Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ovulasyon testimi yorumlar misiniz 15.Gun bugün ilk defa kullanıyorum

Eklentiler

• 20200907_191152.jpg
    41,8 KB · Görüntüleme: 66
Kızlar okuyun mutlaka

Eklentiler

• Screenshot_20200907_204001_com.instagram.android.jpg
    43,4 KB · Görüntüleme: 56
  • Screenshot_20200907_204003_com.instagram.android.jpg
    36,8 KB · Görüntüleme: 50
  • Screenshot_20200907_204006_com.instagram.android.jpg
    38,7 KB · Görüntüleme: 51
  • Screenshot_20200907_204009_com.instagram.android.jpg
    37,1 KB · Görüntüleme: 78
Ilk defa kullanıyorum bu testlerden onun için yardım almak istedim çok teşekkürler . Bunu akşam 7 gibi yptim ilişkinin saati önemli mi ? Ve yarın tekrar test yapmama gerek var mi ?
Saat önemli değil canım yarın tekrarla t çizgisi daha silik çıkarsa çatlamış demektir test yapmayı bırak yarını ve sonraki günü de değerlendir

Ilk defa kullanıyorum bu testlerden onun için yardım almak istedim çok teşekkürler . Bunu akşam 7 gibi yptim ilişkinin saati önemli mi ? Ve yarın tekrar test yapmama gerek var mi ?
Evet var.. t cizgisinin silikleşmesi gerek.. bu da çatlama demek oluyo ve o gün iliski daha da kiymetli

Evet var.. t cizgisinin silikleşmesi gerek.. bu da çatlama demek oluyo ve o gün iliski daha da kiymetli

Çok teşekkürler gerçekten Allah razı olsun senden ilgilendigin için . Elimde 4 test daha var onlarida kullanayim o zaman hergün yaparım. Testler de çok pahalı 5 tanesi 40 tl

Çok teşekkürler gerçekten Allah razı olsun senden ilgilendigin için . Elimde 4 test daha var onlarida kullanayim o zaman hergün yaparım. Testler de çok pahalı 5 tanesi 40 tl
canım internetten laboquick marka al toplu daha uygun

Daha yeni gibi görünüyor , hayrlı olsun inşallah artarak ilerler

Regen_ fk99 oblomov21 minseo bu şekilde cıktı 2 gün arayla Kızlarimmm canlarım Rabbim en kısa zamanda sizede gonlunuzdekini en hayırlı şekilde nasip etsin inşallah kalbim dualarım sizlerle. Adini yazamadıgim bu topikte dertlestigimiz herkes için duam bu ❤❤

Eklentiler

• 20200907_192411.jpg
    25,7 KB · Görüntüleme: 63
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…