Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
evet canım aslında şöyle ki ben daha önce üç sene kadar çom ara kanama yşardım. pko dan ve kistimden dolayı olduğunu polip oldupunu onun da yaptığını söylediler . hiç 55 in üzerine çıkmadım dikkat ettim 6 ay ağır bi ilaç kullandım desolet diye. sonra görünümü biraz baskıladk. şimdi iki aydr tekrar ara kanama yaşıyorum ve temmuz başundan beri 4 kilo aldım. ve bence sendrom tekrar meydana çıktı. koyulaşma sebebi de bu diye düşünüyorum ben de,
Olabilir canım o zmn regli olursan ki insallah olmazsn doktora gidersin kontrole 🤔

Sen corona icinde cok stres yapiosun galiba. Insallah biticek ben az kaldi diye hissediyorum, yavas yavas her ulke asi buluyor, hepsi ucuncu ve son asamada. Bosuna cikmiyor bu haberler bence
Ya kendim için değil başkasına bulaştırırım diye korkuyorum 🥺 sizin oralarda nasıl durum

Ara kanama nasıl oluyor canım bildiğimiz adet kanaması gibi mi yaşıyordun bu pco ne lanet bişey ya 🥺
canım yumurtlama kanamasıyla beraber bazen de akınıtısz bildiğin regl gibi günde üç dört kez özellikle silince geliyo iki yada üç gün sürüyo genelde.

Bu arada ben de akşam ovü yaptım ne var ne yok diye benim baya beyaz çıktı fiona13 fiona13
canım bence bembeyaz çıkması iyi bişiy ya dalgalanma oluyo lh ta sorun yok demek. eğer gebelik yoksa bence ovünün yer yer bu kadar koyulması hormonal dengesizlk belirtisi, tabi bu benm yorumlamam sadece :)

canım bence bembeyaz çıkması iyi bişiy ya dalgalanma oluyo lh ta sorun yok demek. eğer gebelik yoksa bence ovünün yer yer bu kadar koyulması hormonal dengesizlk belirtisi, tabi bu benm yorumlamam sadece :)
Olabilir kuzum valla bilemedim ya ben de sırf pco falan var mı diye diye merak ettiğim için yapıyorum heralde öyle olsa koyu çıkardı

Ya kendim için değil başkasına bulaştırırım diye korkuyorum 🥺 sizin oralarda nasıl durum
Ikinci dalga geliyo, annemleri gormeye baslamistim, en son maskeli gordum bir daha da bilmiyorum nasil yaparim. Esim hastanede calisiyor bende ise toplu tasimayla gidiyorum. Gunde 10 bin falan vaka sayisi...
Burda artik maske disarda bile mecburi.
Ilk basta cok korkuyodum ben ama artik ne bileyim... Alistim galiba

Amin canım inşallah 🙏 Rabbim herkese nasip etsin bu şaşkınlık duygusunu. Eşime nasıl söylicem onu bilmiyorum. Ağlayıp duruyorum bir saattir.:oops:
Canım anlıyorum heycanını şaşkınlığını, hele onu karnında hisset birde bak:KK68::KK68:asıl şaşkınlık heycan ozaman oluyo 🥰🥺 bende özledim o günleri 😭 benide ağlatıcan şimdi 😭

Ikinci dalga geliyo, annemleri gormeye baslamistim, en son maskeli gordum bir daha da bilmiyorum nasil yaparim. Esim hastanede calisiyor bende ise toplu tasimayla gidiyorum. Gunde 10 bin falan vaka sayisi...
Burda artik maske disarda bile mecburi.
Ilk basta cok korkuyodum ben ama artik ne bileyim... Alistim galiba
Benim eşim de sağlık çalışanı zaten pandemi başından beri onun stresi ayrı ha oldu ha olacak hamile kalsam daha çok korkardım eşin hatta ilk başta istemiyordu koronadan dolayı ama doktor denemeyi bırakmayın kaliteli bi yumurtayı kaçırabilirsiniz diyince denemeye devam ettik annem 1 alt sokağımda fabrikada pozitif çıktığından beri gitmedim onlara 🤦🏻‍♀️ izmirde de maskesiz çıkmak yasak ama sokağa sık 10 kişiden 3 ünde maske var

Kızlar sonucun çıkmış beta HCG 13 çıktı inşallah sağlıklı ilerler..Doktora geldim erken öğren dedigi için ama bayağı erken öğrenmişsin o yüzden artışa bakicaz dedi 2gün sonra yine kan vericem.
Kan sulandırıcı iğneler için raporum çıkartıldı onlara başlayacağım.
İnşaat saglikli ilerler..

Kızlar sonucun çıkmış beta HCG 13 çıktı inşallah sağlıklı ilerler..Doktora geldim erken öğren dedigi için ama bayağı erken öğrenmişsin o yüzden artışa bakicaz dedi 2gün sonra yine kan vericem.
Kan sulandırıcı iğneler için raporum çıkartıldı onlara başlayacağım.
İnşaat saglikli ilerler..
Tebrikler canım inşallah bebişinle birlikte sağlık bir şekilde büyürsünüz😍🧿

Kızlarr selam. Kaç gündür yazdıklarımla kafanızı şişirdim ve yine geldim. Bugünkü silik idrar testinin üstüne kan vermiştim ya. 11.69 bhcg çıktı. Doktoruma yazdım bakalım ne diyecek cevap olarak. Bu arada son adetim 12 ağustostu. İnşallah hayırlısıyla herşey güzel olur 🙏
Tebriklerrrrr🐣👏🏻👏🏻

X