Popüler Konu Esmâ-i Hüsna nedir?Faziletleri, Allah'ın 99 ismi ve Anlamlari

canım dünkü arkadaşı etiket yapmisin ve o arkadaşın paylaşımını alıntı yapmışın

Bugün penyez83 arkadaş için okuma yapıldı acaba yanlışlık mi yaptın tekrar kontrol edermisin hata olmasin ⚘🌹🌼👍
Mesaji yanlis eklemisim MssPARE MssPARE cim bugun ki niyetimi okudum. penyez83 penyez83 icin okudum😊💕 Allah kabul etsin. Amin

Eki Görüntüle 3491791

🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱

Bugün duası okunucak arkadaşımız ve Duası

penyez83 penyez83

Allahümme salli ala seyyidina Muhammed'in ve ala ali seyyidina Muhammed
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim Elhamdü lillahi rabbil alemin ves salatü ves selamü ala rasülina muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmein. 🌹

ALLAH ım 🤲 vatanımızı, milletimizi, havada, karada, denizde, bizleri koruyan, mehmetçiğimizi, askerlerimizi, güvenlik güçlerimizi, ordumuzu Ya Hafız C.c ismin ile koruyup kolla, onların yar ve yardımcı ol, güç kuvvet ver. La hâvle velâ kuvvete illa billahil aliyyil azim. Cümlemizi vatansız, ezansız, bayraksız bırakma Ya RABBİ aminn.🤲 Vatanımızı, bizleri, her türlü düşmanın şerrinden, tuzaklarından, hain planlarından, tehlikelerinden, fitne ve fesatlıklarından, kazadan, beladan, afetlerden, depremlerden, selden, yangınlardan, kıtlıktan, kuraklıktan muhafaza eyle aminn.🤲 Dünya üzerinde, zulüm altında olan, ağır imtihanlardan geçen, şiddet gören din kardeşlerimize yardım eyle. Zalimin zulmünü kendi başına musallat eyle ALLAH ım aminn.🤲

Ya RABBİ bilerek, bilmeyerek işlediğimiz günahlarımızı bağışla. Dünya da ve ahirette iyilikler güzellikler yaşamayı nasip eyle. Dünya işlerine dalıp ahiretimizi unutturma. Rızana uygun yaşayıp, rızana uygun ibadetlerimizi yapmayı, Peygamber efendimiz (s.a.v) şefaatine nail olabilmeyi nasip eyle ALLAH ım aminn.🤲

Dua kardeşlerimin de gönüllerindeki niyetlerini, hayırlısı ile tez vakitte kabul eyle. Aminnnnnnn 🤲
Allahümme salli ala seyyidina Muhammed'in ve ala ali seyyidina Muhammed

🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱

1.Dua ➡️ 70 defa okunucak ➡️ "Yâ Allah, Yâ Rahmân, Yâ Rahîm, Yâ Kaviyyü, Yâ Kâdir”

2. Dua ➡️ 70 defa okunucak ➡️ "Yâ Bedias’semâvâti vel’ardı yâ zelcelâli vel’ikram"

3. Dua ➡️ 100 defa okunucak ➡️ "Lailahe İllallahül Melikül Hakkul Mübin"

🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱

👍 okumalarımız bitiyor
👍

🤲🤲 Rabbim dualarımızı niyetlerimizi kabul etsin ...🤲🤲

❗⛔❗Okumaları bitiren arkadaşlar beni
MssPARE MssPARE ve o gün duası okunan arkadaşı Etiket yapmayı unutmayın ❗⛔❗

❗❗Sabah saat : 09:00 a kadar okumaları bitirelim lütfen ❗❗
Her gün saat 09:00 10:00 arası sıradaki arkadaşın duasını paylaşıcam

🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱

@Ada-Anne ✅

@papatyamm ✅