Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Regen_ Regen_ fk99 fk99 @oblomowka1 @iloveme bu şekilde cıktı 2 gün arayla🤗 Kızlarimmm canlarım Rabbim en kısa zamanda sizede gonlunuzdekini en hayırlı şekilde nasip etsin inşallah kalbim dualarım sizlerle. Adini yazamadıgim bu topikte dertlestigimiz herkes için duam bu ❤❤
Iste oldu simdi 👏🏻 güzelce artsın degerin bizlerede nasip olsun insallah 🤲🏻🤗

Regen_ Regen_ fk99 fk99 @oblomowka1 @iloveme bu şekilde cıktı 2 gün arayla🤗 Kızlarimmm canlarım Rabbim en kısa zamanda sizede gonlunuzdekini en hayırlı şekilde nasip etsin inşallah kalbim dualarım sizlerle. Adini yazamadıgim bu topikte dertlestigimiz herkes için duam bu ❤❤
Maşallah kuzum sağlıkla ilerler inşallah nezaman kan vereceksin

hadi gözün aydin canim 😍 Kan testinde de güzel bir sonuc alırsın 🙏

Bende Çarşamba ya da cuma gidecem inşallah eşime söyledim bugün çok şaşırdı öyle teste baktı kaldı😂🙈
Yaa ne güzel ben de geçen ay supriz yapmıştım ama kimyasal dönünce üzülmüştüm. Bu ay ilk pozitif çıkar çıkmaz söyledim yine çok sevindi tek duamız hepimizin aynı sağlıkla ilerlemesi 🤗

Yaa ne güzel ben de geçen ay supriz yapmıştım ama kimyasal dönünce üzülmüştüm. Bu ay ilk pozitif çıkar çıkmaz söyledim yine çok sevindi tek duamız hepimizin aynı sağlıkla ilerlemesi 🤗
Eşim pek sevinmek istemedi açıkcası kan testi vereyim de ondan sonra bende hala acabalardayım çünkü inşallah sağlıkla ilerler kuzum🌸
Rabbim evlat isteyenlerin kucağını boş bırakmasın

Benimde geçen ay kimyasal oldu canim yaa .. 😐 bizde baya sevindik eşimle ama.sonra adete döndü üzülmüştük baya

Kuzum martta evlendik 2 ay vajinismusla uğraştım sonrasında istedik Kısmet bu aya oldu şuan kan falan vermedim inşallah kan sonucumda güzel çıkar
Anladım canim.. Rabbim inşallah gönlüne gore verir , Kan sonucunda guzel bi deger alırsın inşallah 🙏
Yapınca bizimle de paylaş :)

Eşim pek sevinmek istemedi açıkcası kan testi vereyim de ondan sonra bende hala acabalardayım çünkü inşallah sağlıkla ilerler kuzum🌸
Rabbim evlat isteyenlerin kucağını boş bırakmasın
Kan verinceede haberleşelim mutlaka ❤ aminn

X