.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

herkese mrb :) yeni üye oldugum icin önce forumlarda gezmek istedim, ve bu forumu gördüm.
bizde iki aydir bebis düsünüyoruz ve ikimozde okadar cok istiyoruzki.
cok kafama takiyorum ya olmaza diye rabbim insAllah bizede nasip eyler bu güzel duyguyu.
sevgilerle :)

arkadaşlar bende bebek için çalışmalara başlayacak olanlardanım.Henüz başlayamadım çünkü öncelikle doktor bulmam gerekiyor.Ben araştırmalarımda PROF DR NAMIK DEMİR için çok güzel şeyler duydum.Şuand kent hastanesinde.Sizin önerilerini nelerdir ?

hosgeldın öncelikle.insallah tez zamanda senın ev esının dilekleri gercekleşir hayırlı bi şekilde stress yapma en cok etkıleyen sey biliosun ki.rahat ol yanı allah sen ne yaparsan yap ozaamanı bılıo ve melegınıozaman yollucak.allah herkese bu güzel duyguyu tez zamanda hayırlı kılsın.

günaydııııııııııııııııııııınnnn kızlaaaaarrrr :)) herkese musmutlu haftalarrrrrr.

haklisin cok kafam takiyorum insAllah rabbime hergun dua ediyorum saglilkli hayirli bi bebis nasip etsin diye...insAllah o günü rabbim bizede yazmistir...AMIN herkese o güzel duYguyu nasip etsin insAllah...cvp ladigin icin cok tsk ediyorum :)

ne demek cnm ben herzaman burdayım yazılanrıda elımden geldgı ve bıldgım kadar yanıtlııorum..aynen dediğin gibi hayırlsı.stress yok...sadece dua et

günaydınnn herkese:) ben sabahtan doktora gittiydim ee dedi sen keşke adetinin 3. günü gelseydin dedi :) bana bir folik asit verdi paranı iade al bir sonraki adet döneminde gel herşeyine bakalım dedi ben de iyi dedim hiç para vermeden doktor görmüş olduk o da iyi :) adet dönemimde hormonlarıma bakıcak da ama alttan muayene de yapıcak mı ben onu bilemedim pff :S Siz neler yaptınız bakalım??

evet alttan muayene ediliyo cnm.. adetin 3.günü çağırıyolar genelde..

uff arkadaşım ben zaten normalde bile çok kasılıyorum bir de kanama varken nasıl başarıcam bilmem bir sakinleştirici alıp öyle gideyim bari :) hee belki de bi daha adet olmam o daha iyi seçenek demi :)

uff arkadaşım ben zaten normalde bile çok kasılıyorum bir de kanama varken nasıl başarıcam bilmem bir sakinleştirici alıp öyle gideyim bari :) hee belki de bi daha adet olmam o daha iyi seçenek demi :)

normal zaman ya da reglliyken bişey değişmiyo ki aynı..
valla bende kaaaaç kez gittim,kontrol oldum vs sayısını unuttum ama hala ilkmiş gibi kasılıyorum..geçmiyo arkadaş,alışamadım..alışamayacağım da sanırım aslında saniyelik bişey ama gel gör ki rahat olamıyorum..o yüzden anlıyorum seni

bu arada betül nerde yahu,görünmüyo ne zamandır?? :44:

ben herhalde hamileyim :) inanmaiyorum ya bu sabah test yaptim ve pozitiv cikti...duygularim karma karisik inanamiyorummmm:)

ben herhalde hamileyim :) inanmaiyorum ya bu sabah test yaptim ve pozitiv cikti...duygularim karma karisik inanamiyorummmm:)

beklemiyor muydun kız,baya şaşırmış gibisin hadi tebrikleeer ama yinede kan testi yaptır derim ben...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…