Hamilelik şüphesi olanlar konuşalım, destekleşelim.

test yaptınız mı acaba ? benim de kasık ağrılarım var adet olacak gibi göğüs hassasiyetim çok az var varla yok arası. regle 4 gün kala yaptım test negatif pozitife döner mi bilmiyorum
Yapmadım test bekliyorum bu haftasonu yapacağım regl olmazsam maalesef reglim kafayı yedi bu ay… Siz de reglinizi bekleyin bence en iyisi öyle oluyor

Merhaba benim de reglim 3 gün gecikti kan testi yaptırdım negatif çıktı bugün 5. Güne gircem hala regl olmadım alt karın sağ taraf çok ağrıyordu geçen hafta göğüslerde şişlik de var adet olacakmış gibi belirtiler var ama adet yok. Acaba yarın da kan testi yaptırsam mı yoksa biraz daha mı bekliyim

İki üç gün sonra tekrar deneyin eğer geç döllenmeyse gecikmenin 10. günü çıkıyor diyor doktorlar

İki üç gün sonra tekrar deneyin eğer geç döllenmeyse gecikmenin 10. günü çıkıyor diyor doktorlar
Geç döllenme regli düzensiz olanlarda olmuyor mu benim bir gün bile şaşmaz 28 gün de bir döngüm ve kendimi bildim bileli aşırı düzenli. Sık sık idrara çıkma ve halsizlik sürekli uyuma isteği bunlar da diğer belirtiler acaba psikolojik mi diye düşünmeye başladım. 10. Güne nasıl dayancam bilmiyorum:)

Valla öyle diyorlar ben de emin olamadım, benim reglim çok düzensiz ve uzun döngü. Benim beklemekten başka çarem yok Sizinkini çok merak ettim belirtileri ara ara yazın

Valla öyle diyorlar ben de emin olamadım, benim reglim çok düzensiz ve uzun döngü. Benim beklemekten başka çarem yok Sizinkini çok merak ettim belirtileri ara ara yazın
Abla senin yazdıklarını okudum da benim döngüm de normalde 40 günü buluyor yani 35 yada 40 gün 1 senedir de böyle ben geçen sene kasım ayında kimyasal bi gebelik geçirdim o zamandan belli adetim düzensizdi. Başka bi formda konuştuk belki hatırladın çift çizgi gördüm silik te olsa normalde takvime göre adetim dün olmam gerekiyordu ama bana göre de daha 1 hafta var adetime bence sende bi test yap

Ya haftasonu yapacağım ya da haftaiçi ne ümit beslemek istiyorum ne başka bir şey, genelde 20lerinde oluyorum adet biraz daha yaklaşmasını bekleyeceğim genel olduğum tarihlerin. Son iki üç gün kala sen de yap bakalım ne çıkacak

Rabbim gönlünüze göre versin insallah
Evet bende gün gün takip etmeyi düşünüyorum belki yarın kan verebilirsem vereceğim inşallah

Rabbim gönlünüze göre versin insallah
Evet bende gün gün takip etmeyi düşünüyorum belki yarın kan verebilirsem vereceğim inşallah
Ay verirsen haber ver mutlaka ben de olmadı direkt haftaya kan verir bakarım, gebelik testi yapmak istemiyorum. Çok nadir de olsa bazı gebelerin idrara yansımadığı oluyormuş

Ay verirsen haber ver mutlaka ben de olmadı direkt haftaya kan verir bakarım, gebelik testi yapmak istemiyorum. Çok nadir de olsa bazı gebelerin idrara yansımadığı oluyormuş
Haber veririm mutlaka
Evet olabiliyormuş ama benim içime doğdu sanki sizde bişeyler var sanki okuduğum kadarıyla kasık agrınız da oluyordu değil mi

Haber veririm mutlaka
Evet olabiliyormuş ama benim içime doğdu sanki sizde bişeyler var sanki okuduğum kadarıyla kasık agrınız da oluyordu değil mi
Valla tüm belirtiler var göğüs büyümesi uçlarının yanması kasığım haftasonu çok ağrıdı şimdi batması var ara ara. Akıntı desen asla kesilmedi hele bugün öyle bir gelmiş ki adet oldum sandım. Kendimi adete şartladım kafayla yoksa kırarım kafayı. Tüm bu belirtileri de kendimi dinlemiyorken yaşadım, şiddetli olduğu ve gece şiddetlendiği için dikkat ettim. Adet olursam da adet olduğuna sevinirim sivilce bastı. Kafamı iki ihtimale de ikna ettim valla. İçinize doğduysa sevindim Umarım sizde de vardır kimyasal da geçirmişsiniz benim ilk kez denemem gibi bir şey şu an. Mutlaka kana giderken haber verin beraber bekleyelim

Benim kasık ağrılarım da 10 günden belli var ara ara gelip gidiyor mide bulantısı yemeklerden sonra hissediyorum ama aşırı bi bulantım yok .
Sizde baya bi yaşıyormuşsunuz umarım vardır sizin için de dua edeceğim allahım isteyen herkese nasip etsin eğer kana gidersem mutlaka yazacağım yurt dışında olduğum için burda nasıl olduğunu bilmiyorum öğrenip gitmem gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…