Hamilelik şüphesi olanlar konuşalım, destekleşelim.

Belli belirsiz görünüyor gibi emin olamadım ama kuruma çizgisi mi değil mi… Kan verin regliniz düzenli mi?
Testlerim bu şekilde reglim bazen düzenli ilerliyor bazen gecikiyor ama geçen ay erken oldum

Eklentiler

• IMG_20241006_185908.jpg
    IMG_20241006_185908.jpg
    128 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_20241009_234048.jpg
    IMG_20241009_234048.jpg
    56,2 KB · Görüntüleme: 29
11agustosta adet görmüştüm 3eylulde tekrar gördüm 10eylulde bitti ve hala adet olmadım 20eylul gibi çok şiddetli bel ve kasık ağrılarım oldu adet olacagimi düşündüm ama olmadı test yaptım yaptığım testlerin biri bekledikten sonra hayalet çizgi verdi diğeri bozuk mu kuruma çizgisi mi anlamadim sizce var mi
En son ne zaman test yaptınız? İlk 5-10 dk sonrasında çıkan çizgileri dikkate almayın çok yanıltıcı oluyor o şekilde.

Kızlar ya beta hcg değerim 100 çıkmıştı, yarın ikinci defa kan vereceğim. Ama sürekli kasıklarımda ağrı var. Hatta 1 haftadır var ama 3-4 gündür sürekli oluyor. Normal mi bu durum? Dış gebelik falan olur diye de korkuyorum 😔 Gece gece aklıma düştü

Ç
Kızlar ya beta hcg değerim 100 çıkmıştı, yarın ikinci defa kan vereceğim. Ama sürekli kasıklarımda ağrı var. Hatta 1 haftadır var ama 3-4 gündür sürekli oluyor. Normal mi bu durum? Dış gebelik falan olur diye de korkuyorum 😔 Gece gece aklıma düştü

Kasıklarda ağrı dış gebelikse sıkıntı (kendimi de düşünerek söylüyorum) , bence konu aç. Bu konuda bir tane gebe var sanırım ne zaman görür bilmiyorum.

Benim 3-4 gün gecikti regl im hala gelen giden yok. Cumartesi sabahı test yapacağım lütfen dua edin :KK43: 9. Ayımız deneyeli

Normal gebelikte kasık ağrısı oluyor canım. Şuan dış gebelik ağrısı bile olmaz beta 1000 leri geçmedikce. Merak etme normaldir inşallah kan artışındaki düzenle anlaşılır o

ay kızlar bende delirmek üzereyim bir haftadır kasık ağrım var geçmek bilmeyen 6 gün kala test yaptım pozitif cktı yalancı test dediler baska test aldım onuda eczacı erken yerne normal gebelik testi vermiş negatf cktı şimdi kan sonucunu bekliyorum kafam allak bullak oldu

ay kızlar bende delirmek üzereyim bir haftadır kasık ağrım var geçmek bilmeyen 6 gün kala test yaptım pozitif cktı yalancı test dediler baska test aldım onuda eczacı erken yerne normal gebelik testi vermiş negatf cktı şimdi kan sonucunu bekliyorum kafam allak bullak oldu
Kanda kesin sonuç çıkar. İnşallah gebesinizdir🙏🏻

Normal gebelikte kasık ağrısı oluyor canım. Şuan dış gebelik ağrısı bile olmaz beta 1000 leri geçmedikce. Merak etme normaldir inşallah kan artışındaki düzenle anlaşılır o
Ya inşallah, sabaha kadar uyuyamadım. Nasıl akşamı edip işten çıkıp kan vereceğim bilmiyorum. Hayırlısı olsun bakalım. Teşekkür ederim rahatladım 🌸

Bu gün randevum vardı Altan kontrol etti ve üstten yumurtlama döneminde oluyormuş kist küçük dedi enistelencek biaey yok kan aldı yarın çıkacak hamilemiyim değil miyim diye ya onca baktı olsa söylerdi ve regenesis max yazdı vitamin yazıyor anlayamadım gitti hemen kullanmaya başla dedi

X