Hamilelik şüphesi olanlar konuşalım, destekleşelim.

Benim kasık ağrılarım da 10 günden belli var ara ara gelip gidiyor mide bulantısı yemeklerden sonra hissediyorum ama aşırı bi bulantım yok .
Sizde baya bi yaşıyormuşsunuz umarım vardır sizin için de dua edeceğim allahım isteyen herkese nasip etsin 🫶🫶 eğer kana gidersem mutlaka yazacağım yurt dışında olduğum için burda nasıl olduğunu bilmiyorum öğrenip gitmem gerekiyor 🤭
Çok teşekkür ederimmmm ❤️, öğrenin de gidin. Bir hafta mı bekleyecektiniz?

Çok teşekkür ederimmmm ❤️, öğrenin de gidin. Bir hafta mı bekleyecektiniz?
Benim normalde uygulamaya göre dün olmam gerekiyordu ama olmadım zaten 1 yıldır da adetim düzensiz 40 günü buluyordu bazen yani bana göre daha gecikme bile olmamış yarın testi tekrarlarım koyulaşma varsa öğlen giderim inşallah kan testine

Benim normalde uygulamaya göre dün olmam gerekiyordu ama olmadım zaten 1 yıldır da adetim düzensiz 40 günü buluyordu bazen yani bana göre daha gecikme bile olmamış yarın testi tekrarlarım koyulaşma varsa öğlen giderim inşallah kan testine
Ayy haber verin buraya da atın 🙏🏻

Benim adetim 47 gün gecikti şubattan beri bir düzensizlik vardı adetimde. Hiç umutlu değildim.
İdrar testi yaptım çift çizgi çıktı inanamadım
Dün kan testinde hamile olduğum kesinleşti yarın doktora görmeye gideceğim.

Ayy haber verin buraya da atın 🙏🏻
Merhaba benim Bat 2 ekimdi çok akıntım vardı 2 ekimde test yaptım negatif çıktı son şüpheli ilişkinin üstünden de 14 gün geçmişti olsa çıkardı diye düşündüm bi daha test yapmadım ama hala adet olmadım sizce pozitife dönmüş olabilir mi son adet tarihim 30 Ağustos

Merhaba benim Bat 2 ekimdi çok akıntım vardı 2 ekimde test yaptım negatif çıktı son şüpheli ilişkinin üstünden de 14 gün geçmişti olsa çıkardı diye düşündüm bi daha test yapmadım ama hala adet olmadım sizce pozitife dönmüş olabilir mi son adet tarihim 30 Ağustos
2 Ekim’den sonra birliktelik oldu mu?

Yaklaşık 13-14 gün veriyorlar maksimum son ilişki tarihinden itibaren, silik de olsa da çıkardı. Belirti var mı şu an?
Rahimde doluluk ve arada kasık batmaları var ara sırada da göğüs hassasiyeti adet belirtisi de yok anlamıyorum gebelik olsaydı çoktan mide bulantıları başlardı ilk gebeliğimde 7.haftada başlamıştı bulantılar

Rahimde doluluk ve arada kasık batmaları var ara sırada da göğüs hassasiyeti adet belirtisi de yok anlamıyorum gebelik olsaydı çoktan mide bulantıları başlardı ilk gebeliğimde 7.haftada başlamıştı bulantılar
Bulantı erken belirti değil diye biliyorum maalesef hiç gebelik yaşamadım 🤷🏼‍♀️ Siz de 7. Hafta demişsiniz zaten. Kan vermeye gidin isterseniz idrara yansımayan hamileler de var diye duydum, doğru mu bilmesem de.

Bulantı erken belirti değil diye biliyorum maalesef hiç gebelik yaşamadım 🤷🏼‍♀️ Siz de 7. Hafta demişsiniz zaten. Kan vermeye gidin isterseniz idrara yansımayan hamileler de var diye duydum, doğru mu bilmesem de.
Kan verme şansım yok ama normal testte artık çıkar kesin sonuç dimi? Onu yapmaya çalışıcam

Ben de bugün yarın bekliyorum adet olurum. Göğüslerim patlayacak gibi yine her adet öncesi olduğu gibi. Test yaptım negatif.

Siz tekrardan test yaptınız mı gecikmenin kaçıncı günündesiniz
Yok yapmadım ben 20 küsür ekimleri bekliyorum en uzun döngüden hesaplarsam 4. Gündeyimm. Gelen giden yok bazen bir ay olmadan geçiyor o yüzden ekimin sonunu bekliyorum.

Sizin sonuç ne oldu
Sonuç belirsiz şu an haftaya yapacağım test ya da direkt kan vereceğim. Erken öğrenmemiş olurum. Regl olmadım hala. Doluluk hissi gitti ama kasık batmam devam ediyor göğüslerim de büyüdü geceleri sızlıyor sadece. Pek bir ümidim yok ama haftaya göreceğiz.
Ben bu gün adet oldum 😑
En azından rahatladınız öyle düşünün…
Ben de bugün yarın bekliyorum adet olurum. Göğüslerim patlayacak gibi yine her adet öncesi olduğu gibi. Test yaptım negatif.
Gecikmeniz var mıydı?

Yok yapmadım ben 20 küsür ekimleri bekliyorum en uzun döngüden hesaplarsam 4. Gündeyimm. Gelen giden yok bazen bir ay olmadan geçiyor o yüzden ekimin sonunu bekliyorum.

Sonuç belirsiz şu an haftaya yapacağım test ya da direkt kan vereceğim. Erken öğrenmemiş olurum. Regl olmadım hala. Doluluk hissi gitti ama kasık batmam devam ediyor göğüslerim de büyüdü geceleri sızlıyor sadece. Pek bir ümidim yok ama haftaya göreceğiz.

En azından rahatladınız öyle düşünün…

Gecikmeniz var mıydı?
Benimde reglime 9 gün kala salı çarşamba lekelenmem oldu damla damla kırmızıydı bende erken adet oluyorum diye düşündüm ama bugünde kesildi normal beyaz akıntı geliyor ve göğüs ağrım karın ağrım adet olucakmışım gibi benimde döngüm sizinki gibi uzun genelde 35-40 günde adet oluyorum kafam çok karışık

X