.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

beklemiyprdum gercekten :) kadin doktorunu aradim haftaya randevu verdi peki ya test dogru degilse? kan testini sadece kadin doktorumu yapiyor?

bu arada betül nerde yahu,görünmüyo ne zamandır?? :44:
evet canım uzun zamandır görünmüo..bnde merak ettım..

ben iki kere alttan muane oldum ..bı stress olmstum gerdek korkusu gibi

ben herhalde hamileyim :) inanmaiyorum ya bu sabah test yaptim ve pozitiv cikti...duygularim karma karisik inanamiyorummmm:)
hayırlı olsun cnm adetın gecmısmıydı..bence hemen bugun gidip acilde bi kan testi yaptır.

beklemiyprdum gercekten :) kadin doktorunu aradim haftaya randevu verdi peki ya test dogru degilse? kan testini sadece kadin doktorumu yapiyor?

sağlık ocağı yapıyo ama sonucu ertesi güne veriyo..
ya da özel hastaneye git yaptır,1 saat sonra alıyosun sonucu ki ben olsam eczane testinde pozitif gördüğüm an çıkar giderdim bekleyemem vallaaa meraktan

ama doktor neden 1 hafta dolu ki?nerde yaşıyosun sen cnm?

hayır adetın gectı demi.acılde adetım gectı kan testi yaptrmak ıstıorum dersen yaparlar...testın koyumuydu bayaa.ayy cok sevındım.topiğin ilk hamılesı

hayırlı olsun cnm adetın gecmısmıydı..bence hemen bugun gidip acilde bi kan testi yaptır.[/QUOTE]

bu ay adetim gectikdi cnm...sabah test yaptim pozitiv cikti :)

zelalcim en yakın sağlık ocağından veya hastanelerden kan vererek test yaptırabilirsin kadın doğumcuyu beklemene gerek yok zaten bir hafta beklemek için uzun bir zaman :) benim 2 hafta önce idrar testim poztif çıktı ertesi sabah hemen kan verdim negatif çıktı en sağlamı kan testi zaman kaybetme derim. Şimdiden tebrik ederiz hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah :)

cnm ben yurtdisinda yasiyorum...bende neden bu hafta olmaz diye sordum son adet günümü sordu haftaya kesin gorunur dedi. simdi erken dedi...bende gecen salai doktora gitim orada kanimi almslardi check up icin acaba orada gozukmusmudur?

cnm ben yurtdisinda yasiyorum...bende neden bu hafta olmaz diye sordum son adet günümü sordu haftaya kesin gorunur dedi. simdi erken dedi...bende gecen salai doktora gitim orada kanimi almslardi check up icin acaba orada gozukmusmudur?

kanda özellikle hamilelik bakılması lazım cnm yoksa başka bi şey için alınan kanda görünmez o zaman sen direk kendi isteğinle yaptır kan testini..git doktora acile veya sağlık ocağına..ama beklerim diyosanda bekle 1 hafta

bencede 1hafta uzun bir sure nasil dayanirim bilmiyorum...gercekten oyle olabilrmi bendede negativ cika bilirmi? insAllah cnm insAllah rabbimin izniyle o gunleride goruruz :)

bencede 1hafta uzun bir sure nasil dayanirim bilmiyorum...gercekten oyle olabilrmi bendede negativ cika bilirmi? insAllah cnm insAllah rabbimin izniyle o gunleride goruruz :)

eczane testinde negatif olup kanda pozitif olana çok rastladım da tam tersini pek duymadım..
yani bence büyük ihtimal hamilesin,tabi 2.çizginin koyuluğu nasıldı o da önemli
ama yinede 2 ihtimalide düşün ki sonra olumsuz bişey olursa canını sıkmayasın..

tamam cnm en iyisi doktora gitmek yarin ilk isim doktora gitmek olacak :) cok tsk ediyorum cevapladigin icin :) yok ben zaten dusundum nsl beklerim diye :)

tamam cnm en iyisi doktora gitmek yarin ilk isim doktora gitmek olacak :) cok tsk ediyorum cevapladigin icin :) yok ben zaten dusundum nsl beklerim diye :)

ne demek rica ederim bişey değil hayırlı haberlerle gelirsin inş

insAllah cnm hamileyimdir :) rabbim insAllah bu guzel duyguyu nasip eyler insAllah...koyulugu tamdi cnm net gorunuyor :) hatta testi yaptigimda birak 5dk beklemeye basladigimda o anda ikinco cizgi olusmustu bille :) yinede beklim dedim ve pozitiv cikti :) olumsuzluguda dusunmem lazim ama kendimi alamiyorum bu testen :)

tabi cnm sende haklısın..pozitifi görmüşsün sonuçta aksini düşünmek neden isteyesin ki

insAllah cnm insAllah...benim icin dua edin olurmu :)

inş sağlıklı güzel bi hamişsindir..hadi bakalım,hayırlısı

tabi cnm sende haklısın..pozitifi görmüşsün sonuçta aksini düşünmek neden isteyesin ki

inş sağlıklı güzel bi hamişsindir..hadi bakalım,hayırlısı

haryorlisi cnm hayirlisi :) insAllah dogrudur aklima simdi ya kan negativ cikarsa dusuncesi kapladi

haryorlisi cnm hayirlisi :) insAllah dogrudur aklima simdi ya kan negativ cikarsa dusuncesi kapladi

en azından kısacık bi süre dursun o düşünce aklında..nolur nolmaz..
eğer sonuç negatif olursa en azından kendini alıştırmış olursun,pozitif olursada haydi halaya

en azından kısacık bi süre dursun o düşünce aklında..nolur nolmaz..
eğer sonuç negatif olursa en azından kendini alıştırmış olursun,pozitif olursada haydi halaya

en iyiside kendimi o dusunceyede hazirlamak...insAllah cnm gelismelerden sizi haberdar ederim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…