Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar ben gene arandım, çekmece temizlerken son kalan ovülasyonu gördüm dedim yazık tek kalmasın yapim ben bunu koyulamış bu, çizgiler bana oyun oynuyo iki gün önce yaptım resmen silikti. pko burdayım mı diyo ne diyo sizce

Eklentiler

• E74C2E2B-A1F3-4119-9922-3643C13C3F46.jpeg
    133,4 KB · Görüntüleme: 38
eczhnm canım ben kistlerim için 3 ay doğum kontrol hapı kullanacağım. Hangi ilacı tavsiye edersin en az yan etkisi olan hangisi sen anlarsın:)

Gebelik varsafa koyulasma oluyor ama pko var diyosun o kafami karstrdi benim

Evet dha koyu bak. Hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin

kuzu işte kimi görünüm var diyo kimi yok diyo regl olunca hormon testi yaptırcam onu beklyiom cumartesi günü yaptım tamamiyle silikti ovülasyon gene iki saat sıvı almadımdı. bugün de iki saat sıvı almamışımdır tahmini , testlerin devamı yok diye meraktan yaptım. bu pko çok standarda bağlı bişiy değil ya doktırların da kafası karışık

İnsanlar cok tuhaf ya, dıs gorunusune bakıyor naıslsa saglıklıdır dıyor.. Sonra degerler allak bullak cıkıyor.. Doktorun ruh hali ıyı ise herseyı ister.. İstemezse 3 ay daha dene gel olur.. Öyle öyle 2 bucuk yıl ettım

Bende de pko gorunumu dedi ama net bisi soyleyemeyiz dedi ki o dedigi ay ovu testlerim boyleydi koyulasti hatta iki kere yumurtlama sandm ama o da degilmis pko yapiyomus ondan umutsuz olma gebeliktende olabilir insallah öyledir

Ya sorma cidden doktora giderken karnıma popoma yastık doldurup gitcem obez sanıp her şeye baksınlar diye

evet canım aslında şöyle ki ben daha önce üç sene kadar çom ara kanama yşardım. pko dan ve kistimden dolayı olduğunu polip oldupunu onun da yaptığını söylediler . hiç 55 in üzerine çıkmadım dikkat ettim 6 ay ağır bi ilaç kullandım desolet diye. sonra görünümü biraz baskıladk. şimdi iki aydr tekrar ara kanama yaşıyorum ve temmuz başundan beri 4 kilo aldım. ve bence sendrom tekrar meydana çıktı. koyulaşma sebebi de bu diye düşünüyorum ben de,
Bende de pko gorunumu dedi ama net bisi soyleyemeyiz dedi ki o dedigi ay ovu testlerim boyleydi koyulasti hatta iki kere yumurtlama sandm ama o da degilmis pko yapiyomus ondan umutsuz olma gebeliktende olabilir insallah öyledir

Ara kanama nasıl oluyor canım bildiğimiz adet kanaması gibi mi yaşıyordun bu pco ne lanet bişey ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…