Hamilelik şüphesi olanlar konuşalım, destekleşelim.

Valla bende de bir şüphe var bakalım kondomu sonra takıyorduk bir ara o sıra oldu sanırım normalde iyiydim diyetten falan galiba başım dönüyor diyordum ama bu bir hafta sürekli uyuyorum gece uyuyamıyorum idrar rengim koyu geliyor geçen ay adet oldum bu ay da 3 gün var adetime sık ağrım oluyor mide yanması bulantısı oluyor yarın bir test deneyeceğim bakalım gözlerimi açamıyorum uykudan

Selaaam bugün kasık ağrım falan yok dünden eser yok 3 günüm var bat’a. Sabah normal idrar testi yapmak geldi aklıma ilk idrarla, sonra dedim boşveeerrr hele bi geciksin (inş)

Bu gün randevum vardı Altan kontrol etti ve üstten yumurtlama döneminde oluyormuş kist küçük dedi enistelencek biaey yok kan aldı yarın çıkacak hamilemiyim değil miyim diye ya onca baktı olsa söylerdi ve regenesis max yazdı vitamin yazıyor anlayamadım gitti hemen kullanmaya başla dedi

Selaaam bugün kasık ağrım falan yok dünden eser yok 3 günüm var bat’a. Sabah normal idrar testi yapmak geldi aklıma ilk idrarla, sonra dedim boşveeerrr hele bi geciksin (inş)
Benim de gitti o regl ağrısı ama arada hafif batma oluyor, yine yumurtluyor muyum anlamadım. Ama bu aydan ümidi kestim artık ne yapayım, heralde daha da takip etmem

Merhaba benim de regl günüm 6 Ekim ama bende sizin gibi olmadım test yaptım bugün ama negatif geldi belirtiler de arada sırada sol tarafıma regl ağrısı gibi sancı giriyor idrarım çok koyu ve çok çıkıyorum bir de göğüslerim acayip ağırlaştı büyüdü mesela yataktan sağıma dönünce sol kaşığım gerilip ağrıyor ve sol tarafım çok kaşınıyor

Kızlar 6 gün once yerleşme kanaması oldugunu düiündügüm bi kaç damla kan geldi wc de dün de aşırı çok açık renk bi kahveremgi akıntı geldi. Sizce dış gebelik olabilir mi ????? Onun dısında bas donmesi ara sıra kasık agrısı sık idrara cıkma yaşıyorum. Bir de dıs genelik belirtisinde aşırı sislik ve sersemlik de yazıyordu ve bunları hissediyorum sanki. Sizce???

Merhaba benimde 3 gün gecikti her ay düzenli olur regl belirtilerim olmadan 4 5 gün öncesinde belli olur göğüs hassasiyeti şişlik bel agrisi kasıklarda guruldama korunmasiz iliskiye girmedim ama tedirginim yinede prezervatif delik vs. Olma ihtimalinden dolayi sizce normal midir gecikmesi test yapsm bir sonuç cikar mi yada yumurtlama ovulasyon donemi nasıl hesaplaniyor bilmiyorum yardımcı olur musunuzz

.

Bir erken gebelik testi yapın isterseniz ama adetiniz düzenliyse geciktiyse çıkar…

Kızlar adete 6 gün var bel ağrım çok. freely erken gebelik yaptım ama 1 saat kadar sonra baktım nasılsa negatif diye ama bi gölge görüyor gibiyim

Eklentiler

• IMG_2554.jpeg
    240,8 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_2552.jpeg
    133,6 KB · Görüntüleme: 15
Neden dış gebelik dediniz ki normal gebelik de olabilir?

Genelde bebek isteyenlere ve bebek şüphesi olanlara veriliyor diye biliyorum

Kan sonucumu <2.30 çıktı yükselme olabilir dedi ama negatif dedi adet olmasan yine gelirsin dedi verdiği vitamini kullanıyorum
Evet yükselme olabilir çünkü KÜSÜRATLI çıkmış bu bir umut demek az önce ben de çok güzel bir haber aldım yine bu sayfadan birinin hamile olduğunu duydum Umut’un hiçbir şekilde kesme bu ay folik asite başla ben de yedi aydır falan uğraşıyorum şimdi yeni başladım ve yumurtlama günlerinde havuç ye genelde yararlıymış çünkü öyle diyorlar ben de öyle yaptım inşallah güzel haberlerle gelirsin daha var gününe galiba kaç gün kaldı

Benim 9 günüm gecikti takvime göre

Benim 9 günüm gecikti takvime göre
Dokuz gün gecikti acaba yeni mi belki geç döllenmeden olabilir mi diye düşünüyorum ya da Adede yakın mı yumurtladığınız belki de ikinci kez yumurtlama da olabilir ay inşallah vardır ya çok var böyle bu sayfalarda geç döllenme yaşayan ben hiç yaşamadım bilmiyorum ama hani okuduklarım kadarıyla evet olanlar çok benim kardeşim de aynı şekilde on gün beklemişti hatta doktor kimyasal demiş oysaki geç döllenme bir hafta sonra değerleri yükseldi şu an çok şükür üç yaşında oğlu var bu hayatta her şey olabiliyor o yüzden sen üzülme canını sıkma stres yapma istersen bir de bu benim dediğim gibi dene belki etkisi olur soğan kürü yap onu içemezsen folik Asite başla bence bilmiyordum bu kadar etkili olduğunu o yüzden ben de bir aydır içiyorum adetim bittiğinden beri bakalım bu ay etki verecek mi bir de havucu duymuştum avakado da var ama ben onu sevemedim yumurtlama gününü çatlatmasını takip et eğerasyon testi kullanıyorsan kullanmıyorsan da başlamalısın hemen eğer enfeksiyon veya kist yoksa Korkmayın endişelenme bazen çok taktığımız üzüldüğümüz zamanlarda da çok çok etki olabiliyor maalesef biz kadınlar sorumluluk almayı çok bayıldığımız için canını sıkma hiçbir şekilde seni de dualarına ekledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…