli kistlerim yuzunden hamile kalamıyorum 1 ay olmazsa diğer ay mutlaka varlar allah ım hayırlısıyla kucağınızada almayı nasip etsin bol bol vitamin al kendine iyi bak çalışıyormusun ?:KK49:

aaa oldu mu sımdı:KK19: ıspanak semız otu pırsa haftada 1 mutlaka tuketmen lazım.. ayrıcaaaa yoğurt beyaz beynır sütt ve olmazsa olmaz CEVIZZZZZZ anacım bunları yemezsen olmaz.. kahvaltıda hersabah haslanmıs yumurta ıhmal etme.. hadı afıyet olsun :KK56:
:KK56::KK56:

haklısın ama mide bulantılarım çok yoğun şimdi istesem de yiyemyorum. yumurta yiyorum cevizi ihmal ediyorum dikkat etmem lazım daha öğrenmem gereken çok şey var çookkk..

günaydın arkadaşlar... ay öğlen olmuş ama bana günaydın ozmn:KK9:...

canım sana dün cevap doğru ama gelmiyor. test yapmadım. bebek düşünmüyoruz bu aralar biliyorsun.. ayrıca ayın büyük çoğunluğu hastaydım. antibiyotik dahil olmak üzere kortizonlu serum çok yedim.... en sonki kırmızıların geldiği tarih 13 ekim. doktora gidersemde bunu verecek gene... benim kortizon yediğim de böle geç geliyor. sonra doktora gidiyorum o ilacı veriyor

kadına diyorum bak ben bu ay kortizon kullandım diye. sebep olurmu diyorum. olabilirde olmayabilirde diyor. muayenelerde birşeyde çıkmıyor. sorun yok. ama benimki gecikiyor. bebek istediğimiz dönem umutlanmama sebep oluyor. kırmızılarımın geldiği tarihi hesaplayamıyorum hiç....

kırmızılarım gelmiş bulunmakta. çok mutluyum:KK76:... korkuyordum işin açıkçası...

ay canım iyi ben de sevindim ya, inşallah yeni döngün sana bebiş getirir. bu ay hiç hasta olmazsın, kortizon kullanmazsın ve bebikon gelir.. acaba regl iken bi doktora mı gitsek takip falanmı yaptırtsan.. bu ay ben de gidicem bakalık ne dicem sevgili doktorum :KK1:

merhaba arkadaşlar ben de yeni keşfettim topiği. rabbim bebek isteyenlere hayırlısıyla nasip etsin inşallah.hamile olnlara da sağlıklı şekilde bebeklerine kavuşmak nasip etsin. amin.

ben daha çok yeniyim hem çok da heyecanlı. beni de listenize eklermisiniz?

merhaba zeera, topiğimize hoşgeldin öncelikle :KK16: hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :nazar: bizim burda yeni gebelerde var daha önce gebelik yaşamış ve yine hamile olan arkadaşımızda ve hamile kalmaya çalışanlarda. dolayısıyla sorularına hep cevap bulursun, sohbet ederiz :KK1: tabiki listeye ekleriz, efsun yarın girsin ekler..

kızlarr merhaba...bu aralar sizi aksattım hepp üzgünüm :KK43: bende kararsız şekilde takılıyorum öyleee...aksaklıklar falan derkenn nolcak bakalım gidişatı nasıl olacak :KK70:

cok gecmıs olsun..gorup gorecegın son sey bu olssun tatlım.. allah korumus..

günaydınlar
bugün daha iyiyim çok şükür.habire uyuyorum serseme döndüm valla.
papillom çok geçmiş olsun kuzum.
taliha ebru edlin :KK3:

şekerler görmemişim sizin yazdığınızı ya. teşekkür ederim çok sağolunnnn :KK16:

kızlarr merhaba...bu aralar sizi aksattım hepp üzgünüm :KK43: bende kararsız şekilde takılıyorum öyleee...aksaklıklar falan derkenn nolcak bakalım gidişatı nasıl olacak :KK70:

merhaba canım.. ne yaptın şimdi son olarak, eski doktora gidiceksin değilmi? bu ay olacak aşılama. ay hadi hayırlısı ya :KK16: ya nazarboncuğunun aşılaması vardı test günü dündü sanırım ne yaptı acaba gören duyan yok dimi :44: inşallah sonucu olumludur..

şekerler görmemişim sizin yazdığınızı ya. teşekkür ederim çok sağolunnnn :KK16:

merhaba canım.. ne yaptın şimdi son olarak, eski doktora gidiceksin değilmi? bu ay olacak aşılama. ay hadi hayırlısı ya :KK16: ya nazarboncuğunun aşılaması vardı test günü dündü sanırım ne yaptı acaba gören duyan yok dimi :44: inşallah sonucu olumludur..

evet canım pazartesi gidicem bakalım :KK43:

ay canım iyi ben de sevindim ya, inşallah yeni döngün sana bebiş getirir. bu ay hiç hasta olmazsın, kortizon kullanmazsın ve bebikon gelir.. acaba regl iken bi doktora mı gitsek takip falanmı yaptırtsan.. bu ay ben de gidicem bakalık ne dicem sevgili doktorum :KK1:

merhaba zeera, topiğimize hoşgeldin öncelikle :KK16: hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :nazar: bizim burda yeni gebelerde var daha önce gebelik yaşamış ve yine hamile olan arkadaşımızda ve hamile kalmaya çalışanlarda. dolayısıyla sorularına hep cevap bulursun, sohbet ederiz :KK1: tabiki listeye ekleriz, efsun yarın girsin ekler..

iyi dileklerin için sağol kuzumcum. inş. doktorun süper şeyler söyler...
ya takip yaptırsam strese girerim diye korkuyorum.. bende ne korkakmışım ayol:KK53:... benim gıcık astımım strese girince azıyor... bakalım ev değiştirdik ya inş. bu ev iyi gelir bana... bu ay da akışına bırakayım. enson bebeği nezaman düşündüydüm ben ya unuttum:KK9:.

iyi dileklerin için sağol kuzumcum. inş. doktorun süper şeyler söyler...
ya takip yaptırsam strese girerim diye korkuyorum.. bende ne korkakmışım ayol:KK53:... benim gıcık astımım strese girince azıyor... bakalım ev değiştirdik ya inş. bu ev iyi gelir bana... bu ay da akışına bırakayım. enson bebeği nezaman düşündüydüm ben ya unuttum:KK9:.

kuzum şu açıdan söyledim: şimdi ilaçlardan senin döngün bir hayli değişti ya ovülasyon dönemini tespit edemeyebilirsin önemli günleri kaçırma. ya da internetten ovülasyon testi sipariş et, onunla gör ne zaman yumurtlayacaksın..bebişi düşünmemek en iyisi zaten o şekilde devam et kesinlikle şitres yapmadan ama bana sorarsan doktora gitmek istemezsen bile ovü testi ile gör.. şekerim bu ay bebişin gelsin hastalığın gitsin ya inşallah :KK16: Her şey dua ile :KK16: Allah yardımcımız olsun

X