Hamilelik şüphesi olanlar konuşalım, destekleşelim.

Allah razı olsun yorumlarinla içimi feralattin adettim geciktinden beri ilişki yaşıyoruz korunmasız arada bir hayırlısı inşallah dualarimiz kabul olur

Allah razı olsun yorumlarinla içimi feralattin adettim geciktinden beri ilişki yaşıyoruz korunmasız arada bir hayırlısı inşallah dualarimiz kabul olur
Bu arada kuzum test yapıyor musun ovulosyın ıcın bak bu da çok önemli bir de çok sık ilişkiye girme sperm kalitesini düşürürsün mesela bu ay adet olursan eğer âdetin bitsin adet bittiğinde mesela bir kere yaşa iki gün arayla yaşa boyle yumurtlama günü gelince çatlayacak zamanda da havuç ye umudunu hiçbir şekilde yitirmek yok bu ay olmazsa önümüzdeki ay ben de sizdenım ve folik asite başlıyoruz bunu da unutmayalım

Evet onları da duymuştum muhakkak uygulucam

Benim de gecikmede şu an Pazartesiyi bekliyorum ama adetim düzensiz bir sürü belirti var kendimi dinlemiyorum ama rahatsızlık veriyor. Regl olacaksam olayım da kurtulayım diyorum artık

Benimde seninle birlikteydi hala olmadım bende. Test yaptın mı hiç
Üç dört gün önce yaptım negatifti o yüzden saldım ben de, haftaya olmazsam bir test daha yapıcam geç döllenme olabilir diye. Yine negatifse doktora gideceğim kistten şüphelenmeye başladım kendi kendime

Doktor yolu bize gözüküyor haklısın gitmekte fayda var
Burada okuyup ne saçma bir belirti dediğim göbek çevresi ağrısı bile oldu yani ne diyeyim. Akıntılarım son gaz devam ediyor. 17 sine kadar zaman verdim bu süreçte de negatifse gideceğim. Saçma sapan yerlerimde acıyan sivilce çıktı

Sanırım fazla vücudumuzu dinliyoruz keşke görsek pozitifi ama kafaya taktığımız için mi bende bilmiyorum.

Sanırım fazla vücudumuzu dinliyoruz keşke görsek pozitifi ama kafaya taktığımız için mi bende bilmiyorum.
Valla ben hiç dinlemiyordum biliyor musun, ağrı şiddetlenince duymak zorunda kaldım kafamdan attım millet regl olmadıkça umut var diyor ben de o da yok ama saldım bakalım neyle karşılaşacağım Sen test yaptın mı?

Pazartesi yapmıştım ama sadece benim gördüğüm çok çok gözükmeyen bi hayali çizgi gördüm. Dedim varsa bi bekliyim iki gün sonra yaptım yine negatif. Heralde dedim olda olurdu umudu kestim

Hala devam akinti devam ediyor adet oldum sanıyorum beyaz akintim geliyor adettim 10 günden beri yok

Pazartesi yapmıştım ama sadece benim gördüğüm çok çok gözükmeyen bi hayali çizgi gördüm. Dedim varsa bi bekliyim iki gün sonra yaptım yine negatif. Heralde dedim olda olurdu umudu kestim
Ben saldım ya olmazsam haftaya cuma falan doktora gideceğim kistse falan bir şey olsun, adet söktürücü kullanayım. Geç döllenme olayı da var artık ama yani düşünmüyorum hayatımı yaşayacağım. Böyle bir şeyler var gibi düşünmek de istemiyorum umut beslemek çok yorucu ve can sıkıcı, insan kendini yetersiz hissediyor. Gerek yok valla tutturmaya da şu an

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…