Hamilelik şüphesi olanlar konuşalım, destekleşelim.

Yok yapmadım ben 20 küsür ekimleri bekliyorum en uzun döngüden hesaplarsam 4. Gündeyimm. Gelen giden yok bazen bir ay olmadan geçiyor o yüzden ekimin sonunu bekliyorum.

Sonuç belirsiz şu an haftaya yapacağım test ya da direkt kan vereceğim. Erken öğrenmemiş olurum. Regl olmadım hala. Doluluk hissi gitti ama kasık batmam devam ediyor göğüslerim de büyüdü geceleri sızlıyor sadece. Pek bir ümidim yok ama haftaya göreceğiz.

En azından rahatladınız öyle düşünün…

Gecikmeniz var mıydı?
Evet kan sonucum yarn çıkacak ama büyük ihtimalle hamilelik çıkmaz çünkü adet oturmuşum gibi kan geliyor

Merhaba hanimlar,
uzun suredir yorumlarinizi okuyorum ama ilk defa bir mesaj gonderyorum. Bizde esimle yeni denemelere basladik. digital ovulasyon clearblue guleryuz testlerini kullandim ve guleryuzu gordugum gun ve sonrasi iliski yasadik. yani 4 - 5 ekim yumurtlama tarihlerimde. Daha sonra normalde regl olacagim gun kasik agrisi( ama oyle boyle degil cok sancili gecer) ve gogus agrisi yasarim. ama yumurtalama ve iliski sonrasinda yani yaklasik 1 hafta kadar kasiklarimda ara ara siddetli olmayan agri ve surekli bir uyuklama hali var. Ama adet agrisi gibi degil hafif hafif yokluyor. 2 3 gundur de migdem yaniyor gibi mi desem eksime mi var desem bilemiyorum. ve 2 3 gun boyunca su gibi yada daha kati beyaz akintim oldu ama suan gecti .28 gunde bir duzenli regl oluyorum. reglime bugun itibariyle 5 gun var. dedigim gibi normalde regli olacagim gun bunlari hissederdim. ama yumurtlama sonrasi oldugu icin acaba mi dedim . boyle yasayip da gebelik haber alan arkadaslarimdan bilgi alabilir miyim. Bu arada bekleyen herkezin kucagi dolsun diyorum :)
Valla bu topikte henüz hamile yok gebe birini istemişsiniz :) Belirtileriniz uygun gibi görünüyor gebeliğe en iyisi adete iki gün kala erken gebelik testi yapmanız

Eklentiler

• IMG_6115.jpeg
    IMG_6115.jpeg
    31 KB · Görüntüleme: 3
X